16

Odp: Jak z mocą??

Nie, ale po czymś muszą wnioskować że ma tyle, lub tyle.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

17

Odp: Jak z mocą??

jak chcą sprzedawać to muszą spełniać normy

18

Odp: Jak z mocą??

no tylko po czym hahaha

motoslide.com

19

Odp: Jak z mocą??

Czyli moc dopuszczalna do A1 tak? Skutery sprzedają i otwarcie piszą że np jest full racing i ma 15KM a może mieć 4,5 czy ile tam ustawa przewiduje.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

20

Odp: Jak z mocą??

Czyli coś czuje, że się nie dowiem w końcu jak z tą mocą jest. Przy tak małych pojemnościach warto łapać każde konie.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

21

Odp: Jak z mocą??

no 125 w 2t ma tam te od 30 do może 35 koni i nie ma co przyżywać , nie konie nie pieniądze a człowiek sie liczy

motoslide.com

22

Odp: Jak z mocą??

Człowiek motoru nie przyspieszy, tym bardziej człowiek bez pieniędzy :)

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

23

Odp: Jak z mocą??

masz racje 1/4 mili myśle , że to jest twoje przeznaczenie z takim podejsciem

motoslide.com

24

Odp: Jak z mocą??

Oj kolego, nie, nie podobają mi się ćwiartki, wiadomo że to umiejętność jazdy na torze może ma znaczenie przy 40 koniach i 30 np ale po mieście myślę, że nie jest to tak ważne, i jednak moc bierze górę .

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

25

Odp: Jak z mocą??

chyba na prostej , nie na miescie :)

motoslide.com

26

Odp: Jak z mocą??

Ale powiedz mi, gdzie umiejętności z toru wykorzystasz w mieście..? bo ja nie bardzo wiem, jazda w mieście jest prosta i trywialna, polegająca na odkręceniu manetki i uważaniu na innych, bo nie mów mi że pojeździsz tak jak na torze, w mieście liczy się moc na torze umiejętności takie jest moje zdanie, ale pewnie się z nim nie zgodzisz

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

27

Odp: Jak z mocą??

masz racje nie zgodze sie i nawet to wyśemieje hahahahahahahaha

czyli tak na torze umiejętnoście , a na miasto tylko konie mechaniczne i nikt nie ma sznas tak :D juz Cie lubie hahaha

motoslide.com

28

Odp: Jak z mocą??

nie łap mnie za słówka umiejętności wiadomo to podstawa, ale na pewno umiejętności z toru nie przydadzą Ci się w zbyt dużej mierze na mieście

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

29 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-06-03 00:00:24)

Odp: Jak z mocą??

Stawiam krate bro , siadasz na byle jakie moto i ścigasz sie z kimś z toru z czołówki . On ma swoje moto i swoje umiejętności , a Ty dwa razy mocniejszy silnik i ruszacie w miasto a ja wogóle o swoją krate piwa sie nie martwie .


Wiśna masz typową "plastikową " mentalność , ale może jeszcze coś sie na z tobą da zrobić pod warunkiem , że chcesz sie leczyć i przyjmiesz do zrozumienia , że jesteś anonimowym plastikiem . :D zgadasz sie ?

motoslide.com

30

Odp: Jak z mocą??

Czyli uważasz że umiejętności panowania nad sprzętem które wykorzystuje/zdobywa się na torze na mieście na nic się nie zdadzą? Uzasadnij czemu.