16

Odp: Hello

Niestety Księciuniu - nie chodziło o twojego mało subtelnego głośnego jak tłum pijanych kibiców crossa tylko o moją wspaniale ułożoną wierną i doskonale wyćwiczoną, smukłą i mocną DRZ :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

17 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-27 13:08:04)

Odp: Hello

Po wczorajszych akcjach na mieście... znów sobie powiedziałem... nie zmieniam wydechu, niech kurw... pałają nienawiścią. Może dzięki temu że jest taka głośna i mało subtelna... ja nadal tu z wami troluję.

Wczoraj miałem dwie akcje...
jadąc Dukem omijam grzecznie korek, delikatnie na niskim biegu, wydechy ostrzegają... spierdalać, prędkość naprawdę mała. Dojeżdżam do stacji benzynowej w Konstancinie a tu jakaś k***a ze sznura samochodów, zjeżdża wprost na mnie, zepchnął mnie przez cały pas, a ja prześlizgnąłem się kierą po jego boku. (stwierdził że skoro stoi to sobie zatankuje)
O pamiątce po spotkaniu ze mną przypominać mu będzie grubą krecha na szybie.
Impuls chujowi poszedł w rękę i w nogę ale nie do mózgu. Zapomniał spojrzeć w lusterko.
Ja byłem z plecaczkiem a on z mamusią. Nawet się k***a nie zatrzymała... z tą różnicą że tym razem spojrzał czy leżę na jezdni. Podjechałem do gnojka.. on mi przepraszam. Nie, nic tym razem nie wybiłem, nic nie urwałem... jak to co mu powiedziałem nie dotrze do niego... to jest tępym debilem.
Druga sytuacja...
BMW X 3 w czarnym kolorze z czarnymi szybami (inaczej nie wypada ) za kierownicą tępa suka.. tipsiara, solara, czarne długie hery... typ który w zainteresowaniach wpisuje... aerobik, solarium, taniec towarzyski...  na ślimaku z Trasy Toruńskiej na Wisłostradę... w połowie łuku gdy ja byłem w pełnym złożeniu, ona zjeżdża na mój pas ruchu spychając mnie na krawężnik po zewnętrznej. Miała powód... bo rozmawiała o sezonowych wyprzedażach przez telefon. Dodam że tak przejechała kolejne 14 km. nawet na moment nie odkładając tel. od ucha.

Na koniec moich wynurzeń, krótka refleksja. 
Ludzie na mazurach uważają iż wszyscy motocykliści to świry, najnormalniej boja się nas. Widząc motocyklistę, przepuszczają a najchętniej zjeżdżają na pobocze.
Ja wiem że w tym metoda.
Nikt mi tu nie powie że długie światła to be... że głośny wydech to zło.   :| Jednym słowem terror i zastraszanie.
To moja kampania poprawiająca bezpieczeństwo.
Jeżeli ktoś się nie zgadza... niech mi powie czy zwykłe przepraszam wystarczy za zepchnięcie z drogi.
Czy zwykłe przepraszam załatwia sprawę.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

18

Odp: Hello

Ja przestałem walczyć, przestałem sie przejmować. Ludzie w samochodach mają wiekszy niż my komfort - komfort bezpieczeństwa, są po prostu więksi w swoich czterokołowcach. Ogólnie to nie oni MUSZĄ na nas uważać tylko my na nich. Ok, jak sie nic nie stało to takiemu wystarczy powiedzieć przepraszam, bo przecież sie nic nie stało. Normalna sprawa. Jak sie coś stanie wtedy przyjdzie mozę refleksja, a najewieksza przychodzi gdy pan w białej czapce po zdarzeniu drogowym karze kierowcę samochodu - a ten ze zdziwieniem mówi "Moja wina?? Jak to?? Przecież to motocyklista, zapieprzał a ja miałem prawo go nie widzieć!! Oni sami są sami winni że jeżdżą tymi motocyklami. Dostał co chciał, było nie wsiadać na motocykl. Moja wina??"

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

19 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-27 13:43:10)

Odp: Hello

Ich tłumaczenia zna każdy, jechał 200 może 300 km/h... bierna postawa tu nie załatwi sprawy.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy że większość kierowców... jest święcie przekonana że nasze jeżdżenie między samochodami jest wbrew prawu.
Większość z tych buraków... ma nam za złe że muszą na nas uważać, że nie mogą sobie bezkarnie omijać dziur w jezdni, pisać i odczytywać wiadomości w czasie jazdy, lub skakać po pasach. itp.
No i wreszcie Polaczka przypadłość... bezinteresowna zawiść, Ty jedziesz a on stoi !!!
Wiem co masz na myśli Brzoza... (nie żale się nie skarżę, nie jestem niedzielnym jeźdźcem, który na 3 jeżdzie odkrywa że wszyscy chcą go zabić) nie daje się zabić najlepiej jak potrafię, wszak nadal tu jestem i wiem o co w tym wszystkim chodzi.
Moim zdaniem nie możemy się biernie temu przyglądać... nie możemy ulegać presji, cichy wydech itd.
A chwilami tak jest że to Ty czujesz się winny...

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

20

Odp: Hello

tu nie jest miejsce na pisanie takich rzeczy.
Napisz artykuł do Wyborczej. To o target tych gazet nam chodzi...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

21 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-08-27 15:47:38)

Odp: Hello

Spe3dy napisał/a:

to Ciebie spotkałem na dolince na światłach i mówiłeś że DRki wymiatają? czy tam żądzą, czy jakoś tak :) w każdym razie że są ekstra ;p ?

ja napewno nie :P chyba , ze kolega od srebrnej dr , ja sie nie zachwycam swoim moto , a szczególnie swoją jazdą  :lol:

PS ja zauważyłem , że czym sie jedzie spokojniej przepisowo tym jest nie bezpiecznie , podam kilka   akcji :
jade skrzyżowanie światła stoje grzecznie , obok samochód wpiepsza sie na mój pas zupełnie jak by mnie nie widział , dopiero gdy machnąłem ręką " ej ja tu jestem" koleś zobaczył oo jakiś dzieciak na skuterze haa.
Ta sama sytuacja tylko włączony tryb zapier*alania czerwone do jazdy w lewo pomarańczowe do jazdy w prost , powoli tocze sie pasem na wprost zapala sie zielone dla skręcających w lewo ostra dzida i wpiepszam sie przed cały sznurek i co nik nie miał nawet okazji na mnie najechać .

Ostania akacja która naprawdę mnie wpieniła , była na wyjeździe we Wrocławiu , jade z sobie koleżankę w plecaku , nagle jakiś taxówkarz , wpiepsza mi sie pod same koła no 20 cm było no gdyby trącił swoim tyłem w moje przednie koło to była by gleba nie unikniona , tak mi ciśnienie podniósł , że na światłach nie patrząc  , że koleś jest ode mnie większy starszy o 10 lat , poprostu zapukałem do szybki i zadałem proste pytanie : " przypierdolić Ci za tamto ?" koleś  o tyle był spoko , ze przeprosił i powiedział , ze się zamyślił i naprawdę nie zobaczył , tylko ch* jak bym sam jechał to nic , ale jak bym koleżankę pościerał to jej tata choperowiec by mi chyba nogi z dupy powyrywał  :D

motoslide.com

22

Odp: Hello

Spe3dy napisał/a:

to Ciebie spotkałem na dolince na światłach i mówiłeś że DRki wymiatają? czy tam żądzą, czy jakoś tak :) w każdym razie że są ekstra ;p ?

nie to nie Ja... a co do drz 400 to taka prowokacja :D

Poprostu kocham moje moto jak chyba każdy tutaj. Niech ktoś powie ze jego moto nie jest najwspanialsze???  :P

A jak już został poruszony temat niedzielnych kierowców w puszkach to zgadzam się z jednym.... TERROR zło szatan i zniszczenie... niech nas słyszą, niech stają na poboczach byle by się o nich nie porysować :D

life's 2 short 2be slow

23

Odp: Hello

no to Plaster - Propaguj Street Terror 022!!
Niech cię słyszą
Niech cię widzą
Niech się boją...

Jak pogoda się poprawi to jestem pierwszy do porozpychania się trochę łokciami między furami i postraszenia tipsiar w kokach i starców w pinglach oraz oczywiście nesesesiarzy w w ich wyyyyyyyysooooooookich SUVACH!!
Chętnie ujrzę parę nowych mord na naszych ustawkach, bo na niektóre to już patrzec nie mogę - tak sie ponudziły :D

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

24 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-08-27 16:27:25)

Odp: Hello

plaster napisał/a:

Niech ktoś powie ze jego moto nie jest najwspanialsze???

Bez przesady ja przy swoim moto gruchy nie trzepe  :lol: ...
ale gdyby na dole stało to 
[url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=134970541&pageNumber=5[/url]

to kto wie kto wie  :D

motoslide.com

25

Odp: Hello

Barteksm napisał/a:
plaster napisał/a:

Niech ktoś powie ze jego moto nie jest najwspanialsze???

Bez przesady ja przy swoim moto gruchy nie trzepe  :lol: ...
ale gdyby na dole stało to 
[url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=134970541&pageNumber=5[/url]

to kto wie kto wie  :D

i posiada jedyny słuszny hamulec - czyli MM :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

26

Odp: Hello

plaster napisał/a:
Spe3dy napisał/a:

to Ciebie spotkałem na dolince na światłach i mówiłeś że DRki wymiatają? czy tam żądzą, czy jakoś tak :) w każdym razie że są ekstra ;p ?

nie to nie Ja... a co do drz 400 to taka prowokacja :D

Poprostu kocham moje moto jak chyba każdy tutaj. Niech ktoś powie ze jego moto nie jest najwspanialsze???  :P

A jak już został poruszony temat niedzielnych kierowców w puszkach to zgadzam się z jednym.... TERROR zło szatan i zniszczenie... niech nas słyszą, niech stają na poboczach byle by się o nich nie porysować :D

Więc Brzoza robi kampanie społeczna w prasie brukowej i walczy piórem a my na ulicy... postawa kolegi plastra jest jak najbardziej właściwa. W bardzo zawoalowany sposób dajemy wam do zrozumienia... że nie można odpuszczać.
Jak odpuścisz i tym razem będziesz miał szczęście to ktoś po tobie... tego szczęścia może mieć mniej.

P.s. Brzoza nie zapominaj że dumnie nosisz miano terrorysty.  :D 
Ostatnio ktoś z okna, rzucił we mnie pudełkiem po margarynie :D  :D hehe pudełko było wypełnionym jakimiś pomyjami.
Na jego szczęście nie trafił... jak on mnie teraz musi nienawidzić : :D  zadarł z najbardziej mściwym skurwielem.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

27

Odp: Hello

HAHA motocykle są kochane przez wszystkich

motoslide.com

28

Odp: Hello

Barteksm napisał/a:
plaster napisał/a:

Niech ktoś powie ze jego moto nie jest najwspanialsze???

Bez przesady ja przy swoim moto gruchy nie trzepe  :lol: ...
ale gdyby na dole stało to 
[url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=134970541&pageNumber=5[/url]

to kto wie kto wie  :D



no niezłe zło
tylko skąd wziąć PLN na to :rolleyes:  wykupić AC?  i się porysowac?:D

life's 2 short 2be slow

29

Odp: Hello

ten berg był na tor , a tam wykupienie ac nie wiem czy coś da :P
co do tego skąd wziąć kase?
odpowiadam :
nie wiem  :D

motoslide.com

30

Odp: Hello

Barteksm napisał/a:

Siemaaa kolege na dr 650 poka zdjecia poka poka poka  :P


dla kolegi nowe foto mojej suki :D

[url]http://plaster-f.fotosik.pl/albumy/781352.html[/url]

life's 2 short 2be slow