31

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Grochowska 85 i salon Hondy Autowitolin:)
hehehehe.
Ktoś sprawdzał pogodę na niedziele?? ja musiałbymsie wczesniej na towydarzenie przygotować. muszę moto z firmy od siebie w sobotę  wyrwać bo w niedziele nie pracują.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

32

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

W sobotę ma być cieplej niż w niedziele i bez opadów.Może zróbmy ustawke na Bemowie na pasie świetna miejscówka do świrowania nikt się nie czepia i jest sporo miejsca z opon można by było jakiś mały tor ułoży, co wy na to?

Husaberg 81 www.plastidip.waw.pl  http://www.youtube.com/watch?v=mEnYHuj1-UY

33

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zmiana pogody ma byc jutro podobno...śnieg...mróz

SMR 505

34

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Swoje  trzeba odczekać , Polska to nie Słoneczna Calafiornia :P

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

35

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja mogę sie pisać i na sobotę. jaka pogoda w sobote??

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

36

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

brzoza a ja tez mogę? ;-) może jednak niedziela będzie lepsza

jakubek

37

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ciebie nie lubie i ty nie możesz!! szczególnie z takim avatarem. :)

sprawdzałem pogodę, ma padać śnieg i mroźno. i w sobotę i w niedziele... lipton

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

38

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Mogę, ale ja księciunio jestem i jak jest zimno to unikam :) Poza tym mam syfa u kumpla zazimowanego pod Wawą. Stoi sobie w towarzystwie szpadli, taczek, węża ogrodowego, grabie jakieś oparte o niego też by się znalazły... Nie mam sumienia nawet prosić o tymczasowe odgruzowanie a na stałe nie bardzo chcę go jeszcze zabierać.

39

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Szkoda , ze Wrocław nie jest takie prężny jak stolica! Ja już starałem się skrzyknąć ludzi w zeszłym sezonie ale jakoś bez żadnego odzewu... W tym to już nawet nie próbuję...

pozdrawiam

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

40

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No to wpadaj na ustawkę Brzozy :) W innym wątku padło stwierdzenie, że 300 klocków na ktmie to pikuś :D Nie to, żebym był złośliwy ale "jakbyś chciał, to byś przyjechał" :P

41

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja po 300 km'ah  to myslałem ze mi d..a pęknie na 5 kawałków...

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

42

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Wiem że to w 100% czysty spam, ale liczył ktoś ile na trasie pali LC4? Jestem szczęśliwym (?) posiadaczem dziewczyny i skubana polubiła ze mną jeździć, a że czasem lubię sobie sieknąć traskę trochę dalej to spalanie ważna sprawa :)

43

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja dość często jeżdżę do rodziców- prawie 300 km. Da się to zrobić, 2 postoje po drodze na rozprostowanie kości. Spalanie w trasie- 7-9 litrów. Tyle że ja lubię dźwięk swoich tłumików na wysokich obrotach:]

Mowa oczywiście o Duke II, ale to też jeździ z sercem LC4.

LuCaS

Black
Duke
Akra

44

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jak Crazy robił test DR-Z pisał że jak ktoś ma 20km do pracy to dupa nie boli potem zaczynają się schody. Ja mam inne wrażenie na drzecie można przelatać od tankowania do tankowania bez zsiadania (czyli ok. 200km i dupa jest w kawałku dlatego cały czas żałuje że ma tak mały bak). Brzoza może da się jakiś wilczy bilet dla mnie załatwić.

jakubek

45

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

200km na jednym baku?! Tez bym tak chciał... Ja teraz Husqą zrobie jakies 120km przy spokojnej jeździe, ale jak wróce na normalną mieszanke to na baku(7,5L) zrobię jakieś 70km... Żeby nowego tematu nie zakładać, jest ktoś może z okolic Konina...? 100km do Poznania i 200km do Wawy

Husqa SM 450R