31

Odp: Jak z mocą??

Barteksm wyp********, dziekuje:) tyle do Ciebie. Landryss25 nie uważam, że mi się nie przydadzą, kurde ludzie czytajcie ze zrozumieniem, napisałem, że nie wykorzystam ich na mieście tak jak na torze, opanowanie maszyny i owszem, ale chodzi mi tu głównie o to, że Barteksm czepia się o te konie, ale w jaki sposób w mieście chcesz objechać kogoś mającego ich np 50 więcej, jest to niewykonalne, na torze gdzie liczy się wysoka technika i umiejętność jazdy liczy sie kazde 0.01 sekundy

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

32

Odp: Jak z mocą??

Ksywka to chyba pochodzi od spozywania win wiśniowych. Kolejny temat na forum w stylu "co kupic bo nie wiem? Daje maxik i zapraszam do mnie! :*"

I nawet nie masz pojęcia jak bardzo nas nie obchodzą Twoje teoretyczne rozważania :)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

33

Odp: Jak z mocą??

Śmieszy mnie to, nie komentuje niczyich maszynek i nie oczekuje na "rewanż" tak to sie chyba mówi. Mam pieniądze i chce kupić moto, tyle w temacie, nie wiem po co ta rozmowa powyżej.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

34

Odp: Jak z mocą??

Sam zacząłeś bezsensowny temat, założyłeś kolejny o kupnie moto i jeszcze jeden o kupnie kół SM. Załóż jeszcze z 15 tematów

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

35 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-06-03 00:14:20)

Odp: Jak z mocą??

wisnia_dg napisał/a:

ale w jaki sposób w mieście chcesz objechać kogoś mającego ich np 50 więcej, jest to niewykonalne

nie mam nic do powiedzenia , wiem już wszystko


http://republika.pl/blog_jw_3413513/6636189/tr/wesole_dziecko_-_smiech_dziecka_-_zdjecie_2550.jpg
http://sygnaturka.blox.pl/resource/smiech.jpg
http://kobietafit.pl/img/smiech_to_zdrowie.jpg
http://www.pozaschematy.pl/wp-content/img/smiech-Zach_Carter.jpghttp://www.plus50.pl/administrator/images/com_content/big/smiech%20to%20zdrowie%20pan%20duza.jpg

motoslide.com

36

Odp: Jak z mocą??

Bartek!!!! Hahahaha ;D jesteś moim mistrzem!

A Ty wisnia, nawet nie przywitałeś się w powitalni, więc spadaj w podskokach, nie potrzeba nam tutaj takich :]

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

37 Ostatnio edytowany przez Matysek (2011-06-03 00:16:10)

Odp: Jak z mocą??

Wiśnia, też chcę kupić sobie sm. Myślę, że jeśli oczekujesz mocy to 2 t jest chyba lepsze. Bo chcesz coś <125?
Jeśli tak, to będzie tak samo jak ze skuterami. W tej kwestii mam w miarę doświadczenie :) Mówią, że najsilniejszymi są yamaha dt 125 i huska sm 125. Na PW wysłałem Ci ciekawy reportaż o tych maszynkach
Jeśli coś, pisz pw :)
Pozdrawiam

@edit.
Barteksm, ciekawe zdjęcia XD!! ha :P

38

Odp: Jak z mocą??

hehe widzę, że śmieszek jesteś i duży cwaniak, ale czegoś takiego mi nie wmówisz i nie wiem po co to jeszcze piszesz ...

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

39

Odp: Jak z mocą??

wisnia_dg napisał/a:

hehe widzę, że śmieszek jesteś i duży cwaniak, ale czegoś takiego mi nie wmówisz i nie wiem po co to jeszcze piszesz ...

Nie no wiadomo, Ty to jednak jesteś zawodnik i objedziesz każdego ;D może lepiej jednak zostań przy szachach?

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

40

Odp: Jak z mocą??

Matysek, niestety nic nie mam w skrzynce. Ja słyszałem, że najmocniejsze są ktm'y exc 125 SM no ale jest to sprzęt w zasadzie nie osiągalny w pl. Też słyszałem o huśkach ale ciekawi mnie ta różnica o której pisałem w pierwszym poście.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

41

Odp: Jak z mocą??

;/ mam małe doświadczenie z motorami i nie uważam, że jeżdżę dobrze, bo tak nie napisałem, czy Ty masz problemy z czytaniem? Mówię tylko, że są rzeczy, których nie da się przeskoczyć i są niewykonalne.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

42 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-06-03 00:39:36)

Odp: Jak z mocą??

wisnia_dg napisał/a:

niewykonalne

jak to mówią nie wykonalne jest spodnie założyć przez głowe


Po miescie objechać motocykl o 50 km mocniejsze jest bardzo wykonalne . Właśnie teraz sobie myślisz , boże co za buraki po jakiego grzyba rejestrowałem sie na tym forum , same cwaniaki i pseudo motocyklisci . Poprostu idea supermot jest taka , żeby właśnie te motocykle mocniejsze i potencjalnie szybsze po tym własnie miescie objeżdzać . Wiec, albo to zrozumiesz i za akceptujesz, albo będziesz sie meczył na supermoto bo to nie są jakieś rakiety i znam takich którzy podniecali sie całą zime supermoto, a na wiosne po pierwszej przejażdzce powiedzieli, że to za słabe i zawiodło ich oczekiwania . Poprostu nie jest to dla wszystkich , są tacy dla których motocykl poniżej 100 km to nie motocykl . Nie odpisuj mi, prześpij sie z tym i przemyśl czy aby napewno to "twój świat " .


Bartek

motoslide.com

43

Odp: Jak z mocą??

Ten post zupełnie milszy ; ) Nie mam zajawki na ścigawki takiej jaką mam na SM nie musze mieć 10000 koni pod dupą, mam ogromną satysfakcje z jazdy katem mającym ich 50 pare, dużo większą satysfakcję niż na gsxr 600 k9 więc wydaje mi się, że jednak SM to to czego szukam.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

44

Odp: Jak z mocą??

powiem tak "poważne" SM dosiadam od miesiąca jeżdżąc zaledwie 5h/tydzień - po 3 dniach zacząłem objeżdżać wszystkie plastiki u siebie w mieście - a nie jeżdżą tu 125 :P chyba że mówimy o ich mocach. uwierz mi, że 99% tych pacanów z wiertarek nie wiedzą jak opanować swój sprzęt - tym bardziej nie potrafią zrobić 100km/h poniżej 4-5 sek - żwawe SM z rozgarniętym "woźnicą" zrobi to na każdych światłach - już nie wspomnę tu o winklach, łukach no i offkoz lawirowaniu pomiędzy autami.
koniec OT zapraszam na terror w którymkolwiek "forumowym" mieście - zobaczysz o czym mówię.
nie moc a chęć szczera....

45

Odp: Jak z mocą??

Wiśnia - Ja na Twoim miejscu zrobił bym sobie normalne prawko i kupił coś "normalnego". 2t na mieście to nie to.... międz innymi ze względu na fakt, iż nie będziesz mógł hamować silnikiem - i takie tam bzdury... Jeśli już jednak idziesz w zaparte na 2t to kupił bym husqvarne 125. ze względu na markowe zawieszenie i osprzęt. Silnik jak to w 2t bardzo prosty w serwisowaniu no i cena rozsądna...
Ps. husqvarna smr 450 którą mam na sprzedaż ma w dowodzie 14 kW... :D

Ps. Mam nadzieję, że SM to nie tylko forumowa zajawka - bo właśnie na doradzanie Tobie straciłem 5 minut z mojego cennego czasu, i wqrwil bym sie , jak powiedzial byś za miesiąc, że sm to nie to , że plastiki są mocniejsze szybsze etc...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."