781

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no to przy okazji zachaczysz o Pilski terror haha :D
Ja swoich historii chyba nie bede opowiadac z policja na motorze :D nie bede sie chwalić haha

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

782 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-28 01:47:54)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak jak ja nie będę się chwalił... ile to już razy straciłem prawko za punkty... ;) Pikuś to odzyskanie jednej, dwóch kategorii ale... boli odzyskiwanie wszystkich :( oj kurrwa boli ale czy to mnie czegoś uczy... nieeeee ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

783

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W gruncie rzeczy to nie ma się czym chwalić... Poprostu opowiadamy (bynajmniej Ja) a jeśli ktoś myśli inaczej to na moje ma zdrowo z deklem naje***e...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

784

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

chwalić to się można że się nie dostało mandatu i że pały nie trzymały ..... chyba nie ma tu takich  :D  :D

785

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no własnie :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

786

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Lol jak czytam ile wy mandatow i kontroli macie to stwierdzam ze ja mam fart :D Sam mam prawko 1,5 roku, rocznie robie ok 40-50tys km puszka i zaleznie od sezonu 3-5t km na moto. Do tej pory dostalem jeden mandat pucha 200zl (w marcu 2009) i mialem jedna kontrole na moto. A wolno raczej ani samochodem ani moto nie jezdze.

787

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

i to jest gość... ;)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

788 Ostatnio edytowany przez Giersik (2011-01-28 10:25:39)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja kontroli na moto bym nie zliczył nawet :D

jedną miałem śmieszną sytuację: jechałem spokojnie tak około 100 i z krzaków z lizakiem wyskoczył do mnie (bez suszarki). Ściągam kask podchodzę do radiowozu a oni się śmiać zaczęli bo obstawiali czy się zatrzymam czy pojadę dalej :D :D :D i że chyba pijany jestem bo się zatrzymałem  :P a jak zobaczył w prawko że jeszcze uprawnienia mam na A to już wogóle zwątpili w swoją prace :D:D

789

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Giersik napisał/a:

ja kontroli na moto bym nie zliczył nawet :D

jedną miałem śmieszną sytuację: jechałem spokojnie tak około 100 i z krzaków z lizakiem wyskoczył do mnie (bez suszarki). Ściągam kask podchodzę do radiowozu a oni się śmiać zaczęli bo obstawiali czy się zatrzymam czy pojadę dalej :D :D :D i że chyba pijany jestem bo się zatrzymałem  :P a jak zobaczył w prawko że jeszcze uprawnienia mam na A to już wogóle zwątpili w swoją prace :D:D


hahahaha... :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

790

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

powiem wam nigdy nie dostałem mandatu za jazdę na moto,  zawsze zwiewałem :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

791

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

następny ghost rider... :] oczymujesz zuoty medal od supermoto.pl

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

792

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja mam prawko 7 miesięcy i w sezonie policja zatrzymała mnie 3 razy :) Ani razu mandatu nie płaciłem a było gorąco momentami. Nigdy nie uciekałem przed policją (bo tylko sobie mogę kłopotów narobić) a jak się zatrzymie to pogadają i mnie puszczą ;D

Za to przed strażą leśną i leśniczym to uciekałem i to nie raz :p

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

793

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ty jak ja mam 125/50 i  jak uciekam to już się nie zatrzymuję bo nie ma poco sobie jeszcze większego przypału robić :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

794

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w twoim wypadku to się zgodzę :) Jakby cię zatrzymali to było by nieciekawie ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

795

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Daniken dobrze gada , nie ma co uciekać.
Przed leśnikami tez pare razy uciekałem bo oni są nie normalni i nie chodzi tutaj o jakis mandat bo najwyżej przez miesiać bedziesz jadł chleb smarowany nożem , ale o to , że Ci kolesie odemnie z Bolimowskiego Parku Krajobrazowemu nie raz poprostu komuś na crossie wyje*ali , a przy tej wycince pracują same jakieś goryle poniżej 100 kg chyba tam nie ma nikogo hahah , dlatego gdy tylko zauważe tam jakis ludzi albo samochód nie zastanawiam sie czy to "cywil " czy nie tylko dzidaaaa .

motoslide.com