526 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-16 19:49:13)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi mocy nie brakuje wkurwia mnie tylko waga , po schodach takich długich juz tzreba sie na gimnastykowac , zeby sie wpierdolić bez zatrzymania , kurde takie coś 120-130 kg bo było by idealne na mój styl jazdy.

motoslide.com

527

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tez bym polalatal,a leze w lozku od 4 dni chory...

Black RiDeR

528 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-16 20:01:05)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm no właśnie dlatego chciałbym coś o wadze dr-z i będę wybierał między hondą xr 650 r lub ktm 525 ;) chyba że uda się kredyt na nówkę 690. ahh narazie marzenia ;)

529

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

duzo ludzi teraz jest chorych dzisaj gadałem z kumplem i jak sie dowiedziałem , ze ma goraczke to tak szybko spie*dalałem :P cały grudzień mnie męczyło przeziębienie

tak wracając do moto to ja jesli miał bym możliwość posiadania dwóch moto to napewno wybrał bym sobie jakies 100 kg 250 4t , niestety dwóch moto nie można mieć :D wiec na ten moment musiał bym wybrać coś równie uniwersalnego jak DR czyli 660 , 690 , xr650

motoslide.com

530

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja wczoraj przepalałem :D piekna sprawa, desz padał ale 7 stopni było wiec nie odpusciłem mimo ze deszcz padał ;p

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

531

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Przeniesione z tamatu zlotowego mnie najbardziej w wyczynowych "450" wku*wia to , ze są takie wyczynowe , wiem wiem ... ale moje moto nie może ku*wa miec problemów z utrzymywaniem stałych predkości przelotowych 120 km/h ja potrzebuje moto kótre zapierdala w kazdych warunkach czy to latanie w koło komina , ale i ma zapierdalać bez gadania do Wrocławia i z powrotem do Wawy i z powrotem nie lubie jak mnie coś ogranicza , a co to ma ku*wa zanczyć , ze nie wolno utrzymywac stałcyh predkości bo smarowanie pfff ... dlatego nie dla mnie wr exc i inne


Nie znam tych moto w ogóle tzn wiem , ze było ccm z silnikiem od mojej DR , nic pozatym .
Sezon 2011 musze przelatac na DR , tak naprawde to my sie kochamy , tylko mnie ciągnie w akcje smowo-trialowe , a jej nie dokońca pasuje to urozmaicenie w związku . W tym roku przechodze na własny garnuszek wiec moto nie zmienie , a jesli zmienie to napewno to nie bedzie 690  tylko cos starszego np ttr 600 albo 660 , a jak sie wku*wie to polece w turystyka albo anorektyczna 250 . Czas pokaże narazie mam DR i o innej nie myśle , znaczy myśle , ale to cudo jest na nogach

motoslide.com

532

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

juz gdzies to czytałem xd

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

533

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

odnosnie serwisowania i osiagow chyba jednak wybiore xr650r bo wieksza pojemnosc to troche mniejsze zuzycie ;)

534

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

to sie zgadza, a ile z ciekowosci waży xr`ka ? :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

535 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-16 21:07:15)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

130 kg
tyle że tam tez ku*wa wymiana oleju co tysiąc to chooj z nią

motoslide.com

536

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tak ? myslałem ze tak jak w lc4 tam jest co sezon, no to lipa z ta xr`ka w sumie, PRAWIE to samo co exc z servisem

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

537

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No bez rewelacji , niby lekkie , ale tez takie srednio na jeża , niby mocne 61km ale na kole tylko 40 pare , niby klasa 600 , a wymiany jak w 450  :rolleyes: Ś.P Jarek kiedyś mówił , że wagowo to ma blizej do Lc4 niż do 450 .

motoslide.com

538

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To bierzcie lc4 sc albo 660  :D

539

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tu juz Tabula wybór :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

540

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Szczerze to 660 jest fajne , ale ku*wa jak ja widze to to mam mieszane uczucia dla mnie to zjebali ten motocykl na maxa ten bak ta lampa wszystko jak jednym ciurkiem je*niete na desce kreslarskiej zalatuje jakims nakedem , naszczęscie 690 jest idealna i mam sie czym podniecać .
No i zwykłe 640 smc  ze swoimi 148 kg na sucho jest bez rewelacji patrząc na to , ze stara Dr z lat 90 jest kg lżejsza  :rolleyes: , pare koni mocniejsze , ale konie to nie wszystko no co tu będe mówił waga tez musi byc odpowiednia jak na seryjne supermoto >2000r

motoslide.com