1

Temat: jakie opony

poszukuje opon do SMa na miasto najlepiej , do codziennej jazdy,  nie na tor !
czy ktos moze cos polecic i powiedziec o danych oponach, jak sie jezdzilo ?
dzieki!

Husky SM/TE450 2007

2

Odp: jakie opony

przyłączam się do pytania. potrzebuję akurat przód w rozmiarze 120/70 /17
motocykl tylko na miasto, nie jeżdżony na torze. chciałbym w lato troszkę agresywniej pojeździć a w deszcz nie bać się hamować. dotychczas jeździłem na michelin radial pilot power i byłem średnio zadowolony z niej choć nie mam porównania za bardzo z innymi.
chciałbym kupić używaną do max 200zł. co z tej stronki byłoby najlepszym wyborem ? -> [url]http://allegro.pl/listing.php/search?buy=0&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&us_id=3472472&order=pd&price_from=&price_to=200&string=120%2F70%2F17&view=gtext&change_view=1[/url]

Yamaha XT 600TT e noisemaker... - rozbita noga i motur
Masz problem z TDI - zapraszam - diagnostyka, naprawy, chiptuning www.VAG-serwis.pl

3

Odp: jakie opony

Mam taką do sprzedania pirelli diablo corsa 160/60/17 i na miasto i na tor:]

SMR 505

4

Odp: jakie opony

Ja mogę Tobie polecić Michelin Pilot Power. Super oponki na miasto, szybko się nagrzewają, na mokrym lepsze tylko deszcze (nawet nie czuję kiedy rymuję). Jak na razie to moje ulubione opony drogowe. Coś w tym chyba jest, skoro Husabergi wychodzą na nich z fabryki.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5 Ostatnio edytowany przez JERY (2011-03-17 16:40:40)

Odp: jakie opony

Wersja minimum Michelin Pilot Road 2CT wersja optimum Michelin Pilot Power 2CT. Obie opony wygrywaly w testach na mokrym przez 2 sezony odpowiednio w kategorii opony turystycznej i sportowej. Na Pilot Powerach mozna spokojnie wybrac sie na tor i jezdzic na poziomie srednio zaawansowanym. Na lokcie na nich nie zejdziesz, ale zlozenie z awatrara Gierwiego jak najbardziej.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

6

Odp: jakie opony

na dunlopach qulifierach  idzie podnóżki przycierac :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: jakie opony

a na Dunlopach D211 GP lokcie :P ( nie myslic z wersja Gp Racer bo to co innego. Opona pucharowa w pucharze GSXR ) Zabieram takie na Wegry docierane przez z ktoregos z braci Grandysow:) Ale chyba nie takie kryteria ma nasz kolega. Glownie miasto i duze bezpieczenstwo na mokrym. Qualifiery to chyba nie ta droga :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

8

Odp: jakie opony

czemu qulifiery  w lc4 640 badzo pozytywnie na mokrym sie zachowywały

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

9

Odp: jakie opony

Szczerze mowiac to na Qualifierach nigdy nie jezdzilem. Jezdzilem za to na PilotPowerach. Swoja opinie opieram na wlasnych doswiadczeniach i testach z 2 sezonow w Motocyklu w ktorych wygrywaly PilotRoady i PilotPowery. Nie pamietam na ktorym miejscu byly Qualifiery wiec nie bede wymyslal. Na pewno nie na 1-szym :) Moze byly na 2-gim i jesli roznica w cenia bedzie stowke czy dwie to warto sie zastanowic. Ale niestety nie pamiatam na ktorym miejscu byly Qualifiery. Rownie dobrze mogly byc na 5-tym :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

10

Odp: jakie opony

Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać nowego.
Czy deszczówka Avona nowa, ale z 2002 r jeszcze się do czegoś nadaje, czy lepiej nie pchać się w ten temat?

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

11 Ostatnio edytowany przez qb (2011-04-23 09:58:20)

Odp: jakie opony

Od 2002 roku minęło prawie 10 lat, każda guma po pewnym czasie traci swoje właściwości.
Lepiej trzymaj się od niej z daleka ;)

Chyba, że chcesz ją spalić - to jak najbardziej - do tego się nadaje =D

Mechaniczna pomarańcza.

12

Odp: jakie opony

10 lat to juz przegiecie.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

13

Odp: jakie opony

Macie racje, daruje sobie.
Chodzą mi jakieś pomysły o gumach na szuterki, a że z kasą ostatnio nie teges, to przychodzą do głowy dziwne tematy.
To jednak sprawa bezpieczeństwa.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

14 Ostatnio edytowany przez tadzik (2012-02-06 11:31:11)

Odp: jakie opony

odświeżam temat
wstępnie po tym, co przeczytałem to do mojego nowego 660 to Michelin Pilot Power 2CT , bo potrzebuję opony do codziennej jazdy + tor raz na jakiś czas.
Nie pogardziłbym też jakimś szutrem, ale wiadomo, że jak coś ma być do wszystkiego to jest do niczego.
zastanawiałem się jednak na DUNLOP SPORTMAX MUTANT ?? jakieś opinie ??

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

15

Odp: jakie opony

Jedna i druga guma jest ok ;)
Tylko tak jak wspomniałeś, jedna jest przeznaczona do bardziej sportowej jazdy ( mi się sprawował 2CT bardzo dobrze na torze jak i na mokrym w mieście), Dunlop opona bardziej nadająca się na szuter, ale w złożeniu również całkiem nieźle trzyma ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON