46 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-27 23:08:07)

Odp: Siema

Tu wszędzie jeden wielki OFF hehe bo każdy ma coś do powiedzenie i nigdy nie wiadomo w którym temacie przyjdzie mu się wyżalić.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

47

Odp: Siema

skoro tak nie chciało by ci się wymienić za pompę tylniego hebla  z yz  na twoja z hb :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

48 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-01-27 23:15:33)

Odp: Siema

dukeSebo napisał/a:

Widzę właśnie, sami wojownicy a jak przyjdzie sezon... to na hasło "kto lata' nie będzie nikogo. Wszyscy będą się chować z obawy że jeszcze ich zmusisz do latania. haha...ha

Chyba Cię Bóg opuścił...

Bartek jeśli już ktoś miałby na kogoś krzyczeć to raczej ja krzykne na swoją kobiete co w sumie i tak mi się rzadko zdarza :) a jak ona się odważy to ja poprostu wychodzę... :] Zresztą... Wiesz gdzie teraz jestem :]

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

49 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-27 23:16:20)

Odp: Siema

Ranger chodź na offtop i nie krzycz na tą swoją kobiete bo sie zestresuje dziewczyna :P

no widziałem własnie , ze naprawiasz swiat

motoslide.com

50

Odp: Siema

Ema

Marek

51

Odp: Siema

Barteksm napisał/a:

Ranger chodź na offtop i nie krzycz na tą swoją kobiete bo sie zestresuje dziewczyna :P

no widziałem własnie , ze naprawiasz swiat


sam nie naprawia ja razem z nim hehe....pozdro ;p

52

Odp: Siema

rafalski79 napisał/a:
Barteksm napisał/a:

Ranger chodź na offtop i nie krzycz na tą swoją kobiete bo sie zestresuje dziewczyna :P

no widziałem własnie , ze naprawiasz swiat


sam nie naprawia ja razem z nim hehe....pozdro ;p

Juz sie nie zesraj... Bartek A na kobiete to moge ew. na skyp'e pokrzyczeć i jak na Ironie właśnie ostro się pożarliśmy :] Dobra ja już tu nie zaśmiecam. out

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

53

Odp: Siema

zapraszam was na temat off top hahaha nie pekajcie :P

motoslide.com

54

Odp: Siema

siemanko :)

55

Odp: Siema

siemka

KTM 640LC4 SM Prestige + KTM 525 EXC