31

Odp: Hello

widziałem ją chyba na allegro nie dawno który to rok 2000?

motoslide.com

32

Odp: Hello

Barteksm napisał/a:

widziałem ją chyba na allegro nie dawno który to rok 2000?


wiem o którą Ci chodzi:D ale to nie ta hehe
to 2003r ze Szwajcarii.
350 km po nią byłem , dupa mi umarła jak wracałem...

life's 2 short 2be slow

33

Odp: Hello

Czesc

CRF 450 - SPRZEDAM

34

Odp: Hello

plaster napisał/a:
Barteksm napisał/a:

Siemaaa kolege na dr 650 poka zdjecia poka poka poka  :P


dla kolegi nowe foto mojej suki :D

[url]http://plaster-f.fotosik.pl/albumy/781352.html[/url]

Zboczeńcy  :/

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

35

Odp: Hello

Księciuniu - Ty piszesz posty na pół monitora, wiec ty będziesz piórem w wyborczej walczył.
Ja zapierdalam na kapciu między furami z mniej wiecej 9500 - 10000 obrotami na minutę

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

36

Odp: Hello

Człowieku  nie patrz na dupe , nie wiem czy słyszałeś , ale zawodnicy w wyscigach motocyklowych i to nie gdzieś gdzieś w świecie tylko u nas w Poland wycinają sobie cos dokładnie niewiem jest to chyba jakieś nie potrzebne scięgno które tylko boli jak sie ostro zapier*ala na sporcie .
W sm trzeba sobie uśmiercić dupe inaczej sie nie da hahaha.
W miniony weekend zrobiłem 700 km na Drce  :D  wiem jak jest gdy drętwiej Ci dupa , a dl ulgi najchętniej przegiął byś sie w pasi w drugą strone , ale i tak było przezajebiscie i zrobie to jeszcze raz , moze nawet w tym sezonie :D bo jak mów przysłowie SebaKAT "SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!"

motoslide.com

37 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-27 18:19:47)

Odp: Hello

hehe... wiem Brzoza z jakiego powodu wolisz latać na gumie niż na dwóch kołach... boisz się konfrontacji z moja nawiedzoną CRFą. Tu Cię mam :D Dzisiaj raz na zawsze... rozwiejemy twoje złudne nadzieje.  ;)

Lata ktoś, coś... he?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

38

Odp: Hello

20 Pl bankowy latamy??

39 Ostatnio edytowany przez plaster (2010-08-28 15:22:12)

Odp: Hello

danielmik napisał/a:

20 Pl bankowy latamy??

dziś też nie dam rady, ide chlać  :D  powtórka za rozrywki
jak ktoś ma ochote to zapraszam do 5 10 15 ul mokotowska 73 godz. 21.00
nazwa odstrasza ale club jest w pyte

pozdro

life's 2 short 2be slow

40

Odp: Hello

Barteksm napisał/a:
Spe3dy napisał/a:

to Ciebie spotkałem na dolince na światłach i mówiłeś że DRki wymiatają? czy tam żądzą, czy jakoś tak :) w każdym razie że są ekstra ;p ?

ja napewno nie :P chyba , ze kolega od srebrnej dr , ja sie nie zachwycam swoim moto , a szczególnie swoją jazdą  :lol:

PS ja zauważyłem , że czym sie jedzie spokojniej przepisowo tym jest nie bezpiecznie , podam kilka   akcji :
jade skrzyżowanie światła stoje grzecznie , obok samochód wpiepsza sie na mój pas zupełnie jak by mnie nie widział , dopiero gdy machnąłem ręką " ej ja tu jestem" koleś zobaczył oo jakiś dzieciak na skuterze haa.
Ta sama sytuacja tylko włączony tryb zapier*alania czerwone do jazdy w lewo pomarańczowe do jazdy w prost , powoli tocze sie pasem na wprost zapala sie zielone dla skręcających w lewo ostra dzida i wpiepszam sie przed cały sznurek i co nik nie miał nawet okazji na mnie najechać .

Ostania akacja która naprawdę mnie wpieniła , była na wyjeździe we Wrocławiu , jade z sobie koleżankę w plecaku , nagle jakiś taxówkarz , wpiepsza mi sie pod same koła no 20 cm było no gdyby trącił swoim tyłem w moje przednie koło to była by gleba nie unikniona , tak mi ciśnienie podniósł , że na światłach nie patrząc  , że koleś jest ode mnie większy starszy o 10 lat , poprostu zapukałem do szybki i zadałem proste pytanie : " przypierdolić Ci za tamto ?" koleś  o tyle był spoko , ze przeprosił i powiedział , ze się zamyślił i naprawdę nie zobaczył , tylko ch* jak bym sam jechał to nic , ale jak bym koleżankę pościerał to jej tata choperowiec by mi chyba nogi z dupy powyrywał  :D

Dzisiaj sobie słuchałem tej nuty i tak mi się przypomniało o tym co tutaj pisaliście
[url]http://www.youtube.com/watch?v=_if7AU9bxOY[/url]
daje linka  ;)  posłuchajcie refrenu( cały kawałek niezły), on właśnie skojarzył mi się z tymi idiotami w puszkach pozdro dla was i uważajcie na siebie hehehe albo lepiej na nich

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

41

Odp: Hello

siemka

42 Ostatnio edytowany przez plaster (2010-08-30 18:50:47)

Odp: Hello

łeee tylko nie hop siupy:P

wole to:D bardziej odzwierciedla kierowców w puszkach
[url]http://www.youtube.com/watch?v=nCSJrvSKm94&feature=related[/url]
:D  :D  :D

life's 2 short 2be slow

43 Ostatnio edytowany przez SebaKAT (2010-08-30 22:37:47)

Odp: Hello

plaster napisał/a:

łeee tylko nie hop siupy:P

wole to:D bardziej odzwierciedla kierowców w puszkach
[url]http://www.youtube.com/watch?v=nCSJrvSKm94&feature=related[/url]
:D  :D  :D

Ja tego nie wole  :P  :D  Myślę że bardziej odzwierciedla to Twoją osobowość niż kierowców puszek pozdro

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

44

Odp: Hello

Siema. Miło nam Cię przywitać :)
Lepiej będzie jak założysz swój temat w przywitalni, nie zginiesz z Plastra powitaniami.  ;) 
Miło nam będzie powitać Cię na ustawkach.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

45

Odp: Hello

dukeSebo napisał/a:

Siema. Miło nam Cię przywitać :)
Lepiej będzie jak założysz swój temat w przywitalni, nie zginiesz z Plastra powitaniami.  ;) 
Miło nam będzie powitać Cię na ustawkach.

Właśnie się kapnąłem i to zrobiłem.
Dzięki

- Ależ kochanie! To nie tak jak myślisz! Włożyłem tylko czubeczek. ... i nie ruszałem.