2,521

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

hacker33 napisał/a:

To jest jazda po mieście:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=oElY0Ip8vXo&feature=feedu[/url]

jazda motocyklem wzdłuż chodnika i pasów dla pieszych jest prawnie zabroniona i karana, poza tym jest niebezpieczna dla pieszych.
nawet rowerem nie można tak jeździć a co dopiero motocyklem! w razie kolizji z pieszym podczas takiej jazdy motocyklista dostaje ciężki wyrok

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

2,522 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-11-08 13:13:53)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Bla bla bla ... jeśli mowiłes to w 100% powaznie bez grama ironi , to znaczy , ze pomyliłeś miejsca
Hmm tylko w takim razie co ma znaczyc supermotard terror w twoim podpisie oj chyba twoje zeznania sie cos nie pokrywają :p

motoslide.com

2,523

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

donelvis napisał/a:
hacker33 napisał/a:

To jest jazda po mieście:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=oElY0Ip8vXo&feature=feedu[/url]

jazda motocyklem wzdłuż chodnika i pasów dla pieszych jest prawnie zabroniona i karana, poza tym jest niebezpieczna dla pieszych.
nawet rowerem nie można tak jeździć a co dopiero motocyklem! w razie kolizji z pieszym podczas takiej jazdy motocyklista dostaje ciężki wyrok


Co Ty w ogóle gadasz..
Nie chodzi żeby kogoś uszkodzić tylko żeby był fun. A jazda po chodnikach, schodach itp jest idealna :D
Tylko gorzej jak Cię psiury wyczają..

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

2,524

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

PszczelaRz AGH napisał/a:

Co Ty w ogóle gadasz..
Nie chodzi żeby kogoś uszkodzić tylko żeby był fun. A jazda po chodnikach, schodach itp jest idealna :D
Tylko gorzej jak Cię psiury wyczają..

nie rozumiem dlaczego na profesjonalnym forum motocyklowym popiera się nielegalne praktyki.
chcesz fun to idz na tor, albo na swojej posesji po schodach skacz. to tak jak by popierać wybieganie pieszych nagle pod koła samochodu czy motocykla, bo chcą mieć fun

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

2,525

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Barteksm napisał/a:

Bla bla bla ... jeśli mowiłes to w 100% powaznie bez grama ironi , to znaczy , ze pomyliłeś miejsca
Hmm tylko w takim razie co ma znaczyc supermotard terror w twoim podpisie oj chyba twoje zeznania sie cos nie pokrywają :p

a nie pomyślałeś że podpis to taka wolna twórczość i nie musi oznaczać od razu terroryzowania pieszych w mieście na chodnikach?
poruszam się po drodze a jak chcę się wyszaleć to np na starą żwirownie jadę gdzie nie ma ludzi

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

2,526

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Taaaa. I Wskakujesz na kobiety spacerujace z psem jak w pewnym modnym ostatnio filmiku z toru crossowego. Wolna tworczosc ?? LOL. Dla kolegi chyba terror to nie wlaczenie kierunkowskazu na skrzyzowaniu. Proponuje koledze jeszcze kilka profesjonalnych for. JestemPolicjantem.pl i precel.pl

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,527 Ostatnio edytowany przez pedrosa73 (2011-11-08 13:52:50)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

donelvis napisał/a:
hacker33 napisał/a:

To jest jazda po mieście:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=oElY0Ip8vXo&feature=feedu[/url]

jazda motocyklem wzdłuż chodnika i pasów dla pieszych jest prawnie zabroniona i karana, poza tym jest niebezpieczna dla pieszych.
nawet rowerem nie można tak jeździć a co dopiero motocyklem! w razie kolizji z pieszym podczas takiej jazdy motocyklista dostaje ciężki wyrok

Chyba cos ci sie pomylilo chciales napusac wzdluz chodnikiem a nie chodnika , wzdluz chodnika to prawidlowo jezdnia . Widziales kiedys jezdnie prostopadla do chodnika?I wytlumacz mi jeszcze bo ja nie umiem jak mozna terroryzowac zwir? To nowosc dla mnie.Żwir jest ok bo sie nie odezwie? Kolego skad ty sie wziales ? Proponuje ci kupic wolniejsze moto no motorynke

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

2,528

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

jak mozna terroryzowac zwir? To nowosc dla mnie.Żwir jest ok bo sie nie odezwie? Kolego skad ty sie wziales ? Proponuje ci kupic wolniejsze moto no motorynke

MISTRZ :D

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

2,529 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-11-08 14:00:33)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

A już myślałem że JA jestem lajtowy terrorysta ale przy donelvis wymiękłem ;P

Bartek spoko produkcja, dawaj więcej, materiału Ci chyba starczy ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

2,530

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Kolega ma w podpisie "supermotard terror" :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2,531 Ostatnio edytowany przez Gumis (2011-11-08 14:16:12)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Może dla kolegi jest "nie moralne" latać po chodnikach między ludźmi... jak sobie to wyobrażasz ? Idziesz sobie z panną a tu ci jakiś wariat na eSeMie wypada za winkla.... choć nie powiem dobra faza jest jak wiesz że dzięki "Tobie" ktoś ma "brązowy wydźwięk" bo żeś mu za-sponsorował "gre komina" Akrapovic'a bądź Yoshimury RS-3 double ^^ na wyciągnięcie ręki... :D

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

2,532

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Supermotard terror bo tak jest modnie

motoslide.com

2,533

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

hacker33 napisał/a:

To jest jazda po mieście:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=oElY0Ip8vXo&feature=feedu[/url]

wg mnie ( bo tutaj już wchodzimy na grunt rozmowy co jest moralne a co nie ;)
terror terrorem, ale kultura musi być - na filmiku 3:21 - schody tak, zamknięte obszary tak, centrum handlowe tak, chodniki tak
no ale na siłę wbijać się w ludzi i patrzeć jak uciekają to NIE ;)
ZAWSZE uważaj na cywili :)

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

2,534

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

tadzik napisał/a:
hacker33 napisał/a:

To jest jazda po mieście:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=oElY0Ip8vXo&feature=feedu[/url]

wg mnie ( bo tutaj już wchodzimy na grunt rozmowy co jest moralne a co nie ;)
terror terrorem, ale kultura musi być - na filmiku 3:21 - schody tak, zamknięte obszary tak, centrum handlowe tak, chodniki tak
no ale na siłę wbijać się w ludzi i patrzeć jak uciekają to NIE ;)
ZAWSZE uważaj na cywili :)

Centrum handlowe tak ale ludzie nie???????? Poza tym nie zauwazylem zeby wbil sie w ludzi.A przemieszczanie sie z pinktu A do punktu B to chyba nie na tego rodzaju sprzecie. Oczywiscie kazdy ma swoj punkt widzenia i prawo do opini ale na tym forum jest wiekrzosc gosci ktorzy lubia terror i sranie w swoje gniazdo niczego dobrego nie zwiastuje. Kazdy ma wolny wybor 4um nikt nikogo na sile nie trzyma

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

2,535

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Nie krytykujcie kogoś tylko z tego powodu że ma odmienne zdanie.
Nie powiem że znam takich ludzi, bo bym skłamał ale czasami widuje na ulicy motocyklistów (motocyklistów przez duże M) którzy wybierają ten środek transportu jakim jest motocykl, pojazd jednośladowy... nie wybierają go by móc szybciej/sprawniej przemieszczać się z punktu A do punktu B... bo poruszanie się między samochodami jest niebezpieczne i wbrew rozsądkowi, przeciskanie się na światłach jest nieuprzejme wobec kierowców stojących w korku... powoduje to ogólne rozdrażnienie tak kierowców, pieszych jak i matek z dziećmi. 
Oni wybierają motocykl... by czuć "wolność" by móc cieszyć się np. codziennym rytualnym zakładaniem kamizelki odblaskowej.
Jedną z ważniejszych chwil w życiu takich motocyklistów jest rozpoczęcie sezonu i zakończenie sezonu. Dzień który zaznaczają na kalendarzach... do tego dnia przygotowują się przez resztę roku, myjąc, czyszcząc, serwisując swoje jednoślady.

Nie wiem czemu naskakujecie na kolegę, nie rozumiejąc że i takie rzeczy mogą cieszyć.
Nie uleganie pokusie i ciągłe udowadnianie innym użytkownikom drogi, że można mimo posiadania motocykla poruszać się mniej sprawnie niż inni na drodze... do pracy docierać spóźnieni ale dumni z tego iż jesteście tak odpowiedzialnymi i świadomymi kierowcami.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR