16

Odp: Siemanko!

siema

17

Odp: Siemanko!

Niech tylko znikną śniegi i cieplej sie zrobi :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

18

Odp: Siemanko!

Ok, ale to zgadamy się bliżej sezonu  :)

19

Odp: Siemanko!

Eh wy piraci drogowi ;) Ja tam na mojej 125 miałbym raczej marne szanse uciec. No chyba, że w las.

Poza tym zależy jeszcze przed czym się ucieka ;) Jak oznakowany radiowóz to szanse gwałtownie rosną i im jest bardzo łatwo uciec. Gorzej jak gonią tajniaki policyjną vectrą. Przed takim to masz szanse w sumie tylko w mieście, lasach, polach. Silniki mają dłubnięte na 350 KM więc proste drogi i autostrady odpadają. Chociaż nie tacy próbowali haha ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

20

Odp: Siemanko!

Siema :)

21

Odp: Siemanko!

witam, witam ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

22

Odp: Siemanko!

Cześć

23

Odp: Siemanko!

daniken napisał/a:

Eh wy piraci drogowi ;) Ja tam na mojej 125 miałbym raczej marne szanse uciec. No chyba, że w las.

Poza tym zależy jeszcze przed czym się ucieka ;) Jak oznakowany radiowóz to szanse gwałtownie rosną i im jest bardzo łatwo uciec. Gorzej jak gonią tajniaki policyjną vectrą. Przed takim to masz szanse w sumie tylko w mieście, lasach, polach. Silniki mają dłubnięte na 350 KM więc proste drogi i autostrady odpadają. Chociaż nie tacy próbowali haha ;D


Ja już przed Dukato i stilo uciakalem :P tylko raz mnie u mnie zatrzymali jak postawiłem przed nimi na koło i nie wiedziałem że to psy właśnie vectrą siedzą mi na dupie no i już było za blisko :P 

A tak w ogóle powitać kolegę

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

24

Odp: Siemanko!

u mnie sporo osób lata bez prawka i też dużo bez papierów na motorek bo jak kupują na handel z obcego kraju to się nie opłaca rejestrować i się nic nie dzieję ;] ale podejrzewam że to do czasu tylko ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

25

Odp: Siemanko!

siemanko

CRF 450 - SPRZEDAM