571

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Panowie, mój filmik na stronie Pimpstara wylądował :) [url]http://www.pimpstarlife.com/ridin-in-poland/[/url]
Czuję, że praca się opłacała :) Kolejne produkcje będą myślę jeszcze lepsze :)


Wcale się nie dziwie, to zajebisty filmik jest.

Ja dzisiaj utopiłem sprzęta, rozjebałem skrzynie biegów i na koniec łożyska w tylnik kole się rozsypały.
Same straty, ale jazda liga. W przyszłym tygodniu muszę pochytać maszynę.

exc 400                 www.oklejsie.pl

572

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Wcale się nie dziwie, to zajebisty filmik jest.

Ja dzisiaj utopiłem sprzęta, rozjebałem skrzynie biegów i na koniec łożyska w tylnik kole się rozsypały.
Same straty, ale jazda liga. W przyszłym tygodniu muszę pochytać maszynę.



No nie ukrywajmy, troszeczkę się zareklamowałem hehe ;) No ale i tak czuję się spełniony :)

Będzie to kosztować :/ Składaj sprzęta i latamy :) Ja muszę teraz jeszcze wykombinować jak nowe handbary założyć bo te stare.... no cóż, do dupy są.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

573

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://forum.supermoto.pl/topic17448-s-czesci-ktm.html[/url]

Tu masz fajne z kata oryginały. Tyle że na kiere 28mm,nie wiem jaką ty masz.

exc 400                 www.oklejsie.pl

574

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:
tomekkowalski napisał/a:

Wcale się nie dziwie, to zajebisty filmik jest.

Ja dzisiaj utopiłem sprzęta, rozjebałem skrzynie biegów i na koniec łożyska w tylnik kole się rozsypały.
Same straty, ale jazda liga. W przyszłym tygodniu muszę pochytać maszynę.



No nie ukrywajmy, troszeczkę się zareklamowałem hehe ;) No ale i tak czuję się spełniony :)

Będzie to kosztować :/ Składaj sprzęta i latamy :) Ja muszę teraz jeszcze wykombinować jak nowe handbary założyć bo te stare.... no cóż, do dupy są.


Nie dziwie sie ze tam wyladowal ten film :D Jest mega zajebisty! A jak sie zareklamowales? :D

575

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wysłałem do Jenzino wiadomość z linkiem do filmu (na facebooku) że to nowa produkcja od supermoto.pl. Nie odpisał ale filmik wstawił :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

576

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Deniken, myślę że niektórzy teraz jak to zobaczyli mogą czuć mały "dyskomfort"  ;) bo wiesz, dali bu se jaja ogolić żeby na tej stronie być a tu taki koleś niewiadomo skąd niewiadomo kto i proszę. Jak widać zapał do jazdy to jedno ale profi też musi być. A teraz taka moja propozycja, my jeżdzimy i nagrywamy a Ty siedzisz w domu i sklejasz materiał. Idziesz na to  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

577

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

Deniken, myślę że niektórzy teraz jak to zobaczyli mogą czuć mały "dyskomfort"  ;) bo wiesz, dali bu se jaja ogolić żeby na tej stronie być a tu taki koleś niewiadomo skąd niewiadomo kto i proszę. Jak widać zapał do jazdy to jedno ale profi też musi być. A teraz taka moja propozycja, my jeżdzimy i nagrywamy a Ty siedzisz w domu i sklejasz materiał. Idziesz na to  :P

Dobrze wiem o co chodzi :) Sam bym se dał za to ogolić ale obyło się bez tego :) Długo mnie ta strona w oko kuła od kiedy zobaczyłem tam film z Sulejowa (który jest genialny :) ). Był to kolejny bodziec do tego by się wziąć w sobie i siedzić w domu nad kompem :)

Nie ma bata. Też chcę jeździć :) Sklejanie filmów to jedno ale jazda przede wszystkim :) No to Panowie, latamy, nagrywamy, bawimy się :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

578

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nasz film zlotowy z Sulejowa był u nich dużo, dużo wcześniej ;) Na zlotach i forumowych spotkaniach jak widać też warto się pojawiać  :D

Wszak nic to wyjątkowego.. .wystarczy się dobrze wspólnie bawić i razem zapierdalać... ale nie wszyscy na tej stronie podzielają wasz i mój entuzjazm do zwykłego kumplowskiego latania :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

579

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

O popatrz Daniken... czytamy sobie wzajemnie w myślach... oby tak dalej!!
Na tą chwilę powiem że zazdroszczę wam ekipy i oby było zawsze tylu chętnych do latania ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

580

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No ba :)

Trzeba zapierd*lać :) Ekipa za Śląska jest świetna :) Każde latanie jest genialne i jest na nim coraz więcej ludzi :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

581

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dobra, skończcie się podniecać :P

W ten weekend proponuję latanie. Najlepiej w sobotę. Propozycje 2:

- Okolice Ojcowa. Ponoć piękne widoki, zajebisty asfalt i fajne winkle. Niedaleko 50 - 60 km.
- Kubalonka :)

Ja bardziej skłonny na Ojców.

582

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

DukeSebo żeby nie było nieporozumień, ja wcale nie napisałem że Daniken był pierwszy poprostu jest miło coś takiego zobaczyć na ichnich stronach. A poza tym nie masz nam niczego zazdrosćić  :P zawsze się możesz przeprowadzić  :D

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

583

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Dobra, skończcie się podniecać :P

W ten weekend proponuję latanie. Najlepiej w sobotę. Propozycje 2:

- Okolice Ojcowa. Ponoć piękne widoki, zajebisty asfalt i fajne winkle. Niedaleko 50 - 60 km.
- Kubalonka :)

Ja bardziej skłonny na Ojców.


Skończcie się podniecać? Jaca kur.. chłopak ma doła bo wiesz jak u nich temat umarł, to trochę trza go podnieść na duchu.
Co do wypadu w  weekend to ja jak się ogarne to wiesz jestem na bank, ale mam dylemat gdzie czy Ojców czy kubalonka. No ale chłopaki mają cały tydzień żeby sie okreslić czy też polecą. Musi być min. 10 sprzętów  :cool:

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

584

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja jestem chętny. Wyjazd całodniowy mam rację ? :) Wolałbym Kubalonkę ale to większość niech zdecyduje :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

585

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dobre, to jak będzie większa ekipa to kubalonka. Jak mniejsza to Ojców.

Dukesebo, a może byś chciał się przejechać z nami? :D