556

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

juz nie podglądam nie kręcisz mnie wogóle jeszcze drz kupil to jzu wogole mam wstręt hahaha

motoslide.com

557

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tez bylem sceptycznie nastawiony do wyczyna ale po DR-Z kupilem WR 450 i teraz jest zajebiscie. Dzisiaj, jak duza czesc tego forum tez pozapierd*lalem i od razu lepiej :D Zagadala za 3cim kopnieciem wiec gitara. Slajdy non stop!2,3,4 i walisz bokiem. Ok wracajac do sedna tejże wypowiedzi....

Po przesiadce na WR bylem troszke rozczarowany, dosc agresywna i trzeba bylo sie delikatnie z gazem obchodzic, ale jak juz sie wczulem w maszyne to poezja :) mocy tyle ile trzeba, gumy eleganckie, przody jeszcze piekniejsze no i bardzo leciutka, winkielki ladnie lyka. Co do dalszych wyjazdow to troche gorzej niz DR-Z ale nie ma zle, ponad 200 km da rade wytrzymac bez problemow  :P  :P  Teraz montuje hak do auta takze trasy mi beda zwisac... DR-Z byla napewno bardziej przewidywalna.

Bartek jak chcesz miec moto do wszystkiego ale z agresorem i nie przeszkadza Ci brak rozrusznika to kupuj XR 650. Napewno z wszystkich najmniej awaryjna i koszty serwisu tez niskie. Czesta zmiana oleju nie powinna przeszkadzac, wymienisz se sam olej raz na 2000 km i spokoj... Przynajmniej do glowicy nie trzeba zagladac czesto. KTMy - LC4, 660, i 690 nie kupie ze wzgledu na to co znajomi przezyli badz przezywaja - chodzi tu o zbyt czeste awarie.

Moim osobistym faworytem jesli chodzi o moto do wszystkiego i dajacym najwiecej funu to zawsze bedzie DR-Z 400 :)

558

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no wiem róznie to ejst z tymi moto , ale nie mówmy o tym :P
mam ochote popierdolic głupoty  :D

motoslide.com

559

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chłopaki mam takie pytanie, dla was może banalne a ja się nigdy nie interesowałem.

Po czym odróżnić DRZ E od S? Na lato będę kupował jakiegoś enduraka do przeróbki na SuMo i DRZ E wydaje mi się idealnym złotym środkiem pomiędzy masą, mocą i kosztami.

560

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chyba nie ma stelaża sam błotnik plastikowy bez niczego , ale mówie to tak po cihu bo nie wiem na 100% :P

motoslide.com

561

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wersja S

http://www.xtremepowersports.com/Showroom/Off_Road_Cycles/Suzuki_Offroad/DR-Z400S/DRZ400SA.jpg

Wersja E

http://slorider.com/DRZ/literature/photos/DRZ400E3.jpg

562

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ku*wa ale tu smutno ide z tąd bo takiej choojni to juz dawno nie było tolko motocykle i motocykle , leczcie sie  :P

motoslide.com

563

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Po zdjęciach można stwierdzić kilka detali które z wiekiem mogą się ,,zacierać''. Coś się ułamie albo zeppsuje i właściciele nie zawsze wracają do serii.

Słyszałem że E ma plastikowy bak a S stalowy. Prawda to jest?

564

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mógłby ktoś napisać ile go taka drz 400 e w sm na sezon wychodzi?  :D

565

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chyba tylko te detale. Nie wiem czemu ale bardzo nie podoba mi się ten pokrowiec na narzędzia w "s".

W offtopie o motorach gadać ojojoj :)  tu się gada o chlaniu i dupeczkach :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

566

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ooo jeden mądry przyszedł k***a daj spokój tylko moto i moto co za pojeby :P

motoslide.com

567

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=139633574&pageNumber=30&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=SuperMoto&tabNumber=2[/url]

panowie, powiecie mi cos wiecej na temat tego motocykla? Co to za firma w ogole? Bo wyglada zajebiscie i czesci z tego co widze tez mega fajne.

568 Ostatnio edytowany przez patryk1533 (2011-01-16 23:11:37)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Haha, mam dla was zagatke :D
Czym sie różni najeb*na baba od malucha... ?




























To i to wstyd prowadzić..

czy nie ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

569 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-01-16 23:14:44)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=139633574&pageNumber=30&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=SuperMoto&tabNumber=2[/url] (dłuższego adresu www to chyba nigdy nie widziałem.)
kolejny :)

TM motocykle wyprodukowane tylko po to by startowały w zawodach czyli w hoooy zapierdalacze ;)


Ale się dzisiaj najebałem.... Już czuję jutrzejszego kaca :/ albo i dzisiejszego... w sumie nie wiem :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

570

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

skonczcieztymimotocyklami bo wam najebezaraz wypierdalac na forum motocyklowe jak chcecie gadac o moto :P

Daniken nie masz ferfii?

motoslide.com