736

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To polatajcie se po hałdzie  ;) a potem dajcie znać gdzie będziecie. Sprawdź PW

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

737

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siema panowie
lata ktoś dziś ? chyba niebawem wybiorę się na wirek trochę popyrkać pisze się ktoś ? gdzie latacie ? pzdr

738

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siemka, lata ktoś dzisiaj po 18? :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

739

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Peka napisał/a:

Siemka, lata ktoś dzisiaj po 18? :)

jak w terenie to czemu nie jak sie ogarne ze wszystkim to tak

740

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Peka jak przyjedziesz to choby się waliło wyjeżdżam  :P . Tęskniłem za Wami chłopaki także cza to nadrobić i przy okazji posłuchać opowiadań "drzewa sandałowego" jak to fajnie było w Sudetach  :P
Dzymol mi się wydawało że twoje kostki wyglądają jak slicki także nie grymaś po asfalcie też możesz pojeździć  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

741

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

yo lata ktoś dzisiaj po 18?

TOR JEST WSZęDZIE

742

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

chętnie ale mam kapcia... ;/

743

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ja po 17 wyjade na chudów. Kto chętny to możemy się spotkać w tym miejscu.

744

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

o cholera daleko ten chudów

TOR JEST WSZęDZIE

745

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

Peka jak przyjedziesz to choby się waliło wyjeżdżam  :P . Tęskniłem za Wami chłopaki także cza to nadrobić i przy okazji posłuchać opowiadań "drzewa sandałowego" jak to fajnie było w Sudetach  :P
Dzymol mi się wydawało że twoje kostki wyglądają jak slicki także nie grymaś po asfalcie też możesz pojeździć  :P

są nowe kosteczki i założony zestaw sm :)) tylko pompa coś mi słabo łapie ale jets :))

746

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Hmm, widzę że temat latania już się chyba definitywnie skończył  :/  ale ruch w dziale sprzedam aż miło...

dzymol napisał/a:
TomNaked napisał/a:

Peka jak przyjedziesz to choby się waliło wyjeżdżam  :P . Tęskniłem za Wami chłopaki także cza to nadrobić i przy okazji posłuchać opowiadań "drzewa sandałowego" jak to fajnie było w Sudetach  :P
Dzymol mi się wydawało że twoje kostki wyglądają jak slicki także nie grymaś po asfalcie też możesz pojeździć  :P

są nowe kosteczki i założony zestaw sm :)) tylko pompa coś mi słabo łapie ale jets :))

No to graty za ogarnięcie tematu  i do zobaczenia  ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

747

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja mam moto u "magika" to się nie odzywam tymczasowo :/ Ale myślę, że jeszcze w tym tygodniu polatam :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

748

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JA TEZ MOTO ODSTAWIŁEM Z POWODU GWOŹDZIA W OPONIE , PRZY OKAZJI WYMIENIĄ MI DYSZĘ NA WIĘKSZĄ Z TĄD TEŻ I JA SIĘ nIE ODZYWAM... MYŚLĘ ,ŻE JUTRO / POJUTRZE BĘDZIE OGARNIĘTY

749

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzisiaj czeka mnie krótka przejażdżka od Olka - oddział Katowice do Auchan GLiwice, ktoś chętny? :)

750

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Czym co jak? ;>

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS