16

Odp: Siema

Siemano. Nie za duzo was z tej piły he?

525 EXC

17

Odp: Siema

nie :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

18

Odp: Siema

cross napisał/a:
rafalski79 napisał/a:

<Kawasaki kx250 full cross>

a jaka jest roznica w motocyklu crossowym i full crossie ??

jak w rowerze full oznacza że ma z przodu i z tyłu amora :lol:

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

19

Odp: Siema

Jak to było? :) ...ale, Panowie, dyskusje na temat różnicy pomiędzy crossem a enduro mają na tym forum inne miejsce tak? :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

20

Odp: Siema

a powital

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

21

Odp: Siema

Ranger88 napisał/a:

sześć Rafciu :*

P.S. To właśnie tego szweja DRe gumuje na filmiku :] aaa i w aVatarze nawet mam :]



juz sie tak nie chwal szweju jeden bo jakby dziadzia nie dal to by gowno bylo a nie gumowanie....;p

22

Odp: Siema

cross napisał/a:

no a jak  :D  od dobrych 10 lat sie zastanawiam co kieruje ludzmi piszac fullcross  wiec jaki to jest nie full ?



domyslam sie ze skoro sie zastanawiasz od 10 lat nad tym to tyle samo siedzisz w tym wiec dziwi mnie to ze jeszcze nie znalazles na to odpowiedzi.....slabo cos sie orientujesz skoro do tej pory tego nie wiesz....

23

Odp: Siema

rafalski79 napisał/a:
Ranger88 napisał/a:

sześć Rafciu :*

P.S. To właśnie tego szweja DRe gumuje na filmiku :] aaa i w aVatarze nawet mam :]



juz sie tak nie chwal szweju jeden bo jakby dziadzia nie dal to by gowno bylo a nie gumowanie....;p

To by gumy były na gixie szweju! :] Accchhh kolejne gorące wejście, kolejnego gorącego Pilanina :]
\m/xD zuo

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

24 Ostatnio edytowany przez cross (2011-01-27 19:06:27)

Odp: Siema

Ranger88 napisał/a:
cross napisał/a:

WITAM! :)

Patrz... Łaskawca... :]

a EXC z homolog to nie cross pomimo niej...?

EXC to enduro nie crossowka  !! inna rama, silnik,  koła, przełozenia,  instalacja, zawieszenie  IIII !! przeznaczenie


rafalski79 napisał/a:
cross napisał/a:

no a jak  :D  od dobrych 10 lat sie zastanawiam co kieruje ludzmi piszac fullcross  wiec jaki to jest nie full ?



domyslam sie ze skoro sie zastanawiasz od 10 lat nad tym to tyle samo siedzisz w tym wiec dziwi mnie to ze jeszcze nie znalazles na to odpowiedzi.....slabo cos sie orientujesz skoro do tej pory tego nie wiesz....

ja poprostu nie lubie rozwiazywac ludzkich problemow  i niewiedzy wole sie od nich dowiedziec skad maja takie zdanie a nie inne :) EKSPERCIE !  :lol:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

25

Odp: Siema

Cross no to zależy, którym tokiem myślowym brniemy i co crossa określa crossem... Zgadza się - maszyna na tor, to maszyna na tor a maszyna z homologacją to maszyna z homologacją, ale przecież o ile się nie mylę to są takie same wersje exc które wychodziły łyse (bez homolog.) i z homolog. tyle, że nią własnie tylko się różniły... i jeśli tak jest (bo chyba jest) to jak tutaj rozstawisz nazewnictwo rodzajów obu tych sprzętów? :) Kiedy te łyse to typowe torówki... Nie idąc myślą dalej i nie wnikając w tuning sportowy pod zawody...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

26 Ostatnio edytowany przez cross (2011-01-27 19:31:10)

Odp: Siema

gdzies ty widział exc  "łyse" i bez homologacji  nawet amerykanska wersja XC pomimo braku lamp ma homo?   pozatym  dalej mowie crossówka  !!!! SX ma zupelnie inny silnik rame geometrie  koła zawieszenie  i słuzy do ganiana po torze crossowym skakania i dawania 100% w palnik  ! a EXC to enduro  nie sluzace do ganiania po torze crossowym bo nie lubi skoków zawieszenie enduro ma wybierac nierownosci nie skakac , enduro sie gania   po lesie  i w wyscigach enduro  itd. gdzie liczy sie wytrzymalosc  momet obrotowy  wiekszy niz w crossie przeswit

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

27

Odp: Siema

heheh ile ja już takich tematów widziałem :P
diabeł tkwi w szczególach , kogo obchodzą enduro i crossy , zajmijcie sie supermoto

motoslide.com

28

Odp: Siema

ooo ciach bajera... porządkowy wjechał... ;)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

29 Ostatnio edytowany przez cross (2011-01-27 19:33:58)

Odp: Siema

Barteksm napisał/a:

heheh ile ja już takich tematów widziałem :P
diabeł tkwi w szczególach , kogo obchodzą enduro i crossy , zajmijcie sie supermoto


a najgorsze jest to ze nie ma pojecia o czym pisze a probuje udowodnic swoja racje

pozatym to nie takei szczegóły bo to zupełnie 2 rozne motocykle ... to ze wygladaja bardzo podobnie to nic nie znaczy

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

30

Odp: Siema

siemanko

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology