1,756

Odp: Bluza SUPERMOTO

Piknie wyszły, tylko czekac na przesyłkę:)

1,757

Odp: Bluza SUPERMOTO

sorry że tutaj napiszę ale moze akurat Hacker zobaczy wysłałem PW ;) będę wdzięczny za odpowiedź

1,758

Odp: Bluza SUPERMOTO

I jak tam? Ruszyło się coś z wysyłką?

READY TO >> TERROR

1,759

Odp: Bluza SUPERMOTO

nie. Jarek zajebał kasę i leży na Balearach :)
a psa swojego wysłał za nasze pieniądze na wycieczkę życia na Bali :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,760

Odp: Bluza SUPERMOTO

Czyli tak jak myślałem...

READY TO >> TERROR

1,761

Odp: Bluza SUPERMOTO

Panowie. Tego jest naprawde cala masa. Teraz mam popoludniowa zmiane i troche slabo stoje z czasem. Poza tym sam tego nie ogarne i musze skorzystac z pomocy Raja kozaka, wiec musze sie jeszcze zgrac z nim. Mi tez zalezy zeby zamknac ten temat, ale pewnych rzeczy nie przeskocze. To nie jest jedna paczka, ktorej wyslanie to 20 min. liczac sniadanie i dluga kolejke na poczcie.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

1,762

Odp: Bluza SUPERMOTO

Wiem coś o tym, bo sam teraz zaczynam rozsyłanie forumowych koszulek, których też nie jest mało i samemu nie chce mi się za to zabarć, ale chciałem się tylko dowiedzieć czy coś się dzieje w temacie :)

READY TO >> TERROR

1,763 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-03-13 10:19:00)

Odp: Bluza SUPERMOTO

Olaff napisał/a:

Czyli tak jak myślałem...

Jednym słowem słuchaj intuicji... jeśli ta Ci mówi, Jery mnie wyjebał na kasę i bluz nie będzie. To jaki sens jest naiwnie pytać ??  Jery już zmienił forum, tego pytania już nie przeczyta. Ktoś go widział na forum wędkarskim, zbierał kasę na bluzy z napisem "lubię wcześnie wstawać" ktoś sprawdzał Jerego aktualne IP.. teraz pisze z dużego pokoju. Jest nieuchwytny :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,764

Odp: Bluza SUPERMOTO

O nie... zobacz Olaff !!!  jednak Jery pisze... powraca wiara w ludzi i w to że będziesz chodził w swojej bluzie ;)

Swoją drogą "czemu teraz zakańczasz zdanie uśmieszkami a w poprzednich dwóch postach ich zabrakło. ?? he... ?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,765

Odp: Bluza SUPERMOTO

k***a, seba, szkoda że nie ma opcji kliknięcia LUBIE To w posty :) 10 punktów za forum wędkarskie masz ode mnie, zapraszam na mój profilek :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,766

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jest nadzieja :( / :D / :) / :O / :>*

*Niepotrzebne skreślić.

READY TO >> TERROR

1,767

Odp: Bluza SUPERMOTO

hehehe, fakt. Tekst o forum wedkarskim byl dobry. Leci plusik :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

1,768

Odp: Bluza SUPERMOTO

JERY a nie wygodniej Ci wyslac kurierem wszystkich na raz? [url]http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=cennik[/url] Wysylka bedzie kosztowac 15zl.
Jak juz paczki przygotujesz to kurier do Ciebei przyjedzie i sam zabierze i nie bedziesz musial czekac w kolejce na poczcie, z reszta kto lubi poczte ;/

1,769

Odp: Bluza SUPERMOTO

Sylwek napisał/a:

JERY a nie wygodniej Ci wyslac kurierem wszystkich na raz? [url]http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=cennik[/url] Wysylka bedzie kosztowac 15zl.
Jak juz paczki przygotujesz to kurier do Ciebei przyjedzie i sam zabierze i nie bedziesz musial czekac w kolejce na poczcie, z reszta kto lubi poczte ;/

Mistrzu:
1) zostały już pobrane opłaty za wysyłkę i chyba nikt nie chce dopłacać
2) przeczytaj dokładnie wszystko co jest napisane na stronie z twojego linku. 15zł to tylko jeden ze składników sumy jaką należy zapłacić.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,770

Odp: Bluza SUPERMOTO

hacker33 napisał/a:
Sylwek napisał/a:

JERY a nie wygodniej Ci wyslac kurierem wszystkich na raz? [url]http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=cennik[/url] Wysylka bedzie kosztowac 15zl.
Jak juz paczki przygotujesz to kurier do Ciebei przyjedzie i sam zabierze i nie bedziesz musial czekac w kolejce na poczcie, z reszta kto lubi poczte ;/

Mistrzu:
1) zostały już pobrane opłaty za wysyłkę i chyba nikt nie chce dopłacać
2) przeczytaj dokładnie wszystko co jest napisane na stronie z twojego linku. 15zł to tylko jeden ze składników sumy jaką należy zapłacić.

Kilka dni temu dzwonił do mnie jakis kurier z UPSa z propozycją wysyłania moich paczek.
Są ostatnio dość elastyczni w podejściu do cen.
Przy takiej jedorazowej ilości paczek, ja bym spróbował ze spedycją  - powinni zmieścić się w ustalonej cenie naszych przesyłek, dowiozą wygodne materiały do zapakowania itp.
Nie wiem jak to działa, ale bez faktury też miało być taniej (?)

DR650, XT600, EXC520, YZ450F, EXC-R450, EXC-R400, EXC-R530, SXF350, SXF250, EXC500SM, ADV990, 690Rally