751

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger88 napisał/a:
Ponczo napisał/a:

no ja ci powiem oni się dowiedzieli z rafalskim że zostają do połowy maja :D    a pewnie są w england :P

W england... Prosze Cie :]

Ale ja też pierwsze co pomyślałem to że w anglii

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

752

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dukeSebo napisał/a:
Ranger88 napisał/a:

duke sebo napisałes... ze wszyscy wojownicy a jak bedzie ustawka na latanie to nie bedzie komu...

seba kat ja i rafalski - planowalismy wpasc, ale jestesmy w kosowie :D a zlot chyba przelom kwiecein maj no nie?

No zgadza się wybieramy ten termin ze jednego ważnego powodu... ludzie są po zimie ściśnieniowani na latanie. Więc frekwencja będzie pewna inne terminy już tego nie gwarantują.
Rozpoczęcie sezonu 2009 to było 12 motocykli wprawdzie ludzi tylko z Warszawy. No noc zostało tylko nas 4 ale już jakieś doświadczenie jest.

Co do terminu to no widzisz szkoda... Ale kminimy sobie już tak chytrze tutaj, ze jak wrocimy to zeby nadrobic/odbic postaramy sie moze cos u Nas zorganizowac... Jak znajda sie chetni...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

753

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SebaKAT napisał/a:
Ranger88 napisał/a:
Ponczo napisał/a:

no ja ci powiem oni się dowiedzieli z rafalskim że zostają do połowy maja :D    a pewnie są w england :P

W england... Prosze Cie :]

Ale ja też pierwsze co pomyślałem to że w anglii

Wszyscy tak mowia jak mowie ze za granicą :) bo co mam mówic? Ze w Kosowie...? :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

754

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

noooo po robocie będziecie sponsorować to z miłą chęcia :D

755 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-01-27 23:57:06)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Giersik napisał/a:

noooo po robocie będziecie sponsorować to z miłą chęcia :D

No żebyś wiedział... Ze bym dołożył dla dobra sprawy...

Ale w sumie typow z takim podejsciem to bym nawet do Piły nie wpuścił szczerze mówiąc :]

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

756 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-28 00:01:27)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z doświadczenia wiem że największe/najliczniejsze ustawki to początek sezonu i koniec. A lato to sezon ogórkowo wakacyjny.
W sezonie zawsze też można się spotkać ale pewnie juz nie tak licznie :(

W lany poniedziałek 2009 było nas przez chwile 15 sprzętów. ale skończyło się tą zadymą z Policją. :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

757

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dukeSebo napisał/a:

Z doświadczenia wiem że największe/najliczniejsze ustawki to początek sezonu i koniec. A lato to sezon ogórkowo wakacyjny.
W sezonie zawsze też można się spotkać ale pewnie juz nie tak licznie :(

No zobaczymy... Piła napewno będzie działać

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

758

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger88 napisał/a:
Giersik napisał/a:

noooo po robocie będziecie sponsorować to z miłą chęcia :D

No żebyś wiedział... Ze bym dołożył dla dobra sprawy...

Ale w sumie typow z takim podejsciem to bym nawet do Piły nie wpuścił szczerze mówiąc :]




ja tez z checia ale zeby pewne bylo ze wiara jakas konkretna bedzie a nie jakies wypizdki na motorynkach haha....;p

759

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

rafalski79 napisał/a:

ja tez z checia ale zeby pewne bylo ze wiara jakas konkretna bedzie a nie jakies wypizdki na motorynkach haha....;p

i pozamiatane ..... to ja nie jadę moim kumarem :D

760

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Giersik napisał/a:
rafalski79 napisał/a:

ja tez z checia ale zeby pewne bylo ze wiara jakas konkretna bedzie a nie jakies wypizdki na motorynkach haha....;p

i pozamiatane ..... to ja nie jadę moim kumarem :D


Nie chodzi o to na Rafalskiego poprawke bierzcie bo juz mu siada tutaj ;] jak masz tak podchodzić do zagadnienia to lepiej, żebyś się w ogóle na tym potencjalnym zlocie nie pokazywał... bo po h**...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

761

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja jak nie będę miał czym to rowerem przybędę. Line w plecak i też w terrorze wezmę udział. A tak na poważnie to już się doczekać nie mogę tego zlotu, mam tylko nadzieję że termin się zgra

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

762

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dukeSebo napisał/a:

ale skończyło się tą zadymą z Policją. :(

opowiadaj:P

motoslide.com

763

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Widzisz SebaKat my tez bysmy wpadli na 110%... no ale cóż ... dukesebo a co do psiarni to przecież tylko tego uroki... Zawsze jest tylko smiesznie :) przeciez za przestepstwa nam nie dojebia :) dopoki nikt go nie popelni... a "terroryzujac" popelnai sie tylko wykroczenia i do generalnie karane mandatami karnymi :] stac Was ku... na fury to i na mandaty powinno :) bynajmniej ja tak podchodze... :D

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

764

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Temat chyba jeszcze jest na forum, nie ma co przypominać. Fiodor go pewnie lepiej pamięta :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

765

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

przez chwilę był temat o przeróbce wydechów. Edka też polecam sam robiłem swoje na wzór od niego i bardzo ładnie to brzmiało :)

teraz jeszcze nie skończony projekt z powodu braku czasu, może już pokazywałem na forum
chodzi to ciut głośniej :P i co najważniejsze waży o 9kg mniej od seryjnych wydechów!
[url]http://www.youtube.com/watch?v=CCT0ksVkw9A[/url]

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON