661

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie, można na ogólny ? :)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=ZI4EUjkPeE4[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

662

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Oczywiscie :) Wrzucaj. Jutro aktualne?

663

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak najbardziej :) O której i gdzie ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

664

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

w terenie ktos lata jutro lub w weekend ?

665

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Myslalem ze juz trzeba bedzie odwolac a tu pogda calkiem calkiem. chcialbym pocwiczyc w katowicach przy tych 2 zakretach co kiedys latalismy (obok osiedla witosa) Godzina około 17:00. Pisac kto chetny, o ktorej i gdzie.

666

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ok. Skoro do Katowice, to może spotkamy się koło Wesołego Miasteczka w Chorzowie ? Mi jest po drodze i myślę, że wam w miarę też :)

Kto jeszcze chętny ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

667

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Śmiga ktoś dziś ? Zaraz wybywam ,pewnie stndardowo zachacze o wirek i sam nie wiem gdzie jeszcze

668

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie leci ktos na spotkanie forumowe w sudety? Mam na przyczepce miejsce :) Trzeba pokazać jak Ślązacy zapierdzielaja!! Bede tam od piatku do poniedzialku.

669 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2011-07-31 11:44:38)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Gdyby nie urlop w tym samym terminie, mój kat byłby na tej  przyczepie.

exc 400                 www.oklejsie.pl

670

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie latamy coś dzisiaj  :D

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

671

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

Panowie latamy coś dzisiaj  :D

Czemu nie, proponuję kubalonkę :D

672

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie, pytanie z trochę (ale nie całkiem) innej beczki - nie wiecie jak jest z Wyrazowem? można tam jeszcze wbijać i polatać czy już ktoś to zamknął i kasę trzepie za wjazd? chętnie bym się wybrał przypomnieć sobie jak się lata po winklach a nie chce mi się z jakimś "Panem Mietkiem" (bez urazy) użerać w razie czego.

Beats Per Second

673

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

jeżeli jest tak jak było kiedyś to osobiście mogę tam walnąć kupę i sie wylać na ten tor :)

tor nie nadaje sie do jeżdżenia na rowerze

674

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ronin_Duke napisał/a:

Panowie, pytanie z trochę (ale nie całkiem) innej beczki - nie wiecie jak jest z Wyrazowem? można tam jeszcze wbijać i polatać czy już ktoś to zamknął i kasę trzepie za wjazd? chętnie bym się wybrał przypomnieć sobie jak się lata po winklach a nie chce mi się z jakimś "Panem Mietkiem" (bez urazy) użerać w razie czego.

Z tego co wiem to predator308 tam lata. Popytaj

675

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ronin_Duke napisał/a:

Panowie, pytanie z trochę (ale nie całkiem) innej beczki - nie wiecie jak jest z Wyrazowem? można tam jeszcze wbijać i polatać czy już ktoś to zamknął i kasę trzepie za wjazd? chętnie bym się wybrał przypomnieć sobie jak się lata po winklach a nie chce mi się z jakimś "Panem Mietkiem" (bez urazy) użerać w razie czego.

Czym latasz ? Kiedy latasz ? Dlaczego Ciebie jeszcze nigdy nie widziałem, skoro z TG jesteś ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.