961

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

spotykacie sie w katowicach -szopienice - myslowice  nie daleko toru motocrossowego na prostce gdzie lulejko treunje duzo sie tam dzieje

962

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Z innej beczki...

Czy ma ktoś na sobotę pożyczyć przyczepkę na 1 moto?? Jadę po crossa a nie wiem czy zdążę oddać w tym samym dniu żeby nie płacić za kolejne...

Jaca na Nowym Bytomiu niedaleko Huty Pokój ( jak jedziesz od huty w kierunku na tesco na Wirku, koło policji i hali z Pogoni ) jest wypożyczalnia przy takiej małej stacji paliw, jedź tam lub zadzwoń 32 340 59 17 bo wypożyczają na całą dobę. W zeszłym roku w grudniu płaciłem 30 zeta za dobę. Wypożyczysz w sobote i oddasz w niedziele...

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

963

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

formula.racing napisał/a:

spotykacie sie w katowicach -szopienice - myslowice  nie daleko toru motocrossowego na prostce gdzie lulejko treunje duzo sie tam dzieje

Od czasu do czasu się tam podskoczy

........................................................


No właśnie nie wiedziałem, czy mają też w niedzielę otwarte bądź do późna w sobotę. W takim razie temat nieaktualny. Podziękować! A latasz dzisiaj?

964 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-10-04 12:33:19)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Można by było coś polatać  ;) . Apropo wczoraj taki jeden się przypasował do mojego kata bo chciałby SM. Dałem się mu runde zrobić  i.... jak zsiadał to mu ręce tak latały żę... Mówił że miał kiedyś DRzete ale na kołach enduro i w porównaniu do mojego to ta suzi jeździła jak motorower  :D. Wiesz nie mam porównania bo nigdy nie jeździłem na DR-Z 400 i mówie że może miałeś mine co ma 15 koni to odpowiedział że już na różnych sprzętach jeździł i on ma porównanie. BTW lubię klientów co sami sobie towar sprzedają  :P  . Napalony jak cholera i już podobno zbiera kasę  ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

965

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca gdzie na tego crosa walisz. My co tydzień ciulamy, Kotlarnia wyjeb.

exc 400                 www.oklejsie.pl

966

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chopaki co tam na wekkend robimy?
Jakies grube latanko mnie korci.

967

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No Panowie, czekamy  na konkretne propozycję. W tym roku to moja ostatnai przekładka na sm.  Jesień, zima, wiosna enduro - polecam.

exc 400                 www.oklejsie.pl

968 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-10-07 00:19:23)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maaasakra ile to można o wiele lepiej i szybciej nauczyć się latania na kole jeżdżąc  w terenie  :o
Dzisiaj aż z tej okazji parę browarów przechyliłem :P chociaż z tą nauką wiązało się niebezpieczeństwo w postaci rolnika który wyskoczył z lasu który pilnował swojej łąki :D

969

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No i dużo bezpieczniej dla jeżdzca i dla sprzętu, na łoce tak nie boli jak na asfalcie.
A rolnikowi dla oprzytomnienia zawsze można spuścić wpierdol. U nas już nie fikają spuszczją wzrok, udają że nie widza  ;)

exc 400                 www.oklejsie.pl

970

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jakby co to będę dzisiaj na Wirku około 17-stej.
Będę xt125 katował ;p

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

971

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak się zrobi w jakiś weekend cieplej to może zrobimy supermotowe zakończenie sezonu? ;>
Chociaż pewnie i tak sezon się nie skończy :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

972

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ok. Ogłaszam wszem i wobec iż kupiłem YZ 125 z 2000 roku :) na razie jest u kumpla także foty jutro bo nie zdążyłem. Jest ujebany wał. Kupiłem za rozsądne pieniądze z planem generalnego remontu. Silnik na stół i do ostatniej śrubki :) Peka już widział, reszcie zaprezentuje jutro jak się uda.

Peka dzięki jeszcze raz za oblukanie i za wspólne latanko po Strzelcach! Tak samo Mateusz wielkie dzięki za pomoc dzisiaj!!!!

Trzymajcie kciuki żeby nie było jakiś nieprzyjemnych niespodzianek ;)

973

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Ok. Ogłaszam wszem i wobec iż kupiłem YZ 125 z 2000 roku :) na razie jest u kumpla także foty jutro bo nie zdążyłem. Jest ujebany wał. Kupiłem za rozsądne pieniądze z planem generalnego remontu. Silnik na stół i do ostatniej śrubki :) Peka już widział, reszcie zaprezentuje jutro jak się uda.

Peka dzięki jeszcze raz za oblukanie i za wspólne latanko po Strzelcach! Tak samo Mateusz wielkie dzięki za pomoc dzisiaj!!!!

Trzymajcie kciuki żeby nie było jakiś nieprzyjemnych niespodzianek ;)

Będą fotki z rozbiórki silnika?:)
Remontujesz sam czy przez kogoś?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

974

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

hacker33 napisał/a:
JACA napisał/a:

Ok. Ogłaszam wszem i wobec iż kupiłem YZ 125 z 2000 roku :) na razie jest u kumpla także foty jutro bo nie zdążyłem. Jest ujebany wał. Kupiłem za rozsądne pieniądze z planem generalnego remontu. Silnik na stół i do ostatniej śrubki :) Peka już widział, reszcie zaprezentuje jutro jak się uda.

Peka dzięki jeszcze raz za oblukanie i za wspólne latanko po Strzelcach! Tak samo Mateusz wielkie dzięki za pomoc dzisiaj!!!!

Trzymajcie kciuki żeby nie było jakiś nieprzyjemnych niespodzianek ;)

Będą fotki z rozbiórki silnika?:)
Remontujesz sam czy przez kogoś?


Dobrze, że pytasz :) Akurat Twoja renowacja KTMa, była dodatkowym impulsem do zakupu takowej maszyny. Pragnąłem czegoś w teren żeby się maksymalnie sponiewierać bez stresu że sprzęt poniszcze oraz żebym mógł przez zimę wyciągnąć silnik, rozłożyć i złożyć od podstaw. Tak, chcę to zrobić sam, tak będę robił zdjęcia :)

PS. chciałem zaanonsować ten zakup w Twoim temacie ale ubiegłeś mnie tutaj ;)

975

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Yz :) mniam haha :D

No to gratulację i czekam na fotki :) Mam nadzieję, że uda mi się Twojego sprzęta jeszcze w tym sezonie zobaczyć na żywo :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.