31

Odp: Siema

Siemka

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

32

Odp: Siema

cross napisał/a:

gdzies ty widział exc  "łyse" i bez homologacji  nawet amerykanska wersja XC pomimo braku lamp ma homo?   pozatym  dalej mowie crossówka  !!!! SX ma zupelnie inny silnik rame geometrie  koła zawieszenie  i słuzy do ganiana po torze crossowym skakania i dawania 100% w palnik  ! a EXC to enduro  nie sluzace do ganiania po torze crossowym bo nie lubi skoków zawieszenie enduro ma wybierac nierownosci nie skakac , enduro sie gania   po lesie  i w wyscigach enduro  itd. gdzie liczy sie wytrzymalosc  momet obrotowy  wiekszy niz w crossie przeswit

Napisałem... "z tego co wiem..." czy jakoś tak-więc widocznie źle wiem :] dobra już... już... oddychaj :]

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

33

Odp: Siema

hejka

Black RiDeR

34

Odp: Siema

cross napisał/a:
Ranger88 napisał/a:
cross napisał/a:

WITAM! :)

Patrz... Łaskawca... :]

a EXC z homolog to nie cross pomimo niej...?

EXC to enduro nie crossowka  !! inna rama, silnik,  koła, przełozenia,  instalacja, zawieszenie  IIII !! przeznaczenie


rafalski79 napisał/a:
cross napisał/a:

no a jak  :D  od dobrych 10 lat sie zastanawiam co kieruje ludzmi piszac fullcross  wiec jaki to jest nie full ?



domyslam sie ze skoro sie zastanawiasz od 10 lat nad tym to tyle samo siedzisz w tym wiec dziwi mnie to ze jeszcze nie znalazles na to odpowiedzi.....slabo cos sie orientujesz skoro do tej pory tego nie wiesz....

ja poprostu nie lubie rozwiazywac ludzkich problemow  i niewiedzy wole sie od nich dowiedziec skad maja takie zdanie a nie inne :) EKSPERCIE !  :lol:




ok stary masz racje usunąłem z opisu full dla świętego spokoju żebyś nie miał się o co przypierdalać a ty nadal ciągniesz bez sensu temat który i tak nie powinien mieć tu miejsca bo chcesz udowodnić jaki mądry jesteś a inni piszą głupoty....a pisząc to wszystko co napisałeś w większości sam przeczysz sobie.....dzięki za przywitanie na forum.....nara

35

Odp: Siema

siemasz :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

36 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-01-27 21:57:43)

Odp: Siema

cross napisał/a:
Barteksm napisał/a:

heheh ile ja już takich tematów widziałem :P
diabeł tkwi w szczególach , kogo obchodzą enduro i crossy , zajmijcie sie supermoto


a najgorsze jest to ze nie ma pojecia o czym pisze a probuje udowodnic swoja racje

pozatym to nie takei szczegóły bo to zupełnie 2 rozne motocykle ... to ze wygladaja bardzo podobnie to nic nie znaczy

ej, ej to było do mnie kolego? Jeśli tak to weź k***a naucz się czytać ze zrozumieniem bo roz***rdalasz mi tatuaże...

P.S. Nie do Ciebie to Bartek

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

37

Odp: Siema

Ja już nie wiem czy witam tu czy opierdalam... może zmieńmy temat z przywitalnia na "pojechalnia" każdy tu wyrzuci swoje smutki.

O co tu kurna biega?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

38

Odp: Siema

Zimowa depresja Sebek hahaha chłopaki nie mają sie na czym w domu wyżyć , bo to albo mama , albo żona krzyczy , a tutaj mogą byc bezkarni :D i mówić co myślą

motoslide.com

39

Odp: Siema

Widzę właśnie, sami wojownicy a jak przyjdzie sezon... to na hasło "kto lata' nie będzie nikogo. Wszyscy będą się chować z obawy że jeszcze ich zmusisz do latania. haha...ha

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

40

Odp: Siema

A ja wam powiem nie ma opierdalania sie  trzeba zapierdalać :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

41 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-27 22:56:42)

Odp: Siema

Ponczo musisz gdzieś to wszystko spisać i wydać w tomiku "zbiór mądrości ludowych" ;) a z tantiem będziesz miał zawsze kilka zyla na wachę.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

42

Odp: Siema

rafalski79 napisał/a:
cross napisał/a:
Ranger88 napisał/a:

Patrz... Łaskawca... :]

a EXC z homolog to nie cross pomimo niej...?

EXC to enduro nie crossowka  !! inna rama, silnik,  koła, przełozenia,  instalacja, zawieszenie  IIII !! przeznaczenie


rafalski79 napisał/a:


domyslam sie ze skoro sie zastanawiasz od 10 lat nad tym to tyle samo siedzisz w tym wiec dziwi mnie to ze jeszcze nie znalazles na to odpowiedzi.....slabo cos sie orientujesz skoro do tej pory tego nie wiesz....

ja poprostu nie lubie rozwiazywac ludzkich problemow  i niewiedzy wole sie od nich dowiedziec skad maja takie zdanie a nie inne :) EKSPERCIE !  :lol:




ok stary masz racje usunąłem z opisu full dla świętego spokoju żebyś nie miał się o co przypierdalać a ty nadal ciągniesz bez sensu temat który i tak nie powinien mieć tu miejsca bo chcesz udowodnić jaki mądry jesteś a inni piszą głupoty....a pisząc to wszystko co napisałeś w większości sam przeczysz sobie.....dzięki za przywitanie na forum.....nara


gdzie sobie zaprzeczam ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

43

Odp: Siema

dukeSebo napisał/a:

Ponczo musisz gdzieś to wszystko spisać wydać w tomiku "zbiór mądrości ludowych" ;)


Sam hardcorowy koksu  przekazywał mi swoją wiedzę ja jestem jego uczniem :D rocket fuel i wszystko jasne

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

44

Odp: Siema

hehe gamoniu jeden. Już nie mogę się doczekać, kiedy znów zobaczę twoją paskudna gębę na ustawce. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

45 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-01-27 23:04:46)

Odp: Siema

I będzie zuoooooooooooooooooooooo na dr-z a może coś jeszcze innego dojdzie co mojej dzikiej stajni

wbij na of top nie ma co tu pisać :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA