451

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

robocop napisał/a:

no to w sumie dobre rozwiązanie  :D  bo mam od yz400 gaźnik bo jak od 426 szukałem to nic nie było ;/ ale za 300 zeta od 400 był i to w zajebistym stanie to zakupiłem  :D 


w trasę te moto (426) nie nadaję się za bardzo, myślę że niezbyt by jej to sprzyjało  :/ cena spoko że sam się zaraz będe zastanawiać ;] ciekawe jak stan faktyczny ;]

znajdę cię ! :cool:

452 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2011-01-08 00:14:45)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

raczej na razie nie ;/ sam szukam sobie jakiegoś dobrego do VORa teraz bo w nim właśnie siedzi od yz400 ;/

Socho ale ja się nie chowam  :D

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

453 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-08 00:15:48)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

spoko mi się nie spieszy, jak już znajdziesz coś do Vora i będziesz chciał sprzedać w podobnej cenie jak zakupiłeś ten od yz400 to pamiętaj o mnie ;) pozdro

454

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dogadamy się  ;)

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

455 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-01-08 00:57:45)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

socho nawet o nim nie myśl

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

456

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ponczo napisał/a:

cześć hoooopy dawno mnie nie było więc zadam wam nurtujące pytanie jestem leniwy i poszukuje oklein do moto  znaczy chodzi mi o jakąś firme która ma duży wybór lub też taką która robi oto takie rzeczy :D

[url]http://www.blitzmoto.pl/[/url]


Wiem, że Patryk od 525 oklejał tam swojego kata i poleca tą firmę ;) Nawet w galerii na tej stronce widać jego ''Wheelie Kinaga'' Jak on to mówi :D Pozdro

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

457

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ktoś książke serwisową z polskim językiem do Huski 125 ??

sms 125 --> smr 450

458

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tak, Tak, dokładnie firma warta polecenia okleiny naprawde kozackie, no i mozna sobie zrobic na zamówienie jakas ale ni emialem na tyle odwagi zeby robic na zamówienie :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

459 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-08 11:57:03)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=MYXgO12R3qY[/url]
Wy siedzcie , kłóćcie sie , nabijajcie posty i tak mnie nie dogonicie :D a ja za was dzisiaj wypie za was zdrowie na studniówce :P

motoslide.com

460

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

a ja za was dzisiaj wypie za was zdrowie na studniówce :P

mam nadzieję że wypijesz bo mi już się oberwało za tą twoją studniówkę.  :D  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

461

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie nie spoko Bartek  :D  nawet nie wiem za co mi sie dostało  :(  Chyba za ten temat "sprzedam żonę" ale nie jestem pewien  :|

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

462

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Daj spokój , takie tematy poruszać na ogólno dostępnym forum , głupota hahah  ;)

motoslide.com

463

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie mam pytanie. Czy przebita uszczelka pod głowicą może mieć jakiś związek z kłopotem odpalenia zimnego moto ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

464

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

przebita uszczelka a bardziej fachowo pęknięta  ale wtedy by ci zeżarł płyn chłodzący. A co do odpalenia mógł byś w ogóle nie odpalić wyjmij świecę i zobacz jak wygląda

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

465

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

płyn chłodzący to mi bierze tak, że po każdej jeździe musiałem dolewać do zbiorniczka (układ nie zapowietrzony).
Problem to znaczy bardzo długo rozrusznikiem kręci... naprawdę długo. Jak będę w pobliży zimowego garażu to sprawdzę tą świecę.

Wszystko to miało miejsce w sezonie, żeby nie było :) Uszczelkę muszę i tak wymienić ale wolę się zapytać czy taki objaw z tym odpalaniem może być czy mam głębiej szukać. Na ciepłym odpalała elegancko.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.