2,536

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

pedrosa73 napisał/a:

Centrum handlowe tak ale ludzie nie???????? Poza tym nie zauwazylem zeby wbil sie w ludzi

- o "wbijaniu się w ludzi powiedziałem w kwestii teorii. Dodatkowo muszę sprostować - wg mnie terrorem jest wjechanie do centrum handlowego, jednak chciałbym zaliczyć takie coś, dla faktu, niż wbić się tam 80km/h i rozganiać ludzi.
Chodzi o to, że wszystko trzeba robić z głową.

Wszyscy jesteśmy ludźmi i oprócz terroru, który sprawia że SM jest jakie jest, pamiętajmy, że też możemy stać się 'ofiarą' motocyklisty. Często z rodziną wybieram się na spacery po leśnych duktach i mega mnie wkur*ia jak jakiś gość na crossie na odkręconej manetce przelatuje obok... w związku z tym jeżeli ja kiedykolwiek spotykam kogoś w lesie jak jestem na moto, zawsze zwalniam i przejeżdżam na niskiej 1 albo nawet na luzie aby się tylko przeturlać.

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

2,537

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

W Poznaniu jeżeli wjedziesz motocyklem po schodach to ludzie będą Ci klaskać.
Jak zjedziesz po schodach ojcowie będą z dumą pokazywać swoim synom jak fajnie zjechałeś.
Jak zrobisz na skrzyżowaniu mega stopala to laski dadzą Ci swój numer na majtkach.
A na widok długiej gumy kierowcy zjadą Ci na bok jak dla pojazdu uprzywilejowanego.

Tak jest u nas w stolicy Wielkopolski.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2,538

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

hacker33 napisał/a:

W Poznaniu jeżeli wjedziesz motocyklem po schodach to ludzie będą Ci klaskać.
Jak zjedziesz po schodach ojcowie będą z dumą pokazywać swoim synom jak fajnie zjechałeś.
Jak zrobisz na skrzyżowaniu mega stopala to laski dadzą Ci swój numer na majtkach.
A na widok długiej gumy kierowcy zjadą Ci na bok jak dla pojazdu uprzywilejowanego.

Tak jest u nas w stolicy Wielkopolski.

dlatego tutaj mieszkam :D !!

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

2,539 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-11-08 16:00:00)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Seba i Hacker, pamiętacie jak ludzie równie dziwnie się patrzyli gdy podczas Nadmorskiego zlotu jacyś debile na motocyklach wbili się na deptak wzdłuż jeziora? :D

ej no i przecież ten z filmiku w 0:40 ma zielone światło :D

no niestety, terror... :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

2,540

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

tadzik napisał/a:
pedrosa73 napisał/a:

Centrum handlowe tak ale ludzie nie???????? Poza tym nie zauwazylem zeby wbil sie w ludzi

- o "wbijaniu się w ludzi powiedziałem w kwestii teorii. Dodatkowo muszę sprostować - wg mnie terrorem jest wjechanie do centrum handlowego, jednak chciałbym zaliczyć takie coś, dla faktu, niż wbić się tam 80km/h i rozganiać ludzi.
Chodzi o to, że wszystko trzeba robić z głową.

Wszyscy jesteśmy ludźmi i oprócz terroru, który sprawia że SM jest jakie jest, pamiętajmy, że też możemy stać się 'ofiarą' motocyklisty. Często z rodziną wybieram się na spacery po leśnych duktach i mega mnie wkur*ia jak jakiś gość na crossie na odkręconej manetce przelatuje obok... w związku z tym jeżeli ja kiedykolwiek spotykam kogoś w lesie jak jestem na moto, zawsze zwalniam i przejeżdżam na niskiej 1 albo nawet na luzie aby się tylko przeturlać.

Po czesci masz racje ale.... Haker wyjal mi z ust wszystkie slowa, sam jezdzilem na plastikach i bywalo ze jechalem na hayabuzie 330 z
Czego jestem dumny i nie zarazem. Z plastikami skoncZylem raz na
Zawsze  po przesiadce na
Sm i powiem ze niektorzy idioci do ktorych sam sie
Kiedys zaliczalem  w oczach innych ktorzy popierdalaja po 200 w miscie bo wydaje im sie
Ze
Sa Rossim Stwarzaja zagrozenie
Dla innych ale sm rzadzi sie innymi prawami w sensie ze predkosci sa nieporownywalne do sporta.zycie jest krotkie zeby je przejsc spokojnie. Zobacz usmiechy na twarzy kierowcow jak kolo nich stawiasz na kapcia sami pokazuja zw ok. Dla mnie
Sama przyjemnosc popatrzec jak ktos ogarnie na ulicy jakies gumy czy stopale.

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

2,541

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Ale się zrobiła rozkmina.. :o  To może nowy temat założyć: "JAK SIĘ SPRAWNIE PRZEMIESZCZAĆ NA SUPERMOTO ŻEBY NIKOGO NIE URAZIĆ - poradnik dla początkującego terrorysty"  - lol ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

2,542

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Oczyscic temat ze spamu , wszystko robic z glową , terror ale bez chamówy chociaż czasami kazdy ma słabsze chwile

motoslide.com

2,543

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

nie chce mi sie tego czytać :) Uważam że trzeba napierdalać, ale tak, żeby nie dostać butlą po głowie od jakiegoś starego UBka :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2,544

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
Po części kolega ma rację, że nie wolno łamać przepisów ruchu drogowego, zgadzam się z tym, niektórych nie wolno (np. wyprzedzanie na pasach, na skrzyżowaniach). To niebezpieczne, przede wszystkim dla postronnych osób.
Jednak jazda po chodniku? No bez przesady... tam są puste chodniki. Motocyklista na filmiku nie zrobił niczego gorszego niż ktoś przekraczający dozwoloną prędkość o "tylko" 10km. To samo się tyczy jazdy po schodach.
3.21 - gdy jedzie w lesie, zwolnił kulturalnie.

Rowerem również nie wolno jeździć po chodnikach. Odkąd pamiętam nigdy nie przestrzegałem tego przepisu. Wolę zderzyć się z pieszym niż z samochodem.

Argument by pojechać na tor jest ok, ale w GB lub Hiszpanii, gdzie tory są "co chwila", a nie w Polsce, gdzie mamy jeden tor "profesjonalny" i kilka pomniejszych, autostrad brak a słońce świeci tylko 10 dni w roku:):):)

2,545

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

hacker33 napisał/a:

W Poznaniu jeżeli wjedziesz motocyklem po schodach to ludzie będą Ci klaskać.
Jak zjedziesz po schodach ojcowie będą z dumą pokazywać swoim synom jak fajnie zjechałeś.
Jak zrobisz na skrzyżowaniu mega stopala to laski dadzą Ci swój numer na majtkach.
A na widok długiej gumy kierowcy zjadą Ci na bok jak dla pojazdu uprzywilejowanego.

Tak jest u nas w stolicy Wielkopolski.

przeprowadzam się :D

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

2,546

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

dukeSebo napisał/a:

Nie krytykujcie kogoś tylko z tego powodu że ma odmienne zdanie.
Nie powiem że znam takich ludzi, bo bym skłamał ale czasami widuje na ulicy motocyklistów (motocyklistów przez duże M) którzy wybierają ten środek transportu jakim jest motocykl, pojazd jednośladowy... nie wybierają go by móc szybciej/sprawniej przemieszczać się z punktu A do punktu B... bo poruszanie się między samochodami jest niebezpieczne i wbrew rozsądkowi, przeciskanie się na światłach jest nieuprzejme wobec kierowców stojących w korku... powoduje to ogólne rozdrażnienie tak kierowców, pieszych jak i matek z dziećmi. 
Oni wybierają motocykl... by czuć "wolność" by móc cieszyć się np. codziennym rytualnym zakładaniem kamizelki odblaskowej.
Jedną z ważniejszych chwil w życiu takich motocyklistów jest rozpoczęcie sezonu i zakończenie sezonu. Dzień który zaznaczają na kalendarzach... do tego dnia przygotowują się przez resztę roku, myjąc, czyszcząc, serwisując swoje jednoślady.

Nie wiem czemu naskakujecie na kolegę, nie rozumiejąc że i takie rzeczy mogą cieszyć.
Nie uleganie pokusie i ciągłe udowadnianie innym użytkownikom drogi, że można mimo posiadania motocykla poruszać się mniej sprawnie niż inni na drodze... do pracy docierać spóźnieni ale dumni z tego iż jesteście tak odpowiedzialnymi i świadomymi kierowcami.

Dobre, takie prosto z serca :D

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

2,547 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-11-08 19:23:01)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

HAHAHA Sebek i jego już słynna IRONIA :D

------------------------------------------------------------------


[url]http://www.youtube.com/watch?v=xkasxr7SGbk[/url]

hehehe można drzeć morde do przeciwnika jeśli to przynosi skutki , ważne , żeby nie przekroczyć granicy którą przekroczył Materaci z Zidanem hahaha

motoslide.com

2,548

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Seba dorośleje

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

2,549

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Maciek prosze Cie hahahah Sebek dorośleje pffff nie możliwe , przeczytaj jeszcze raz jego tekst przecież to na kilometr wali specyfinczą Sebowską ironią !

motoslide.com

2,550 Ostatnio edytowany przez donelvis (2011-11-08 19:49:41)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

pedrosa73 napisał/a:

Chyba cos ci sie pomylilo chciales napusac wzdluz chodnikiem a nie chodnika , wzdluz chodnika to prawidlowo jezdnia . Widziales kiedys jezdnie prostopadla do chodnika?I wytlumacz mi jeszcze bo ja nie umiem jak mozna terroryzowac zwir? To nowosc dla mnie.Żwir jest ok bo sie nie odezwie? Kolego skad ty sie wziales ? Proponuje ci kupic wolniejsze moto no motorynke

miałem na myśli jazdę po chodniku czyli wzdłuż - chodnikiem. źle się wyraziłem. wiem że jazda taka może dawać jakiś tam fun ale mi jedynie chodziło o bezpieczeństwo pieszych, bo przecież chodniki są dla nich, drogi dla pojazdów, a tory żeby się można było sprawdzić, powygłupiać, wyżyć itp.
Co innego poskakać po jakichś odludnych rejonach jak jakiś wyludniony plac, stara żwirownia (tam jest wiele różnych hopek i można sobie nawet własny tor ułożyć).
nie chciałem "srać we własne gniazdo" ani wywoływać sporów, ale popieram jazdę z kulturą

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing