46 Ostatnio edytowany przez plaster (2010-09-07 10:12:09)

Odp: Hello

wczoraj rozdziewiczyłem moją suke , pierwsza gleba.
skrzywienie kiery , złamana dźwignia sprzęgła , skrzywienie wybieraka biegów :/ tak to jest jak kierowca cipa  :D
Mi sie prawie nic nie stało:D pierwsze blizny :D

life's 2 short 2be slow

47

Odp: Hello

Witam w klubie :D ja juz kierownice zamowiłem heheheeh :P mocno sie pozdzierałes??:P

Kawasaki Klx 650 c :D

48 Ostatnio edytowany przez plaster (2010-09-07 11:15:41)

Odp: Hello

Paweł napisał/a:

Witam w klubie :D ja juz kierownice zamowiłem heheheeh :P mocno sie pozdzierałes??:P


nie ,bo prędkość była śmieszna :D może z 20 km/h miałem ...  stłuczone kolanko i miednica mnie napierdala ,poleciałem na bok razem z suką .

life's 2 short 2be slow

49

Odp: Hello

eee to tak delikatnie :P u mnie juz wszystko sie zagoiło :P :D niestety trzeba ta kiedys glebe walnąc :D dobrze ze nic ci sie nie stało :)

Kawasaki Klx 650 c :D

50

Odp: Hello

e tam ze mną:) suki szkoda:(

life's 2 short 2be slow

51

Odp: Hello

To co zrobiłes?

motoslide.com

52

Odp: Hello

wchodzę w zakręt patrze a tu błoto, zanim cokolwiek zrobiłem już leżałem:D przednie koło mi uciekło  :(  hmmm mam chyba nie tylko kiere krzywą ale też lagi :mad:

life's 2 short 2be slow

53

Odp: Hello

Ja już kieyś pisałem o swoich trzech glebach n Drce i zawsze było przez ucieczke przedniego koła co było wynikiem chyba zablokowanego hamulca przezemnie :P
Zobacz moze Ci sie lagi na półkach przesuneły.

motoslide.com

54

Odp: Hello

Się naprostuje :D  jak taka wolna gleba to by się nie skrzywiły :D takie moje zdanie

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

55

Odp: Hello

tak czytam i czytam... i zazdroszczę xP mnie już dawno nic nie bolało w takich okolicznościach :P
I bez kitu.. u mnie gleby też były głównie przez poślizg przedniego koła :P Noo ale lądowania były na ogół miękkie, bo głównie po lasach śmigałem :P

>Trzeba coś stracić, by coś docenić. Żeby odzyskać, trzeba się zmienić<
Przy dobrym wietrze od przyszłego sezonu znów w siodle :)

56

Odp: Hello

ból dobry jest , wtedy sie czuje że żyję ...

life's 2 short 2be slow

57 Ostatnio edytowany przez daniken (2010-09-08 21:00:47)

Odp: Hello

Właśnie ;) Musi boleć ;)

U mnie gleby też zazwyczaj były przez poślizg przedniej gumy ;) ale zawsze na łąkach czy innych lasach na których pan leśniczy goni ;) więc bez kosztów się zwykle obyło  :P

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

58

Odp: Hello

u mnie tak samo.. az kiedys wyrosla mi duuuza ponad 2 metrowa skarpa niespodziewanie xD A u mnie 100km/h :P Lądowanie w polu.. Najpierw ja (bo kolo uslizgnelo jak w panice za mocno szarpnelem przednim..) a potem na mnie moto.. :P paliwo rozlalo sie wszedzie.. :P Moto wracal na lawecie a ja potem tydzien ledwo lazilem :P na szczescie nic nie polamane i zadnego wstrzasnienia xP Noo potem to mialem troche czesci do wymiany xP

>Trzeba coś stracić, by coś docenić. Żeby odzyskać, trzeba się zmienić<
Przy dobrym wietrze od przyszłego sezonu znów w siodle :)

59

Odp: Hello

Kolejna przygoda
Jade sobie z pracy ul. Kasprzaka , dojeżdżam do prymasa 1000 lecia. Nagle jakaś laska ( nawet fajna :D ) krzyczy z samochodu "Panie ma pan kapcia z tyłu" , obracam sie w jej kierunku myśle sobie WTF??? później patrze w dół a tu kupa flak:/
Musiałem wracać piechotką z suką na mokotów ,czyli 10 km
Skurwy&@^#*&$ 160 kg dało o sobie znać , nie czuje łokci oraz nadgarstków...dotarłem do domku , od razu do koła , mym oczom ukazał sie gwóźdź  :(

life's 2 short 2be slow

60

Odp: Hello

:( ja pierdole ,ale ty masz przygody :D

Kawasaki Klx 650 c :D