1,426

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja w sobote tez wyjade z garazu najprawdopodobniej :) jak jade to moj 1 cel to Katowice-Szopienice wiec mozna sie tam ustawic.

KTM SMC 690

1,427

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

co w tych szopienicach jest ? tor ?

1,428

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Są 2 rzeczy - bezludna miejscówka, na której się spotykają stunterzy i ogólnie można polatać na gumie bez stresu, a 200 metrów dalej tor motocrossowy. Dla każdego coś dobrego jednym słowem :)

1,429

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maciek_mx napisał/a:

co w tych szopienicach jest ? tor ?


Chłopaków na Szopienicach nawet mróz i śniegi nie odstraszyły.

TOR JEST WSZęDZIE

1,430

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

to dajcie znaka o ktorej sie tam spotykacie to przynajmniej pooglądam :)

1,431

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja tez w 95% procentach ogladam. Bo u mnie z guma ciezko. Ale przynajmiej spokojnie moge tam trenowac:) wiec co w sobote na Szopienice ?

KTM SMC 690

1,432

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

na wirku sie zmienilo teraz tam powyzej gdzie byl wudang jakies domki buduja:) tor dlugie lata byl wlasnie Wudangu byl czas ze jezdzily tam modele sterowane radiem pozniej gokarty ale ludzie szumieli teraz w cieple weekendy przyjezdzaja goscie od modeli na radio i dwa weekendy w roku sa tam jakies mistrzostwa  poza tym na miejscu wlasciciela brak slupki zeby samochodami nie wjezdzac i czasem szklo bo na tych podestach wala w gaz i rzucaja butelkami
tyle

1,433

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pocik, na wirku jest tak już od jakiś 2 lat :]

Sobota jak nie będzie padać to proponuję spotkanie na szopkach o około 11:00 a potem można na wirek śmignąć dać ludziom znać, że wiosna idzie i nie ma srania po ścianach.

Byłem ostatnio i asfalt przy -1 kleił się na tyle, że podnóżki poprzycierane :)

1,434

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Popieram przedmówce :)

KTM SMC 690

1,435

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maciek_mx napisał/a:

to dajcie znaka o ktorej sie tam spotykacie to przynajmniej pooglądam :)


Maciek ty nie jeżdzij oglądać, tylko chopie rychtuj sprzęta, za tydzień w sobota trza ciuloć na Kotlarnia, się trocha umarasić ;)

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,436

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomek mi jest tak zimno ze ja sie w ogóle zastanawiam czy mi sie chce autem jezdzic :P

dziś przejazdem byłem oglądać sprzęta :) myśle ze w następny tydzien pojade go kupić.
na nastepny weekend to ja już sie z kumplem umówiłem na latanie :) wiec prawdopodobnie bedziemy sie zdzwaniać :)

1,437

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Podobno ma padać, mam nadzieję że nie bo zmieniłem zębatkę na nominalną. na tej pizzy też się spoko latało ale max 120 na 6.

TOR JEST WSZęDZIE

1,438

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No to piękinie,  350 już w Krakowie, tak że spora ekipa się szykuje.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,439

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

przypadkowo trafiłem na to:

[url]http://www.scigacz.pl/Jak,bardzo,niebezpieczny,jest,offroad,17816.html[/url]

już mi sie odechciało latać ;)

1,440

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I chyba dupa z soboty.

TOR JEST WSZęDZIE