1

Temat: Siemanko!

Siemanko, jestem Patryk, mówią na mnie Kacer, mieszkam w Osieku nad Notecią niedaleko Piły, a to moja świeżo kupiona maszyna
;)
http://img59.imageshack.us/img59/9315/kateeem1.jpg

2

Odp: Siemanko!

Siema
Widziałem chyab to moto na allegro tak mi sie przympomina ten cylinder od high flow

motoslide.com

3

Odp: Siemanko!

Siema Patryk tez jestem Patryk, znam tego Kata, z piły go kupiłes od tego ziomka co sprzety robi Baltona mowia na niego ? ;D Jak Kacior sie sprawuje ? Mowisz bedziemy latac jak sie cieplej zrobi :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

4

Odp: Siemanko!

Tak, kupiłem go właśnie od tego gościa z Piły. Póki co, to nic nie pojezdziłem, przez tą zimę, tylko odpalam go raz na jakiś czas i czekam na wiosnę :D Mam nadzieję, że będzie służył, a z lataniem do Piły może być ciężko, bo w wakacje dopiero na prawko ide a w pazdzierniku dopiero odbiore  :lol:

5

Odp: Siemanko!

ja jezdze od wrzesnia bez prawka, jeszcze mnie nie złapali ale miałem juz przygody z radiowozami, spokojnie ewentualnie na jakis terror do Ciebie wpadne :) ja prawko spodziewan sie dopiero w marcu bo mi egzaminy odwołali przez ten śnieg ;d I tak bedziesz bez prawka jezdzic ;d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

6

Odp: Siemanko!

patryk1533 napisał/a:

I tak bedziesz bez prawka jezdzic ;d

Dokładnie ;) Sam tak jeździłem 2 miesiące (słabo - wiem). Nikt się nie potrafi powstrzymać ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7

Odp: Siemanko!

Siema siema ;)
Uważaj bo teraz ślisko a na pewno go wyciągniesz :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

8 Ostatnio edytowany przez KaceR (2010-12-06 21:19:56)

Odp: Siemanko!

Będę jezdzić, ale nie wiem czy do Piły, trochę przypał może być... Zobaczymy jak to wyjdzie, póki co do Piły to jezdziłem tylko moją elo 50 tką, ale od kiedy mam 60z na tyle to mi się nie chce. Tak się przylansuje moim pizdzikiem  :D

http://a.imageshack.us/img85/8968/img6295e.jpg


Wiem, że to nie to samo co duże moto, ale kata też planuję ogarnąć jak trzeba  :)


Edit: Teraz już go aż do marca nie wyciągam, wstawiłem do piwnicy i niech stoi. Jak wyprowadzę go na wiosnę to sobie odbiję za tą całą zimę  :D

9

Odp: Siemanko!

Siemanko , fajne Smoto  :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

10

Odp: Siemanko!

Siema  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: Siemanko!

ja czekam az te śniegi stopnieja :D Jak mnie złapią to z teg co słyszałem o ile złapią a to jest mało prawdopodobne na SM to 300zł za brak kategorii i odcholowanie pojazdy, wiec nie jest tak źle, wiec mozna latac bez

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

12

Odp: Siemanko!

Ty dostaniesz 300zł za brak kategorii, bo masz a1, jak ja nie mam to dostaję 400zł za brak prawka. Jak masz wszystkie papiery na moto, przegląd, oc to nie odcholują sprzęta jeśli załatwisz kogoś z prawem jazdy kto może go odprowadzić do twojego domu.  ;)  U siebie, jak znasz skróty i wiesz mniej więcej gdzie wjechać to można się pokuscić na ucieczkę, ale jak już zobaczą tablicę albo jesteś na obcym terenie to nie ma sensu, bo można narobić sobie tylko więcej szkód  ;)

13

Odp: Siemanko!

Powitac ;)

14

Odp: Siemanko!

Tak, miałem akcje na miescie ale tablic chyba nie zdążyli przeczytac, ale długo ich w lusterku widziałem, nie dawali za wygrana hehe, Hm ewentualnie wpadne z kumplem jakims do ciebie i tam u ciebie polatamy ;d moze jakies lasy czy cos

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

15

Odp: Siemanko!

Spoko, lasów to ja mam pod dostatkiem, traski fajne też się znajdą, zapraszam  :D