601

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

haha dzisiaj rano 2 stopnie na plusie a u mnie koleś skuterem do szkoły podbił  :lol:

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

602

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Są ASY :)

Black RiDeR

603

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzisiaj Giersik wymiękł przez temp. :P  więc sam musiałem latać   :|
Zastanowiłem się chwilę myć drania czy nie ? Nie chce mi się ! więc idę śmigać   :D

604

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nooo ja sie poddałem :P puki słońce świeciło było miodnie ale od 12 już się lipa zrobiła :/

605

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

za to Ty Fikoł wczoraj wymiękłeś pijoku :D

606

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

KotiDRZ napisał/a:

Są ASY :)

Nie zaliczajmy ich do motocyklistów  :lol: lepiej do rowerzystów :D

:D  Ja też często jeżdżę moto do szkoły ale nie o tej porze roku :P bo mam do szkoły 20 kilometrów  :/

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

607

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Giersik napisał/a:

za to Ty Fikoł wczoraj wymiękłeś pijoku :D

Impreza się przeciągnęła o jeden dzień i wczoraj nie było mowy o jeździe  :mad:  :rolleyes:  :o  :lol:

608

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

BolekZKO napisał/a:
KotiDRZ napisał/a:

Są ASY :)

Nie zaliczajmy ich do motocyklistów  :lol: lepiej do rowerzystów :D

:D  Ja też często jeżdżę moto do szkoły ale nie o tej porze roku :P bo mam do szkoły 20 kilometrów  :/

Co ty chcesz od skuterków? Sam od tego zaczynałem, a ty jezdzisz xr 125 co jest tak samo zmulone jak te skuterki i krytykujesz. Z resztą kto to są te motocykliści? Czy to są ci panowie z długi brodami, skórzanymi kurtkami i frędzlami na czoperkach?  :lol:

609

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ciiii, bo sam jezdziłem 125 w 4t, ale zrobione na 140, cross z rreszta tak samo, tym samym sprzetem xtx`em

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

610

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jutro na odlewniczą jadę na moto :) na zasrany egzamin jestem ciekaw czy zdam

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

611

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

na moto egzamin ? ;>

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

612

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ta na kategorię a i b jestem ciekaw czy zdam

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

613

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kurde u nas w pile jeszcze nie robia A, bo zdawałem tylko B a jak miałem A to juz snieg spadł... i czekam do marca...

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

614

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no znaczy teoria praktyka to też pewnie tak samo

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

615

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

haha nie wiedziałem że motor może holować przyczepę do  max do 100 kg wagi :D a i przyczepa nie może przekraczać masy własnej motocykla :D   ale ogólnie poco mi to  :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA