1

Temat: HELLO SM-owcy.

Witam.
Jak to zwykle bywa jestem Nowym na forum, ale nie w temacie Supermoto.
Ogólnie zachorowałem na ten rodzaj motocyklizmu a biorąc pod uwagę okolice w których mieszkam (górskie serpentyny) była to kwestia czasu aż dosiądę jakiegoś SM-a.
Dziś w garażu stoi ich 3 sztuki, ale musi pozostać tylko jedna  :(
Mam kilka planów dotyczących sprzętu na sezon 2011, ale o tym później.
Pozdrawiam wszystkich Wheelie i Drift Maniaków. NARA :D

SUPERMOTO 4Life

2

Odp: HELLO SM-owcy.

Cześć,
pochwal się sprzętami w odpowiednim temacie

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: HELLO SM-owcy.

Siemasz , to ta Bogatyni o której było w tym roku tak  głośno ?

motoslide.com

4

Odp: HELLO SM-owcy.

No tak, to Bogatynia w której mała rzeczka przemieniła się w dziką Amazonkę siejąc spustoszenie na starych dzielnicach miasta...
A co do sprzętów...mam w garażu:
KTM LC4 SM Prestige,
KTM LC4 660 SMC
KTM DUKE 690
DUCATI 749 BIPOSTO
zastanawiam się nad zamianą Supersporta na poważne SUPERMOTO np: KTM EXC 530 R

SUPERMOTO 4Life

5 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-05 00:51:32)

Odp: HELLO SM-owcy.

Pokaźna kolekcja , jak kluczyki wiszą w garażu to ja chce mieszkać tam i spac na polówce  :lol:

motoslide.com

6

Odp: HELLO SM-owcy.

siemka ;] no stajnia konkret ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

7

Odp: HELLO SM-owcy.

Majki46 napisał/a:

No tak, to Bogatynia w której mała rzeczka przemieniła się w dziką Amazonkę siejąc spustoszenie na starych dzielnicach miasta...
A co do sprzętów...mam w garażu:
KTM LC4 SM Prestige,
KTM LC4 660 SMC
KTM DUKE 690
DUCATI 749 BIPOSTO
zastanawiam się nad zamianą Supersporta na poważne SUPERMOTO np: KTM EXC 530 R

bierz exc530 naprawde warto  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

8

Odp: HELLO SM-owcy.

Hehehe...wiedziałęm że Garaż zrobi na was wrażenie.
Niestety są to sprzęty które zamierzam sprzedać. Tak się składa że jako Pasjonat kupuje motocykle u rodzinki w UK i sprzedaje je w Polsce.
Miałem jeszcze w Garage Aprilię SXV 5.5 i KTM SM 690 PRESTIGE i parę innych. I teraz po wylataniu się na co poniektórych szukam czegoś dla siebie.
Cross, powiedz mi dlaczego takie EXC 530 warte jest uwagi, poza mocą która jest oczywistością...czy ten moto ma stacyjkę i E-Starter oraz wentylator na chłodnicy?

SUPERMOTO 4Life

9

Odp: HELLO SM-owcy.

stacyjki brak  ja mialem dorobioną, mocy od zarabania , rozrusznik jest i elektryczny i kopka , wetylator chlodnicy miał sixdays ew. mozna dokupic w aso do teog bezawaryjny  i w dodatku 2 obiegi oleju wiec i koszta przegladow smieszne

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

10

Odp: HELLO SM-owcy.

Dwa obiegi oleju?! To podobnie jak LC4 tak?
Silniki LC4 też mają specyficznie prowadzony olej. Osobno na korbę i skrzynie, tyle tylko że jedna część przebiega przez ramę i wymiana to zabawa z odpowietrzeniem.
Zastanawiam się...powie Tobie że jak dotąd to Supermoto nie tylko na miasto do szaleństw używam, ale na wypadziki poza również...jakieś 200km. I co dalej EXC polecasz...??

SUPERMOTO 4Life

11

Odp: HELLO SM-owcy.

nie takie dwa obiegi . silnik i skrzynia maja osobny olej wymieniasz tylko w silniku a skrzynia co 2-3 zmiany w silniku. wiesz co znam i takich ktorzy z poznania do koszalina lecieli na kołach i zyli, a nawet na nastepny dzien w zawodach wystartowali

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

12

Odp: HELLO SM-owcy.

AHA...rozumiem. SXV 5.5 miała tak samo rozwiązane smarowanie. Kurdę...zastanowię się nad tym. Najchętniej zamieniłbym DUKATI na takie Extremalne Supermoto. Mamy nadchodzącą zimę więc i czasu sporo...jak coś będę walił do ciebie jak w Dym. A to kilka fot...[

Post's attachments

Attachment icon apka.jpg 133.19 kb, 93 downloads since 2010-11-05 

Attachment icon Katy.jpg 248 kb, 85 downloads since 2010-11-05 

SUPERMOTO 4Life

13

Odp: HELLO SM-owcy.

Kojarze te sprzety z aukcji na allegro:) , albo bikepics :) pozdro

Black RiDeR

14 Ostatnio edytowany przez SFMario (2010-11-05 14:00:51)

Odp: HELLO SM-owcy.

cross napisał/a:

wiesz co znam i takich ktorzy z poznania do koszalina lecieli na kołach i zyli, a nawet na nastepny dzien w zawodach wystartowali

Tak jak mówi Cross-kwestia samo zaparcia.
Po 180km motopompą na jeden strzał u mnie po dziurawkach w górach sowich jeszcze żyję, chociaż wibracje i siodło (dupa) zaczynają dawać się we znaki już po 100km.

joł i witamy
BTW 749 to chciał bym mieć w salonie czerwoną  :D

15

Odp: HELLO SM-owcy.

Siemanko :D byłem kiedys w Bogatyni po motor :D Nie złą kolekcje masz w garażu.

Kawasaki Klx 650 c :D