586

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No i ok :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

587

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja nie ogarnę sprzenta do weakendu,  nie wiem czy w 2tyg się wyrobie.

exc 400                 www.oklejsie.pl

588 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-07-18 18:35:48)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Ja nie ogarnę sprzenta do weakendu,  nie wiem czy w 2tyg się wyrobie.

Tomasz nie załamuj mnie, wyrobisz się bez problemu. Ja też muszę sprzęta przygotować np. umyć, zatankować może trochę oleju doleje...  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

589 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-07-18 19:08:30)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

DukeSebo żeby nie było nieporozumień, ja wcale nie napisałem że Daniken był pierwszy poprostu jest miło coś takiego zobaczyć na ichnich stronach. A poza tym nie masz nam niczego zazdrosćić  :P zawsze się możesz przeprowadzić  :D

Spokojnie nie może być mowy o żadnych nieporozumieniach... przecież nas łączy wspólna sprawa... terroryzm ;)
Co jak co ale w tematach "terror" najłatwiej się dogadać... jeśli już mowa o zmianie adresu, to raczej zaszczycę moją przeprowadzką Mazury... hehe... może tam przesadzę swoje drzewo, wyremontuje jakiś poniemiecki dom ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

590

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:
tomekkowalski napisał/a:

Ja nie ogarnę sprzenta do weakendu,  nie wiem czy w 2tyg się wyrobie.

Tomasz nie załamuj mnie, wyrobisz się bez problemu. Ja też muszę sprzęta przygotować np. umyć, zatankować może trochę oleju doleje...  :P

Aby dostać się do skrzyni trzeba rozpołowić silnik. Nie widzę tego  :(

exc 400                 www.oklejsie.pl

591

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Eh kurde Tomek... czyli jednak to była grubsza sprawa :/ Współczucia stary.... Naprawiaj i smigamy dalej :) Powodzenia!

592

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Eh kurde Tomek... czyli jednak to była grubsza sprawa :/ Współczucia stary.... Naprawiaj i smigamy dalej :) Powodzenia!

Wczoraj kurna  utopiłem sprzęta, rozjebałem skrzynie biegów i na koniec łożyska w tylnik kole się rozsypały, zły dzień miałem.

exc 400                 www.oklejsie.pl

593

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Zablokowali wszedzie film. Wal na vimeo.

exc 400                 www.oklejsie.pl

594

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://vimeo.com/26595631[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

595

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pany lata ktoś dzisiaj ??
wczoraj byłem na wirku kilka kułeczek i frajda zgoniona do dzisiaj :)
dlaje doskiwierają problemy ze sprzęgłem :/ ale jakoś dam temu radę :)
no i jak chętny ktoś ja preferuję off może być nawet delikatny bo gumy juz sie skończyły

596

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Hej, co tu tak cicho? Mam nadzieję że to z powodu urlopów a nie że wszystkim już się latanie zmierzło  :|

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

597

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Yo 
hopaki jak będziecie gdzieś latać w piątek popołudniu lub wieczorkiem to dajcie znać, 2 nas jest.

TOR JEST WSZęDZIE

598

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Bedzie pogoda to moze dam rade. Sprzet mam gotowy na najdalsze trasy :D Zaworki sprawdzone, filtr pow. czysciutki, olej zmieniony.... Normalnie funkiel nówka!

Panowie Błagajcie wasze Bóstwa o pogodę na sobotę!!!!!!!! Przy okazji przypominam zaproszenie na 23.07.2011, Ojców bądź Kubalonka.

599

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wg mojej prognozy pogody to w sobotę ma już nie padać. Ale to się jeszcze okaże. Ja w sobotę jadę na 100 % :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

600

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wpadłem na ciekawy pomysł.
Jest taka fajna stronka: [url]http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=home[/url] 

Moja propozycja wygląda tak: jeśli nie ma pomysłu na wypad to można pojeździć po tych miejscach. Nasze SM na pewno dadzą radę wjechać najbliżej jak się da. Ponakręcamy filmiki, porobimy foty i pośmigamy po ruinach :)