706

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

a mi stado mocherów pukało sie w głowe jak jechałem na stojaka, oczywiśćie podjechałem i wyjaśniłem, ich mina - bezcenna :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

707

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

i co powiedziałeś?

708

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

A takie tam z zaskoczenia :) Sorki za jakość :)

Arrest me. I'm Supermoto !!!



http://p1.bikepics.com/2011%5C08%5C05%5Cbikepics-2251675-800.jpg

no szkoda że taka kiepska jakość normalnie wziąć wydrukować ulotki z ryjem pacjenta i porozwieszać po okolicy gdzie mieszka niezłą siarę by miał

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

709

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Figiel - ja kolesia znam, z mojej okolicy jest :) I tak się z niego już wszyscy śmieją :) Wieść się rozeszła szybciej niż zdążyłem fotę wyciąć.

Tego na focie nie widać ale w garażu stali jego rodzice, popisać się chciał czy co... już sam nie wiem :) Zresztą cała rodzinka jest taka :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

710 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-08-06 09:58:18)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

haha własnie przypomniała mi sie akcja z nad morza ze zlotu , gdy do dukowegoSeby wystartowało dwóch łysych pizdokleszczy z golfa , hahaha akcja jak z filmu 10 motocyklistów ich okrażyło i musieli sie podporządkować predkosci 40 km/h , na samym początku troche jeszcze świrowali próbowali zajeżdzać droge , ale później gdy zobaczyli , że to nie tylko sam goścu na crf450 , a kilka innych osób odrazu jakoś tak sie uspokoili , naprawde dziwiłem sie wtedy , że nik im nie upie*olił lusterka , bo skoro ja miałem takie myśli , a byłem najgrzeczniejszy z grupy to co za mysli musieli mieć Ci najniegrzeczniejsi ;)

motoslide.com

711

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ktoś chętny dziś na Wirku polatać ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

712

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://www.youtube.com/watch?v=oLH7cw3Gwaw[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

713

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ty sie odbiles od tej ziemi, że tak szybko 'powstaleś' :D czy szok po crashowy ? :)

714

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Witam po urlopie :) Śmiga ktoś gdzieś dziś ??

715

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniek głowa Ci sie skrzywiła ;)

motoslide.com

716

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

oh ja. umfall jak sie patrzy :D oglądając aż żaluje że przy moim nie miałem kamerki bo też byłoby co oglądać w zimowe wieczory;) dobrze ze nic Ci sie nie stalo!

Beats Per Second

717

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jakby co to koło 16-tej , 17-tej na Chudowie. Kto chce niech wpada  ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

718

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maciek_mx napisał/a:

Ty sie odbiles od tej ziemi, że tak szybko 'powstaleś' :D czy szok po crashowy ? :)

Lata ćwiczeń judo się jednak przydają :)
Upadłem na kolana i przeturlałem się przez bark (nie będę waz zadręczał fachowymi nazwami) i od razu wstałem. Ale zahaczyłem kamerą.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

719

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Judo nie przewiduje kamerki przy głowie :D

Daniken, Ty Chlopie ostroznie z tymi gumami bo za niedlugo wyjazd ;) Tak patrzac na tego gostka ze zdjecia wpadł mi pomysł na kolejne miejsce do latania. Na pewno bedzie zadowolony jak nas tam paru podjedzie :]

720

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Właśnie dlatego... :) nie wziąłem poprawki na kamerę, nie było czasu na to hehe ;)

Ta gleba jest poniedziałkowa :) dopiero teraz chwilkę znalazłem, by filmik wyciąć.  Jak na razie znowu mam blokadę do gum :/

Panowie zapraszam w moje rejony, a pod jego chatą to możemy jeździć tam i z powrotem hehe ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.