16

Odp: HELLO SM-owcy.

Siemanko : )

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

17

Odp: HELLO SM-owcy.

Siemka

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

18 Ostatnio edytowany przez moto (2010-11-05 17:04:04)

Odp: HELLO SM-owcy.

Witaj  :)

Widać po drugiej fotce ze piękne okolice tam masz, może latem byśmy cie odwiedzili i pojeździli cały weekend  :/

_____________________________________________________________
https://www.youtube.com/user/motodrb/videos
http://adventuresklep.pl
https://www.instagram.com/supermotodrb/

19

Odp: HELLO SM-owcy.

Witam, fajnie taki garaż mieć

20

Odp: HELLO SM-owcy.

ZAPRASZAM.
Moje okolice idealnie nadają się na rozpoczęcia sezonów bądź długi Majowy Weekend. Każdy kto do mnie zawita przeprowadzi się Tu na stałe. Setki krętych górskich tras ale przede wszystkim Bezpiecznych i idealnie gładkich. Nasi Czescy sąsiedzi wiedzą jak ściągnąć Moto-Turystów a Niemcy to wogóle...jeszcze raz Serdecznie Zapraszam. Noclegi i wogóle da się załatwić  :cool:

SUPERMOTO 4Life

21 Ostatnio edytowany przez Majki46 (2010-11-05 20:55:39)

Odp: HELLO SM-owcy.

Aha...wstawiam fotkę mojego DUKATI.
Gdyby ktoś był zainteresowany lub znał kogoś kto kocha Nietuzinkowe Motocykle to polecam...749, 2004rok na Termignoni (bajka). :D

Post's attachments

Attachment icon duk.jpg 161.13 kb, 82 downloads since 2010-11-05 

SUPERMOTO 4Life

22

Odp: HELLO SM-owcy.

Majki46 napisał/a:

ZAPRASZAM.
Moje okolice idealnie nadają się na rozpoczęcia sezonów bądź długi Majowy Weekend. Każdy kto do mnie zawita przeprowadzi się Tu na stałe. Setki krętych górskich tras ale przede wszystkim Bezpiecznych i idealnie gładkich. Nasi Czescy sąsiedzi wiedzą jak ściągnąć Moto-Turystów a Niemcy to wogóle...jeszcze raz Serdecznie Zapraszam. Noclegi i wogóle da się załatwić  :cool:

Nooo, ciekawa propozycja! Masz tam jeszcze jakiś tor pod ręką? Można by wtedy zrobić taki kombinowany weekend torowo/szosowy :cool:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: HELLO SM-owcy.

Na wakacje wstępnie mam już z kumplami  obgadany lot w strone Wrocławia , Sudet wiec Bogatynie też mozna zahaczyć .

motoslide.com

24

Odp: HELLO SM-owcy.

Majki46, jak to się mogło stać że przez cały sezon ani razu na trasie się nie minęliśmy?? :o  , jaki ten świat duży  :D

Świeca jest w głowicy po to, żeby tłok po ciemku w zawory nie zajebał :P xD

25

Odp: HELLO SM-owcy.

No torów jest kilka, z reguły kartingowych. Co do wakacji to jak najbardziej zapraszam...na pewno się nie zawiedziecie.
Reaker, ma trasie się na 1000% spotkaliśmy...może tylko nie pogadaliśmy.

SUPERMOTO 4Life

26

Odp: HELLO SM-owcy.

Majki46 napisał/a:

No torów jest kilka, z reguły kartingowych.

A po cholerę nam inne :D ?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

27

Odp: HELLO SM-owcy.

Ładny pitlane. Podobno pieniądze to nie wszystko :P

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!