46

Odp: Jak z mocą??

nckPOL napisał/a:

powiem tak "poważne" SM dosiadam od miesiąca jeżdżąc zaledwie 5h/tydzień - po 3 dniach zacząłem objeżdżać wszystkie plastiki u siebie w mieście - a nie jeżdżą tu 125 :P chyba że mówimy o ich mocach. uwierz mi, że 99% tych pacanów z wiertarek nie wiedzą jak opanować swój sprzęt - tym bardziej nie potrafią zrobić 100km/h poniżej 4-5 sek - żwawe SM z rozgarniętym "woźnicą" zrobi to na każdych światłach - już nie wspomnę tu o winklach, łukach no i offkoz lawirowaniu pomiędzy autami.
koniec OT zapraszam na terror w którymkolwiek "forumowym" mieście - zobaczysz o czym mówię.
nie moc a chęć szczera....

Swieta prawda

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

47

Odp: Jak z mocą??

[url]http://allegro.pl/yamaha-yz-125-zarejestrowana-n-cylinder-zam-pilne-i1646141281.html[/url]

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

48

Odp: Jak z mocą??

Porownanie plastików do SM w ostatnich postach trafne i taka jest idea SM za co forumowicze kochają je z wyboru , wiśnia prosi o pomoc a wy z grubej do niego.. bez przesady , co do tematów to po to jest forum żeby je zakładać...w końcu z tego się ono składa ,byle były w nich mądre pytania i niech zakłada kolejne nie wiem co w tym złego najmocniejsze 125-ki zostały już wymienione w temacie , Barteksm trochę nie rozumiem twojego podejścia do typa posadź się na husqe/ktm-a 125  a puźniej tą samą trasę przeleć 125 z dolnej pułki (czyt. tańszej i słabszej ) i odpisz czy tą słabą objechałeś lepszy czas niż na mocniejszym ktm-ie/husce itp .... wątpię  a koledze od tego tematu o takie odpowiedzi chyba właśnie chodziło  ;]

49

Odp: Jak z mocą??

Ty wiśnia słuchaj się chłopaków, a przede wszystkim weź do siebie to co pisał Bartek. Szczerze, czytając Twoje posty w tym temacie ogarniał mnie śmiech. Obczaj sobie ten filmik  :D
[url]http://www.youtube.com/watch?v=MAICSC33JLI[/url]

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

50 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-06-03 22:13:21)

Odp: Jak z mocą??

dj-mati napisał/a:

Barteksm trochę nie rozumiem twojego podejścia do typa posadź się na husqe/ktm-a 125  a puźniej tą samą trasę przeleć 125 z dolnej pułki (czyt. tańszej i słabszej ) i odpisz czy tą słabą objechałeś lepszy czas niż na mocniejszym ktm-ie/husce itp

No i będe to tłumaczył kolejny raz, widzisz masz racje , ale wiesz tylko w przypadku gdy trasa będzie prosta drogą , wtedy osiągi motocykla wezmą góre nad umiejętoścami , ale przecież to nie 1,4 mili , nie amerykańska prosta bez zakrętów !

Mówimy przecież o miescie o ciasny zatłoczonym miescie gdzie supermoto czuje sie jak ryba w wodzie , ale wy nadal chyba chłopaki za "miasto" macie prosta osiedlową droge i wyścigi skuterem " od tej do tamtej latarnii " i w tym przypadku macie racje wygra ten z mocniejszym skuterem .

motoslide.com

51 Ostatnio edytowany przez dj-mati (2011-06-03 22:19:16)

Odp: Jak z mocą??

hehe ciekaw bylem co zacytujesz :D chodzilo mi o odcinek "X" a nie konkretnie miasto lub prostą odcinek "x" (  z zakretami i prostymi )... szybciej przjedziesz go moto 15konnym czy 30 ? odpowiedź jest przecież jasna i nie mów ,że tym 15 konnym zrobisz lepszy czas...

mega filmik SebaKAT :

[url]http://www.youtube.com/watch?v=MAICSC33JLI[/url]

oddaje pełną odpowiedź dla tego tematu :) ale owy SM to nie dolna półka

52

Odp: Jak z mocą??

no to co dla Ciebie jest tym odcinkiem X bo za ch*j nie rozumiem i zaczyna mnie powoli wkurwiać ten temat

motoslide.com

53

Odp: Jak z mocą??

Noż kurwesku można się poryczeć ze śmiechu czytając niektóre wypowiedzi... a rozkminy typu kto przejedzie szybciej odcinek X motocykl A czy motocykl B o takiej czy innej mocy przypominają mi granie w piaskownicy obrazkami z gum TURBO  :lol:  - gdyby to było takie proste nie było by żadnych wyścigów i bukmacherzy nie przyjmowaliby zakładów na sporty motorowe :P, a Rossi nie byłby 5cio krotnym Mistrzem Świata. Tyle

54

Odp: Jak z mocą??

Imo dobrze ze wyprowadziliscie kolege z blednego podejscia do swiata, napewno jest wdzieczny, ale dobrze bylo by tez odpowiadac na zadane pytania.

55

Odp: Jak z mocą??

odpowiedź na zadane pytania już padła

moc na allegro każdy sobie wpisuje jaką chce !!

125 w 2t w najlepszym stanie i najmocniejsze egzemplarze tj(125sms, apki 125) będą miały max po 30-35 koni, 4t w okolicach dwudziestu kilku z tym że innaczej oddają moc i mają żwawszy dół.

przejedź się najlepiej po egzemplarzu każdego modelu i to pozwoli Ci podjąć decyzję co najlepiej przypadnie Ci do gustu. Powtarzam nie zawracaj sobie głowy podanymi ilościami koni na aukcjach!!

56

Odp: Jak z mocą??

nckPOL napisał/a:

4t w okolicach dwudziestu kilku z tym że innaczej oddają moc i mają żwawszy dół.

Raczej kilkunastu.

57 Ostatnio edytowany przez wisnia_dg (2011-06-04 18:49:22)

Odp: Jak z mocą??

Powtarzam raz jeszcze, plastiki mnie nie kręcą i to czy mają 100, 200 czy 1000 koni. Gdyby było to np 450 nie zadawał bym żadnych głupich pytań typu co jest mocniejsze, bo wiadomo, że SM 125 nie można porównywać do np 510 tak? Ale z racji tego, że nie dostanę pozwolenia od góry (czyt. rodzice) muszę jeździć 125. Jak się niema co się lubi to się lubi co się ma. Z tąd te pytania o moc.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

58

Odp: Jak z mocą??

"Z tond".... Chłopie nie wiem czy to było celowe, ale takiego byka jeszcze nie widziałem. Zamiast szukać informacji, które supermoto ma większą moc, poświęć trochę czasu na ortografie...

http://bikepics.com/members/kr69/
http://www.youtube.com/user/RajuLDZ

KTM 660 SMC 2006 :D

59

Odp: Jak z mocą??

Przepraszam, popełniłem ten błąd z pośpiechu.. spokojnie

"Remember to always be true no matter what you do(..)"