61

Odp: Zmiana plus 2019

Aimek napisał/a:

Od dziś do 12.11 Kluby mogą zgłaszać propozycje zmian regulaminu. Piszcie do swoich klubów propozycje. My jako KM Supermoto Poland oczywiście zgłaszamy zmiany i wbijamy je do głowy osobom decyzyjnym w PZM. Poinformujemy Was tutaj jakie zmiany proponujemy. Słuchamy oczywiście wszystkich tutaj zebranych. Mamy pomysł na klasę amator żeby miała wpływ na frekwencję w wyższych klasach. Na pewno mocno będziemy walczyć o zmniejszenie wieku i stworzenie nowej klasy dla nich.
Wpisowe jeśli chodzi o nasze rundy pozostawimy w takiej formie jaka była w Słomczynie.

Niestety same propozycje w formie "chcielibyśmy"  (jak co roku) nie są za bardzo rozpatrywane, a jak są to nie tak jak autor miał na myśli, więc jesteśmy jeszcze na etapie układania i merytorycznego uzasadniania zmian .

Będziemy informować wszystkich zainteresowanych na bieżąco!

Pozdro!

czy ktoś może udzielić reszcie zainteresowanych info co dalej się dzieje ze zgłoszonymi propozycjami zmian w regulaminie? Jaki czas jest na rozpatrzenie itp.? I czy możecie się podzielić jakie pomysły zostały zgłoszone?

CRF450R - trying handle the beast

62

Odp: Zmiana plus 2019

W tym roku zbiera sie skład Głownej Komisji Sportow Motorowych. Nowa komisja zaczyna kadencje w grudniu i wtedy pewnie zaczną rozpatrywać wnioski. Głowna zmiana która zgłosiliśmy:
-stworzenie klasy dla dzieciaków
-ulepszenie harmonogramu (dwa wyścigi dla amatorów;)
-trochę zmian w regulaminie technicznym, żeby uniknąć startów skuterów w Mistrzostwach Polski;)
Tak z grubsza