106

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Seba albo pisz coś zgodnego z prawdą albo skończ. Wprowadzasz jakieś chore sugestie, że mi nie zależy bo mam kilka stron w temacie i jeszcze nie kupiłem. Co z tego? Choćby wątek dobił 250 stron- co to za problem? Ja kupuje moto nie ty. I może nie mam co miesiąc 9k żeby kupić bez zastanowienia. Kupię wtedy kiedy coś nie będzie śmierdziało miną jak ta CRFa i jak również ten BERG -> [url]http://cgi.ebay.co.uk/Husaberg-FE-400-Supermoto-KTM-Husqvarna-2004-/250764012507?pt=UK_Motorcycles&hash=item3a62b32bdb[/url] dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów temat tego motoru już zakończyłem, bo widzisz niektórzy pomagają a nie czepiają się, spraw które go nie dotyczą. No chyba, że masz interes w tym żebym kupił to moto jak najszybciej. I ja nie chce się kłócić ale K**** daj mi spokojnie rozważać "okazje" w swoim temacie. Aha, męskie podejście do sprawy. No tak nie mam jaj, bo wątek o kupnie motoru ma 2 tygodnie :(

Dobra koniec tych głupot. Mimo, że nie to planowałem, wiem, że kilku z was posiada DUKA. Otóż [url]http://allegro.pl/ktm-duke-ii-zam-na-inny-motocykl-lub-quad-i1425796399.html[/url] wygląda interesująco. Jestem ciekawy czy komfort jazdy jest taki jak w LC4 640 ? Czy jadnak drgania są mniejsze?

Marek

107

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Myśle , komfort jazdy jesli można nazwać to komfortem jest podobny do klasycznego smc , chociaż dla mnie duke to bardziej naked niż supermoto , ale tobie sie ma podobać nie mi  , sam wiem tyle , że kumpel miał pare lat temu takiego i na obwodnicy napie*alał najdłuzsze gumy w miescie .

motoslide.com

108 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-28 02:15:58)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu napisał/a:

Seba albo pisz coś zgodnego z prawdą albo skończ. Wprowadzasz jakieś chore sugestie, że mi nie zależy bo mam kilka stron w temacie i jeszcze nie kupiłem. Co z tego? Choćby wątek dobił 250 stron- co to za problem? Ja kupuje moto nie ty. I może nie mam co miesiąc 9k żeby kupić bez zastanowienia. Kupię wtedy kiedy coś nie będzie śmierdziało miną jak ta CRFa i jak również ten BERG -> [url]http://cgi.ebay.co.uk/Husaberg-FE-400-Supermoto-KTM-Husqvarna-2004-/250764012507?pt=UK_Motorcycles&hash=item3a62b32bdb[/url] dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów temat tego motoru już zakończyłem, bo widzisz niektórzy pomagają a nie czepiają się, spraw które go nie dotyczą. No chyba, że masz interes w tym żebym kupił to moto jak najszybciej. I ja nie chce się kłócić ale K**** daj mi spokojnie rozważać "okazje" w swoim temacie. Aha, męskie podejście do sprawy. No tak nie mam jaj, bo wątek o kupnie motoru ma 2 tygodnie :(

Dobra koniec tych głupot. Mimo, że nie to planowałem, wiem, że kilku z was posiada DUKA. Otóż [url]http://allegro.pl/ktm-duke-ii-zam-na-inny-motocykl-lub-quad-i1425796399.html[/url] wygląda interesująco. Jestem ciekawy czy komfort jazdy jest taki jak w LC4 640 ? Czy jadnak drgania są mniejsze?

Słuchaj Marasu gdy mowa była o CRFie i była to pierwsza czy druga strona tego tematu... to chętnie służyłem radą a to co teraz tu robisz w "swoim temacie" to nic innego jak bicie piany.
Ty jesteś na forum kilka tygodni a ja takich tematów naczytałem się przez te dwa lata od chu... A Ci co są tu dłużej, już nawet nie mają siły się odzywać.
Możę zamiast tematu co koledzy sądzicie o moto z tego linka... zapytaj kto i kto się zna, kto skąd jest i poproś by ktoś kompetentny w temacie, pojechał i zobaczył z Tobą te moto.
Uwierz mi kilka osób zwracało się z taka prośbą.
Jeszcze raz z całym szacunkiem ale takie tematy nie prowadzą do niczego, bo i nie mówia o konkretnym motocyklu. Tylko o ogólnych często mitycznych usterka... a tematy zaczynające się od słów... "ja nie miałem ale mój kolega miał i jemu się psuł" ale już nik nie sprostuje że koledze się zatarł a i owszem tyle, że zapomniał o oleju. itp. przykłady.

Rozumiesz Marasu do czego zmierzam? Nie obruszaj się a weź to na zdrowy rozsądek.

P.s. Odnośnie Duka czy to nie ty powinieneś ocenić te wibracje. Dla mnie będą zajebiste i dyskwalifikujące sprzęta a dla innych... rzeczą normalną. Do tego zmierzam :)
CRFa nie ma praktycznie żadnych wibracji a gdy wsiadłem na nowego małego Duka... po 3 kilometrach powiedziałem tragedia. Bo wibracje nie są mi znane... chyba że te od szarpiącego łańcucha w dużym Duke.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

109

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

czarnysm610 napisał/a:

ja tam na simsonie sie bardziej składałem:P

Przypominam ze to nie 17'stki. Bardziej wychylic dupe i szorowanie bez problemu ale mniejsza z tym.
To jak Kolega taki niewzruszony to ciekawe czy składał się na simsonie choć w połowie jak ten gościu:
[url]http://www.bikepics.com/members/polya/98dr350/[/url]

Koledze Marasu życzę rozwagi, podjęcia męskiej decyzji i udanego zakupu. Byle tylko nie było później "a nie mówiliśmy".

110 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-01-28 02:28:02)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu napisał/a:

Seba albo pisz coś zgodnego z prawdą albo skończ. Wprowadzasz jakieś chore sugestie, że mi nie zależy bo mam kilka stron w temacie i jeszcze nie kupiłem. Co z tego? Choćby wątek dobił 250 stron- co to za problem? Ja kupuje moto nie ty. I może nie mam co miesiąc 9k żeby kupić bez zastanowienia. Kupię wtedy kiedy coś nie będzie śmierdziało miną jak ta CRFa i jak również ten BERG -> [url]http://cgi.ebay.co.uk/Husaberg-FE-400-Supermoto-KTM-Husqvarna-2004-/250764012507?pt=UK_Motorcycles&hash=item3a62b32bdb[/url] dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów temat tego motoru już zakończyłem, bo widzisz niektórzy pomagają a nie czepiają się, spraw które go nie dotyczą. No chyba, że masz interes w tym żebym kupił to moto jak najszybciej. I ja nie chce się kłócić ale K**** daj mi spokojnie rozważać "okazje" w swoim temacie. Aha, męskie podejście do sprawy. No tak nie mam jaj, bo wątek o kupnie motoru ma 2 tygodnie :(

Dobra koniec tych głupot. Mimo, że nie to planowałem, wiem, że kilku z was posiada DUKA. Otóż [url]http://allegro.pl/ktm-duke-ii-zam-na-inny-motocykl-lub-quad-i1425796399.html[/url] wygląda interesująco. Jestem ciekawy czy komfort jazdy jest taki jak w LC4 640 ? Czy jadnak drgania są mniejsze?

Jeśli chodzi o wibracje w lc4 640 to po paru jazdach się przyzwyczaisz i będziesz miał w dupie te wibracje :P
aha jaja będziesz miał gorące w chłodne dni :D

111 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-28 02:33:09)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Będzie miał dosłownie "w dupie wibracje" haha

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

112

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Ja podczas jazdy na Fikołowym LC4 miałem wibracje nie tylko w dupie i na jajach ale też na zębach :D

113

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu...powiem tobie że ogólnie pomoc za pomocą Forum to dobra rzecz. Generalnie jest duże prawdopodobieństwo że ktoś przed tobą interesował się danym motocyklem i coś na jego temat więcej wie, ale  co do trwałości i trapiących usterek lub komfortu jazdy to bardziej indywidualne spostrzeżenia i predyspozycje. Dla mnie osobiście LC4 to naprawdę fajne silniki, niezawodne (w miarę) tanie i proste w obsłudze i nawet mocne. Duke który ciebie interesuje to motocykl przypisany kategorii "FunBike" ale według mojej oceny to bliżej mu do SM-a ponieważ więcej ma elementów z normalnego LC4 SM niż jakiegoś Nakeda. Wibracje...po jakimś czasie będziesz za nimi tęsknił, ponieważ w KTM-ach są one bardzo charakterystyczne i nie jakoś wybitnie silne, napisałbym że łechtają. Wibracje takie prawdziwe to Husqvarna 510 bez wałka wyrównoważającego...ręce swędzą po 5km na maxa :D
Pozdrawiam i udanego wyboru życzę...Peace

SUPERMOTO 4Life

114

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Chciałbym sprostować moje poprzednie posty, więc jednak pomimo zupełnego braku kompetencji sprzedawców KTM, po rozmowie z właścicielką kupiłem Huśkę smr 510 po Św. Pamięci Tomku. Jak na razie z moto jestem bardzo zadowolony, jest kilka rzeczy do porobienia, no i niestety małe komplikacje z dokumentami ale jak to w Polsce...

115

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Tabul pochwal się jakimiś fotkami w odpowiednim dziale ;)

116

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

gratki ;) do wiosny, ze wszystkim się wyrobisz i będzie z kim polatać po torze we Wro ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

117

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

o ile tor będzie dostępny bo coś słyszałem od znajomych co autami tam śmigali, że właściciel się zmienił i coś na razie nie można, ale może to tylko plota...

118

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

my lataliśmy już po zmianie zarządcy pod koniec ubiegłego sezonu. Jeżeli od tamtego momentu nie było żadnych zmian to Ci powiem, że koleś jest bardziej konkretny i lepiej się z nim dogadać ;) On tez właśnie lata w jakimś klubie BMW, Wojciech o ile dobrze pamiętam ma na imię i ma gdzieś nr do niego zapisany w razie rezerwacji toru

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

119

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

no to się cieszę i mam nadzieję że nie będziemy sami we Wrocku ;)