796

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ponczo napisał/a:

ty jak ja mam 125/50 i  jak uciekam to już się nie zatrzymuję bo nie ma poco sobie jeszcze większego przypału robić :P

ze 125 na 50? To po h.. w takim razie Ci w ogóle te kwity..? Równie dobrze mógłbyś jeździć na 125... chyba, że o przeglądy chodzi

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

797 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-01-28 11:39:32)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

k***a robie prawko teraz i dt sprzedaje a k***a pierdolonego a1 nie chciało mi się wyrabiać i k***a hajs tracić

A teraz do kompletu doszła dr-z i jest gites wstawie fotki  wszystkich moich bzyków

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

798 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-01-28 11:53:21)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ponczo napisał/a:

k***a robie prawko teraz i dt sprzedaje a k***a pierdolonego a1 nie chciało mi się wyrabiać i k***a hajs tracić

A teraz do kompletu doszła dr-z i jest gites wstawie fotki  wszystkich moich bzyków

No dobra... :) ale skoro sie nie zatrzymujesz z powodu kwitów 125/50 bo przypał to równie dobrze mógłbyś mieć bez przypałowe - 125... :) no tyle, że z przeglądami nie musisz się pierd...

Masz racje... Lepiej poczekac ja Ci powiem, ze jak tylko MBXa se kupilem z kwitami na moto jeszcze (80tke:) ) 16 lat mialem i odrazu na A1 sie zapisalem... w polowie kursu zrezygnowalem :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

799

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kobiety narzekające na okres nigdy nie odczuły swędzenia jajek w zatłoczonym autobusie.

text miesiąca.

motoslide.com

800

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

musi coś w tym być... mam jakąś tendencje do jubilejuszowania :]

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

801

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ale 125/50 przydało się dwa razy bo tak juz bym miał mandaciki  :P jednak się przydaje ale jak widzą że zapierdalam ostro i włączają bomby noto k***a się nie zatrzymam bo co z tego jak na 50 a ja 120 norma cały czas :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

802 Ostatnio edytowany przez patryk1533 (2011-01-28 15:34:42)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

na obwodnicy pościg z tajnymi, ale za bardzo im sie za mna nie spieszylo, potem dojezdzajac na stopalu do swiateł policja mi droge prawie że przecięła a ja miałem czerwoje i pełna maneta i jazda, oni jestemi za mna stilo, odschoolowym autem haha widziałem w lusterku tylko oddalający sie miganący punkt czaerwono niebieski, powniej jechałem na gumie pojechałem do mc donalda z kumplem i oni sie na przeciwko ustawili i czatowali ja sie z kumplem rozdzieliłem i kumpel mowił ze blokade na drodze zrobili staneli kijanką i czekali na zbawienie chyba hahah :D
To co mnie spotkało n akacie ale ani razu mnie nie złapali :D

Noo i przez was musiałem sie pochwalić haha


Moderator ładnie mi postów wyjeba...ł :o

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

803

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

patryk1533 napisał/a:

na obwodnicy pościg z tajnymi, ale za bardzo im sie za mna nie spieszylo, potem dojezdzajac na stopalu do swiateł policja mi droge prawie że przecięła a ja miałem czerwoje i pełna maneta i jazda, oni jestemi za mna stilo, odschoolowym autem haha widziałem w lusterku tylko oddalający sie miganący punkt czaerwono niebieski, powniej jechałem na gumie pojechałem do mc donalda z kumplem i oni sie na przeciwko ustawili i czatowali ja sie z kumplem rozdzieliłem i kumpel mowił ze blokade na drodze zrobili staneli kijanką i czekali na zbawienie chyba hahah :D
To co mnie spotkało n akacie ale ani razu mnie nie złapali :D

Noo i przez was musiałem sie pochwalić haha


Moderator ładnie mi postów wyjeba...ł :o

Masz coś z deklem... ;)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

804 Ostatnio edytowany przez patryk1533 (2011-01-28 16:01:32)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzieki, haha :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

805

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a wy co, znów jak ja wbijam wieczorem to wszyscy śpią ? co jest z wami ? :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

806

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzisiaj trolujesz sam ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

807

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Siedzo i vodke pijo.  :D

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

808

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Widzieliście takiego magika? http://img375.imageshack.us/img375/7393/dsc0629.jpg

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

809

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

noo wczoraj tez pusto o tej godzinei było :D do kogo mam pisać bez sensu i nabijac posty hhahaha :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

810

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie pier oool :P ja jestem

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA