346

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Polish tak mnie zakręciłeś i wpisałem Ciebie w telefon jako gokon :-). Na szczęście w Sobotę po naszym lataniu przez przypadek poznałem Gokona i wszystko się wyjaśniło :)

347

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:

No fajnie sie lata, fajnie tylko ta pieprzona LC4ka cieknie jak sito sie poci łajza. To mój pierwszy europejczyk, z japoniami nie było takich problemów.


Po takich gumach to się nie dziwię że się poci :D

SMR 505

348

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Co ty chcesz od tych gum?? Nowe kupiłem, Dunlopy D208 i nie wiem doprawdy jak one mogłyby wpływać na silnik... Zastanów sie!!:P

a lata ktos dzis ktoś po mieście czy sie chowacie po krzakach??






cisza... No tak, w krzakach nie ma netu...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

349

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No właśnie o co chodzi, jestem codziennie w Warszawie Centrum/Śródmieście i zero SM'ów, widziałem jedną DRZ 400 na gumie jadącą z Piaseczna. Czasem tylko rano Cyp'a przytnę na pl. Unii Lubelskiej. Dlaczego plastików jest od ciut ciut, SMów w Warszawie przybyło sporo na tym forum, a poza nim jeszcze kilka pewnie, a na mieście sytuacja taka sama..

350

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bo zamiast szaleć macie czas na pisanie :)

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

351

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ale ja nie na moto

352

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Cezar...   dlatego że ja i Karton mamy popsute supermociaki;) Mi sie przekręciła panewa bo "zapomniałem" dolać oliwy po weekendowym lataniu a Kartoonowi jeszcze schnie poxilina którą kleił silnik;)

jak ogarniemy moto to latamy codziennie:D

Darek
Husky 610SM
Audi 80 Quattro Competition

353

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Cezar napisał/a:

Centrum/Śródmieście i zero SM'ów


SM jest troszkę. W weekendy potrafimy się ogarnąć i zrobić terror na 7,8 SM-ów.
W trakcie dnia większość pracuje, a nie lata.
Dziś też było polatane 2x SM + 1x Enduro.

354

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

spokojnie jeszcze się głośno zrobi i zaroi się od SM w Warszawie - zobaczycie! No i sami się do tego przyłożycie.

...wczoraj z MaćkiemWRA lataliśmy trochę ale głownie po krzakach, na światłach widziałem gościa na plastiku, tak się nam przyglądał ze skupieniem, że spóźnił się na zielonym hehe więc na pewno myśli o przesiadce na SM

yamaha xt660x

355

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no i widziałem Mańka i Brzozę ok 21 jak wracali Puławską w stronę centrum

SMR 505

356

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

i tak dobrze. Od zeszłego sezonu na Śląsku spotkałem 1, słownie jeden supermociak i to jeszcze 125ccm więc nie narzekajcie :)

357

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

SM przybywa i to w dobrym tępie. Dwa lata temu patrzyli się na mnie jak na kosmitę. Teraz ludzie już wiedzą co to Supermoto.

358

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja, widziałem przedwczoraj kolezke na pradze na drz sm w bluzie z kapturem w towarzystwie jakiegos streeta :)

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

359

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

a dzis o 20 sie ktos pisze??
Poxilinka trzyma zawodowo hahaha;D

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

360

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Dzisiaj ma być na Cargo ustawka z forum XTX o 21, jakieś gumowanie, te sprawy. Tak tylko mówię bo koleszka miał jechać