1,996

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

doktor napisał/a:
cross napisał/a:

tak i w koncu ktos sie przekonał dlaczego dobry ubiór  i amortyzator skretu w SM to nie jest bezmyslny wydatek  ...aale wazne ze sa zrywki ! :D

niech bedzie to lekcja dla nastepnych pokoleń :D

offtop

yo... na 3 biegu masz 140km/h max v?



eeeee..? bo chyba cos do mnie nie dotarło

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

1,997

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

JERY napisał/a:

Anglia - Jak ten kraj jeszcze nie zgnil??? Fajny kraj do zycia i z wygladu, ale ilosc deszczu poraza.

Wety obowiązkowe hehe :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,998 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-06-12 22:24:22)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

jeśli to pytanie z ta wartością predkości skierowane jest do mnie a omyłkowo do crossa to kto powiedział, że tam jest trojka przy odcięciu...? :) Zresztą sekunde przed tym jak spadam slychac przebicie do gory najprawdopodob z 4 na 5 (nie wiem-nie liczę biegów jak latam tylko staram się pracowac na skrzyni tak, zeby bylo dobrze-w zaleznosci od tego jak/gdzie latam co jest chyba zupelnie normalne?:) ), dlatego mi zszedl bo piątką mało w kole nim latałem a swoja drogą nie wiem ile ona ma w maksie na poszczegolnych biegach... i teraz dlugo tego nie sprawdze :]
Tak od tematu to nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie czekam do max obrotów na kole jak podbijam bieg tylko robie to intuicyjnie (na wyczucie, chwile przed maksymalnymi)

P.S. na licznik tez raczej na kole nie patrze-wartosc została wpisana na podstawie "zeznań" mojego przyjaciela, który jechał za mną na zasadzie... miałem tyle i tyle a Ty mi na kole jeszcze uciekałes to musiałeś miec ze 140... (nie pamiętam jaką wartośc podał odnośnie siebie...) no, ale ku... zapierd...łem grubo ponad stówe do h...! :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

1,999 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-06-12 22:19:33)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Ranger88 miałeś szczęści, że przy okazji złapałeś trochę trawy bo mogło to się jeszcze gorzej skończyć.

życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

2,000

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Kula napisał/a:

Ranger88 miałeś szczęści, że przy okazji złapałeś trochę trawy bo mogło to się jeszcze gorzej skończyć.

życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

no... :) ja chyba tak jakoś siłą woli w tą trawe szedlem :D:D:D nie dziękuję, aby nie zapeszyc i pozdrawiam :) co moze wydac sie w obecnej syt. nieco ironiczne... :D ;)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

2,001

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Zdrowiej Chopie zdrowiej

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

2,002

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Mega filmik....ładna guma... wracaj do zdrowia . W tej chwili twój opisik przyjmuję za realny :]

2,003

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Ranger88 fajna guma. Te białe adidasy w complecie byly z resztą ochraniaczy ?? czarne trampki lepiej by pasowały chyba :)
ps. mojemu koledze stópka na skórze zawisła po takiej gumie,  :)... ehhh

Motorynka -> SHL M04 -> M72 -> GPZ 550 -> VFR 750 -> GSX-R 750 -> ZX6R -> FZR 1000 -> TL1000S -> GSX-R 1000 -> LC4 660 SMC ;)

2,004

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

dj-mati napisał/a:

Mega filmik....ładna guma... wracaj do zdrowia . W tej chwili twój opisik przyjmuję za realny :]

zawsze był ;)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

2,005 Ostatnio edytowany przez daniel91x (2011-06-13 23:58:39)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://fulu.pl/links/view/32785[/url]   przegladaj dzisiaj stronke filmio.pl trafiłem na film supercross ale także jest troche z supermoto moim zdaniem fajny film [url]http://www.filmweb.pl/film/Supercross-2005-128574#[/url]

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

2,006

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://supermoto-central.com/index.php?option=com_content&view=article&id=768:double-doma-system-at-bergos&catid=5:news-products&Itemid=6[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2,007

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Ranger88 napisał/a:

jeśli to pytanie z ta wartością predkości skierowane jest do mnie a omyłkowo do crossa to kto powiedział, że tam jest trojka przy odcięciu...? :) Zresztą sekunde przed tym jak spadam slychac przebicie do gory najprawdopodob z 4 na 5 (nie wiem-nie liczę biegów jak latam tylko staram się pracowac na skrzyni tak, zeby bylo dobrze-w zaleznosci od tego jak/gdzie latam co jest chyba zupelnie normalne?:) ), dlatego mi zszedl bo piątką mało w kole nim latałem a swoja drogą nie wiem ile ona ma w maksie na poszczegolnych biegach... i teraz dlugo tego nie sprawdze :]
Tak od tematu to nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie czekam do max obrotów na kole jak podbijam bieg tylko robie to intuicyjnie (na wyczucie, chwile przed maksymalnymi)

P.S. na licznik tez raczej na kole nie patrze-wartosc została wpisana na podstawie "zeznań" mojego przyjaciela, który jechał za mną na zasadzie... miałem tyle i tyle a Ty mi na kole jeszcze uciekałes to musiałeś miec ze 140... (nie pamiętam jaką wartośc podał odnośnie siebie...) no, ale ku... zapierd...łem grubo ponad stówe do h...! :)

pytanie było do Ciebie... pytam z ciekawość, osobiście nie próbuje wrzucać 4. biegu(prędkość>120kmh :/),
... z dobrym pionem na 3. biegu jest więcej frajdy.

jak możesz pokaż zdjęcia moto po tym kole.

pozdro

2,008

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Też chętnie zobaczę... gdzie mocować slidery ;)

Hardcore - it's more than music...

2,009

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

no ja poprostu chciałem pociągnąc jak najdluższą gumę rozpędzając się. Jak zrobie foty kata to wystawie, ale w sumie na super show sie nie nastawiajcie bo stał się cały h... przy tym co sie stało: ujeb... klamke od hebla, stópke prawą (podnóżek), starłem zdrowo kiere i handbara, który sie nie połamal - LOL :D, zgięła się prawa częsc chłodnicy, którą ziomek mi już naprostował (wystarczyło ją troche odgiac) bo ja teraz nawet konia sobie nie moge zwalic prawą... :D no i crash pady scięły sie praktycznie do cna - no ale po to są - czy tam slidery - zwał jak zwał...
a no i na skutek zgiecia tej prawej czesci chlodnicy, troche podgial sie prawy plastik, ale po wyrownaniu chlodnicy wrocil do swojej macierzystej, ze tak powiem postaci :] aha... no i ja tylko tak palnalem o tych 140... okazuje sie po rozmowie wlasnie z ziomkiem, ktory jechal za mna ze raczej miałem troche wiecej... ok 160 jak zchodziłem z koła... bo wg. Niego bylo to tak, ze jego 640stka juz sie prawie nie rozpedzała - ok. 160 a ja jeszcze mu mniej czy tam bardziej na kole uciekałem... :) w kazdym razie sie oddalalem :D takze na moje przy szlifie moglo byc te 150...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

2,010

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Na drugi raz puść moto już na glebie to i Ty i moto lepiej na tym wyjdziecie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"