976

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To dobrze.
Będziemy się wzajemnie wspierać - bo to moja pierwsza rozbiórka silnika do zera:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

977

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja nie lepszy, wręcz stwierdził bym - O WIELE nie lepszy :] Jedyne co mam obcykane to gaźnik :P

978

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Yamaha to yamaha::)))) dobry projekt na zimowe wieczory ,na wiosne polatamy w terenie po okolicy ,pozdro,powodzenia:):)

979

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Powodzenia Jaca ;)
Mam podobny plan - też coś w dobrych pieniądzach w 2T w teren :)
będzie kasa to będę szukał, ale na wiosne powinienem mieć :)
Najlepszą opcją byłoby jakieś 250 do którego pasowałyby koła SM z mojego 625 SMC, może się uda :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

980

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kto lata dzisiaj ?

TOR JEST WSZęDZIE

981

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja bym polatał tylko ta pogoda :/

982

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/221/pa080134fr.jpg/]http://img221.imageshack.us/img221/9738/pa080134fr.jpg[/url]

Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]

983

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Elegancki sprzęt.
Tor pod areną rozbudowuja i ulepszają, ponoć jakiś zawody maja byc.
Musisz się śpieszyć z tym sprzętem.

exc 400                 www.oklejsie.pl

984

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Elegancki sprzęt.
Tor pod areną rozbudowuja i ulepszają, ponoć jakiś zawody maja byc.
Musisz się śpieszyć z tym sprzętem.

Wał jest pęknięty od strony statora. To nie będzie tak szybko niestety. Zanim odłożę trochę kasy na wał, łożyska uszczelki oraz ewentualne części wymagające natychmiastowej wymiany to minie parę miesięcy. Ale będę na bieżąco wrzucał foty z postępów prac :) Teraz najważniejsze to wyciągnąć silnik i można przy piwku rozkręcać na części pierwsze... Chłopaki motywują takimi tematami więc czemu by nie.

985

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ładny sprzęt :) Jaca - czy ty wszystkie felgi musisz mieć niebieskie ? haha :)

Będzie fajna zabawa przez zimę :) A na wiosnę ogień heh :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

986

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jesli sie nie myle to te kola podpasuja z odpowiednimi dystansami do WR :D

To Ty nie wiedziales ze ja kazde moto kupuje pod kolor ubrań? :]

987

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca zacnie to wygląda i żeby równie zacnie jeździło  ;) . Zgłaszam się na ochotnika do otwierania piw przy rozbieraniu silnika  ;) . Widziałem prawie wszystkie odcinki "zrób to sam" Adama Słodowego także moje doświadczenie w dzidzinie jak z paczki zapałek i butelki po keczupie zrobić kamere wideło napewno się przyda  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

988

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tylko się tam nie zachlejcie bo będziecie ten silnik "otwierać" otwieraczem od browarów:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

989

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

hacker33 napisał/a:

Tylko się tam nie zachlejcie bo będziecie ten silnik "otwierać" otwieraczem od browarów:D

Stary ja już mam patent jak z pustej puszki po piwie wyrzeźbić tuleje. Nazwe to NIKASILECH  :cool:

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

990

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Tylko się tam nie zachlejcie bo będziecie ten silnik "otwierać" otwieraczem od browarów:D

Stary ja już mam patent jak z pustej puszki po piwie wyrzeźbić tuleje. Nazwe to NIKASILECH  :cool:

Będzie miał ładny kolor Pilsa...czyli złoty:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD