301

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

Daniken , przed zlotem pisemna zgoda rodziców wysłana do admina  reszta nieletnich to samo  ;) .


Taaa, i co jeszcze ? Frytki do tego ? haha ;)  jutro ci podeśle zgodę matki na chlanie na zlocie ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

302

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

HAHAH wszystko rozumiem
Nie chcę wam wieżdzać na ambicje , ale denerwuje mnie pimpstar co oni sie tak wożą cooo  :mad:  :D
Może nie odrazu , ale trzeba pokazać który kraj rośnie na supermotowe mocarstwo oczywiście wszystko na nasze warunki i bez takiego rozgłosu bo jeszcze by danikena mama zobaczyła :P
Impreza u nich
[url]http://www.youtube.com/watch?v=nQOZKjeVFMU[/url]
Latanie na drugi dzień hahahahha tylko tych kobiet sie nie spodziewajcie  :lol:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=OnAauatqQo4&feature=related[/url]

motoslide.com

303

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Bartek powiem tak widziałem tylko pierwszy filmik... i jak dla mnie jeśli by były takie laski  :cool:  moto bym rzucił w krzaki i przez dwa dni do niego nie podchodził a na hasło... objeżdża Cię 125 rzucałbym... tak spoko, polej  ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

304

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

imprezę pewnie będziemy mieć lepszą nie wiem jak z lataniem he he  :cool:

305 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-29 18:47:49)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Była tutaj ostatnio koleżanka na supermoto z UK , siegam w pamieci , ze jeszcze jeden rodzynek był u nas na forum ,ale nie moge sobie przypomnieć z kad i na czym

motoslide.com

306

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

latać to chyba nikt nie będzie w stanie ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

307

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Socho napisał/a:

imprezę pewnie będziemy mieć lepszą nie wiem jak z lataniem he he  :cool:

Tak pod miejscowym sklepem spożywczym z jogurtem i serkiem w reku  ;)  Takie reali  :)  ale cóż tam, od spełniania marzeń mamy You Tube  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

308

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no przeca mówiłem , ze wszystko na nasze warunki :P

motoslide.com

309

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Oj tam oj tam.
Objazdówkę da radę zrobić na kacu jakąś niedługą i raczej wczesno popołudniową.

Kilka lat temu na otwarciu sezonu TDM w bieszczadach po 2 dnia chlania pojechaliśmy w 34moto na dużą pętlę.
Przez pierwsze 30km uczyłem się na nowo skręcać-taki byłem skacowany-wiem nic mądrego i godnego pochwały.
Ale start był o 1o a emepreza skończyła się chyba o 2 w nocy :P

Co do zlotu, to spokojnie.
Emocje niech opadną, zróbmy głosowanie na termin, tak żeby nikomu nie kolidował z żadnymi rundami zawodów SM.
Obstawiał bym maj lub czerwiec-ciepło ale nie upalnie, bo nie sztuka siedzieć przy ognisku jak będzie +5 w nocy...
Przybliżona lokalizacja w centrum PL wydaję się być sprawiedliwa-nikt z nas nie dosiada turystyka żeby walić po 500km...
A miejscówke trzeba też odpowiednio wczesnie zaklepać znając przybliżoną liczbę chętnych, no i zadatkwoać ją.


joł

310 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-29 19:56:38)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

Patryk ciebie już wpisałem , jak widzisz miejsca i daty jeszcze nie mamy .
Celuje któryś weekend mniej wiecej centralna Polska , nad wodą, las.
Socho wpadaj na miotle , najwyzej bedziesz siedział z tabula dziewczyną , bo mysle , ze ona wpdanie banditem :P

Bartek ona zostawi bandita za rogiem i wjedzie na szanownej dr'z jako plecak dla niepoznaki;p

311

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Oj tam oj tam - Polskie imprezy sa najlepsze !! na rajdzie pałuk w marcu czy tam w kwietniu w 160 osób wypiliśmy 1000 piw- a dodam , że część nie piła... na drugi dzień o 16 miałem  0,7 promila - Wiec chlopaki damy rade :D

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

312

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No ja wiem czy najlepsze?? Na naszym Supermotowym Browarze Warszawy wypiłem 8 piw i 2 kielony wódy.
Przez całą noc spałem w kucki i nie mogłem się położyć nawet na plecy - tak mi sie w głowie kręciło :) - hahahaha
Moja dziewczyna rano o 7:30 kazała mi sie położyć, na co ja jej odpowiedziałem że nie jest to jej sprawa i spałem dalej w pozycji kucznej.
Kurna mania - nie pamietam tego wcale :)
Ale imprzę pamietam, była świetna - szczególnie czyszczenie oczu chłopakom sniegiem z gazu bojowego ochroniarzy undergrandowych :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

313

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No to grubo musiało być  :lol:

314

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no to  +1 ;);)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

315

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie ;) alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach ;) Tyle, że gdzie ten umiar kupić ? w aptece dostane ? hehe ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.