2,011

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Nie znacie sie, Michał p oprostu leci szkołą mx , łapiesz glebe nie puszczaj kiery , złap sprzęgło i nie daj zgasnąc silnikowi , podnoś szybko moto i zapie*dalaj dalej może jeszcze uda Ci sie wrócić na swoją pozycje . *





* żeby zaraz jakiś "mosiek" bez humoru :P nie brał tego na poważnie i sie ze mną nie kłócił ...

motoslide.com

2,012

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Dobrze że zrobiłeś * bo już miałem Ci pojechać!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2,013

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

gierwi napisał/a:

Na drugi raz puść moto już na glebie to i Ty i moto lepiej na tym wyjdziecie.

W tym jednym przypadku motur go akurat przygniótł i niebardzo miał jak spod niego sp3rdolić ;)

Mechaniczna pomarańcza.

2,014

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Wyglądało jakby wisiał jedną ręką na kierownicy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2,015

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Zaufaj mi, jechałem za nim - kat przygniótł mu nogę a trzymał się żeby łeb mieć wysoko.
Generalnie i tak wyszedł z tego dość obronną ręką, choć po dupie dostał (dosłownie).
Ale to wesoły chłopak i wkrótce będzie jeździł dalej :)

Mechaniczna pomarańcza.

2,016

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

doooobra, wierzę

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2,017

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

colorado supermoto - ładny montaż

[url]http://www.youtube.com/watch?v=GxO94N4xWDM&feature=feedlik[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2,018

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://www.youtube.com/watch?v=0sFMliQ_hJE&feature=feedu[/url]

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

2,019 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-04-19 17:13:36)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://www.youtube.com/watch?v=W7UEsbngjho&feature=player_embedded[/url]

motoslide.com

2,020

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

maciey napisał/a:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=0sFMliQ_hJE&feature=feedu[/url]

dlaczego u nas ten motocykl nie zdobył takiej popularności jak w USA to ja nie wiem

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2,021

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Wiecie czego im zazdroszcze ?

Tych terenów , tego wszystkigo , całej infrastruktóry miejskiej

i zobaczcie jak tam jest pusto , opustoszałe miasto , a u nas ? weź gdzies pojeźdz na byle mostek byle schody zaraz 20 gapiów , zaraz Cie zlinczują , nie mozna nawet pocwiczyć no o każdej porze , wszędzie kreca sie ludzie gdzie byś nie pojechał ich jest pełno , a na filmie ... pustoo

motoslide.com

2,022

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Barteksm napisał/a:

Wiecie czego im zazdroszcze ?

Tych terenów , tego wszystkigo , całej infrastruktóry miejskiej

i zobaczcie jak tam jest pusto , opustoszałe miasto , a u nas ? weź gdzies pojeźdz na byle mostek byle schody zaraz 20 gapiów , zaraz Cie zlinczują , nie mozna nawet pocwiczyć no o każdej porze , wszędzie kreca sie ludzie gdzie byś nie pojechał ich jest pełno , a na filmie ... pustoo


koleś po prostu tak zapierdala, że ludzie pouciekali :) Ale fakt, zgodzę się z tobą. Gdzie by się nie chciało chwilkę pojeździć to zaraz cię będą przepędzać. Chore zachowanie no ale co zrobić. Zapierdalać trzeba ! :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,023

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

co wy gadacie..... Wyobraźcie sobie jaka to przyjemność robić terror pustkowia ;x
a gdzie adrenalina ? :D

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

2,024

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Raczek napisał/a:

co wy gadacie..... Wyobraźcie sobie jaka to przyjemność robić terror pustkowia ;x
a gdzie adrenalina ? :D

Widać że tylko Raczek nie zapomniał czym jest idea TERRORU  ;)

A u Ciebie Bartek zauważam niepokojące zjawisko alienacji.  :lol: To w przyszłości może mieć związek z tym że zapuścisz długą brodę i wąsy, przestaniesz się spotykać z kumplami a w domu będziesz miał 4 koty i tylko z nimi będziesz rozmawiał.
Wyjście do osiedlowego sklepu i spotkanie z sąsiadami... będzie dla Ciebie najtrudniejszym wyzwaniem.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

2,025

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Sebastian jak taki jestem ...

motoslide.com