16

Odp: jak zaczac?

Uwazam ze masowa reklama Ktm-a przyczynila sie do popularnosci Ktm-ow.Stefan Everts jezdzi na Yamszce i co leje dupe reszcie i zaden ktm nie skoczy mu a dlaczego ?? bo zapierdala i jezdzi ma koles talent i doswiadczenie oczywiscie jego maszyna jest super przygotowana nic nie latane i spinane tylko odrazu wymieniane na nowe to jest tagze przyczyna jego wygranych.Ktm to dobry motocykl kogo bym nie spotkal to mowi "no wiesz fajnie jezdzi ale nie wyrabiam na serwis" Ja osobiscie mam Suzuki Dr-z 400 Sm i powiem ze to motor na ktorym pierwszy raz poczulem co to znaczy 40 kucykow w 4t.Jedzilem przedtem na kawasaki kx 125 ktore mialo tyle samo koni tylko w 2t to jest znaczaca przepasc miedzy nimi.Wygrywa Suzuka.Hond jest dlatego malo na torze poniewaz mala reklama i kto tym jezdzi z Mistrzow Swiata w Supermoto rzadza Ktm-y i dlaczego to nie musze tlumaczyc...To jest tak jak by ostatniemu zawodnikowi w MS dac Ktm-a a  najlepszy jezdzil by MZ to by wszyscy kupowali Mz-tki i nie mogli by sie nadziwic jak to musi chodzic.Dla mnie KTM to przereklamowany motor ktorego wypychaja na popularnosc wielka kasa w reklame i sponsoring najleszpych zawodnikow ktorzy zajebiscie jezdza i to nie KTM jezdzi tylko zawodnicy ! Pozdro !! Kto sie zemna nie zgodzi piewnie bedzie tu wielu Ktm-cow ktorzy zaczna sie tlumaczyc :)

SUZUKI RM-Z 450 NR - 38 :)

17

Odp: jak zaczac?

.

450EXC SM '05
530EXC Six Days '09

18

Odp: jak zaczac?

Niewiem jak jest to z niezawodnoscia KTMa ale jezeli chodzi o dostepnosc czesci i ich ceny to moge zauwarzyc jedna dziwna rzecz.
Mieszkam w Berlinie i od czasu do czasu pomagam znajomym zdobyc jakies czesci! I jezeli chodzi o KTMa to ceny sa nie poruwnywalne, orginalny oring ktory kosztuje w polsce 20PLN, kosztuje w niemczech w przeliczeniu 5PLN!A zestaw naprawczy gaznika DukeI (oringi+membrana) kosztuje niecale 20Euro!
Czy moze mi to ktos wytlumaczyc?
     

19

Odp: jak zaczac?

a co z formalnościami, licencjami itp.
jak mozna to zdobyc jak zaczac sie scigac jezeli chodzi o uprawnienia itp.???

i czy jest okreslony wiek zeby zaczac sie scigac???


czy kawasaki kx 250 po przeróbkach nadaje sie do scigania w supermoto??