616

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

będzie flacha to wpadam:D a tak serio to często bywam w rudzie ostatnimi czasy więc jak będziesz się pprzypominał to może wpadnę ;)

617

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja bardzo chętnie :)


Panowie dzisiaj mega było :) Oby więcej takich :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

618

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dj-mati napisał/a:

będzie flacha to wpadam:D a tak serio to często bywam w rudzie ostatnimi czasy więc jak będziesz się pprzypominał to może wpadnę ;)

Bede przypominał =)

619 Ostatnio edytowany przez raku (2011-07-23 20:52:41)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

iBis napisał/a:

=)

Jak ja bym był to bym Ci te weselicho rozkręcił razem z Panną młodą  :D więc żałuj
Oczywiście ze ilość postów nie przekłada sie na nic ale widząc chłopka z 6 na koncie zapraszającym na wesele i na ciachoi kawe to pomyślałem ze na alko mama Ci jeszcze nie pozwala a że nie masz kumpli z od siebie z miasta na moto to zaprosisz ''kolegów'' z forum, przecież ciotki wójkowie i babcia z dziadkiem muszą widzieć ze Pan młody jeździ na motorze  ;)
/nie zapomnij o kolegach z forum choperowego bo sie chłopaki obrażą ;p
Udanego weselicha i smacznego ciacha i kawy  :lol:

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

620

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzięki chłopaki za latanie! Trza powiedzieć że asfalcik i winkle w okolicach Ojcowa/Piaskowa Skała mają pierwsza klasa  :cool: .

Ibis można o tym pogadać pod warunkiem żę wcześniej zaliczysz z nami jakieś latanko  ;) , wiesz czasu mało to się musisz sprężać. A innymi ziomkami się nie przejmuj . Raku? A kto to do kur... nędzy jest?  :D  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

621

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

Dzięki chłopaki za latanie! Trza powiedzieć że asfalcik i winkle w okolicach Ojcowa/Piaskowa Skała mają pierwsza klasa  :cool: .

Ibis można o tym pogadać pod warunkiem żę wcześniej zaliczysz z nami jakieś latanko  ;) , wiesz czasu mało to się musisz sprężać. A innymi ziomkami się nie przejmuj . Raku? A kto to do kur... nędzy jest?  :D  :P

Pewnie ze polatamy =) tyle ze ja w tym sezonie moge tylko rekreacyjnie poniewaz niedawno miałem operacje i teraz jak bym zaliczył nawet zwykłą parkingówke to mogło by być kiepsko =/

622 Ostatnio edytowany przez raku (2011-07-24 11:18:31)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kto ja jestem? przekonasz sie jak poznasz...ja na ciebie nic nie pisze wiec ty tez tego nie rób z łaski swojej TomNaked
bo będziemy sie gniewać, a ty ibis jak nie mozesz juz jeździć to kup sobie Kingwaya ;p

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

623

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jakby to powiedzieć... czasami przydaje się umiejętność czytania ze zrozumieniem... żal...

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

624

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kończe tą rozmowe kiedys sie spotkamy to pogadmy...

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

625

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak chcesz to podam Ci mój adres na PW  :P . Tylko nie czegoś nie rozumiem, jak ja Ci odpisałem to wielka uraza a Ty mimo że Ibis nie pisał nic konkretnie do Ciebie to komentujesz każdą jego wypowiedź. Też mogłbym powiedzieć masz niby sprzęta ale na nim nie jeździsz może dopiero w listopadzie ale trolujesz na forum jak miło... powiedz mi czy tylko ja widzę że coś tu nie kaman? Jednak w jednym z tobą się zgodze koniec tej bezsensownej pisaniny. To forum jest dla ludzi i po to żeby się wspierać,doradzać itp... a nie dopierdalać innym. Już ktoś powiedział "jak mnie to nie interesuje to tego nie czytam". Mam nadzieję że jak się spotkamy to tylko na przyjemne niezobowiązujące latanko ale jak masz inne pomysły związku z tym to jestem otwarty na propozycję. Pozdro  ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

626

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Aj dobra juz mi sie wypaliła agresja :D , w listopadzie bede latał bo dopiero wtedy wracam(jak sie uda w całości ;p) jak byś czytał to byś wiedział dlaczego.
A ze sie dowaliłem do niego to dlatego ze to pedalsko wyglądało jak by sie kolo dopiero zarejestrował i juz prosił o ''konwój'' weselny
takie coś trzeba tępić ale spoko znacie chłopa to git.
Pozdro

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

627 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-07-24 15:05:58)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No i luz  ;) . Wracaj szybko i wbijaj na terrory bo jak widzisz i u nas i u Ciebie coraz więcej się dzieje  :cool: . Supermoto.pl RULES  :D

Aha, chłopaki wrzucacie coś z wczoraj ? No przynajmniej kilka fotek ....

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

628

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Elo all.

W końcu fajny week :) Wczoraj sporo czasu spędziłem na wirku puzniej na torze pod M1 a dziś właśnie wróciłem z wirka na obiad . Latacie coś dziś gdzieś w pobliżu ? Co tu tak cicho ... odsypiacie wczorajszą imprezę czy śmigacie gdzieś "po cichu" :D

629

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wczoraj było fajnie ale dzisiaj u mnie cały czas pada :/


Fotki :)

http://p1.bikepics.com/2011%5C07%5C24%5Cbikepics-2245337-800.jpg

http://p1.bikepics.com/2011%5C07%5C24%5Cbikepics-2245339-800.jpg

http://p1.bikepics.com/2011%5C07%5C24%5Cbikepics-2245338-800.jpg

http://p1.bikepics.com/2011%5C07%5C24%5Cbikepics-2245342-800.jpg

http://p1.bikepics.com/2011%5C07%5C24%5Cbikepics-2245343-800.jpg

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

630

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

raku napisał/a:

Kto ja jestem? przekonasz sie jak poznasz...ja na ciebie nic nie pisze wiec ty tez tego nie rób z łaski swojej TomNaked
bo będziemy sie gniewać, a ty ibis jak nie mozesz juz jeździć to kup sobie Kingwaya ;p

Gościu wez sie odpierd.... jeśli w ten sposób nabijasz sobie posty to gratuluje . Powstrzymam sie od kilku kolejnych zdań. Nie znasz nie oceniaj.