61

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Kasztan to ty tak upalasz po Nakle. Słychać cieee.

Arras KTM 690 SMC-R

62

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

kasztan2112 napisał/a:
jachu1111 napisał/a:
jachu1111 napisał/a:

A to Ty widzę wszędzie jesteśmy haha

Myślalem  że masz drugi komplet kol  brudasow to byśmy polatali .

Mam ale na ten moment nie zamierzam przekładać ;)

To odezwij się jesienią.  :-)

63

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

kasztan2112 napisał/a:
jachu1111 napisał/a:
jachu1111 napisał/a:

A to Ty widzę wszędzie jesteśmy haha

Myślalem  że masz drugi komplet kol  brudasow to byśmy polatali .

Mam ale na ten moment nie zamierzam przekładać ;)

To odezwij się jesienią.  :-)

64

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

arras48 napisał/a:

Kasztan to ty tak upalasz po Nakle. Słychać cieee.

w nakle JESZCZE nie byłem ;) Czekam wciąż na blachę, jakieś problemy z zarejestrowaniem są.

KTM EXC 525 SUPERMOTO

65

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Kasztan2112 nie jechałeś dziś przypadkiem przez  Chomętowo Gąbin ???

66

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

jachu1111 napisał/a:

Kasztan2112 nie jechałeś dziś przypadkiem przez  Chomętowo Gąbin ???

Tak, razem z DRZ 400 :D

KTM EXC 525 SUPERMOTO

67 Ostatnio edytowany przez jachu1111 (2019-08-23 21:33:07)

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Haha to ja pokazywalem że dawac na koło .

A szkoda bo z 15 min przed Wami teroryzowalem swoją wioskę.  A potem grzecznie z Synem na spacerek . :-)

68

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

jachu1111 napisał/a:

Haha to ja pokazywalem że dawac na koło .

A szkoda bo z 15 min przed Wami teroryzowalem swoją wioskę.  A potem grzecznie z Synem na spacerek . :-)

aaa to pamietam haha, do jazdy na kole trzeba sie jeszcze podszkolić

KTM EXC 525 SUPERMOTO

69

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Oki wiem wiem ja szukam kol Sm ale drogie w uj. Teraz dojeżdżam kostki na szosie momentalnie .  Przed wczoraj byłem u Janka S w Turze to też widziałem jak koło 21 smigasz Moto po Wiosce . :-).
A właśnie latałem chwilę przed Wami na kole po wsi . A kolega na DRz z Też z Tur?

70

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

jachu1111 napisał/a:

Oki wiem wiem ja szukam kol Sm ale drogie w uj. Teraz dojeżdżam kostki na szosie momentalnie .  Przed wczoraj byłem u Janka S w Turze to też widziałem jak koło 21 smigasz Moto po Wiosce . :-).
A właśnie latałem chwilę przed Wami na kole po wsi . A kolega na DRz z Też z Tur?

Kupuj koła i jezdzimy, a kolega z Kołaczkowa

KTM EXC 525 SUPERMOTO

71

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Aha to pewnie znam. Ciekawe kto to .Kurde nic sensownego nie ma w moim budżecie .  Czekam do Października to pewnie Ty i kolega założycie brudasy i ogień w pola . :-). Ja sobie zawsze trenuje jazdę na kole na starym pasie wylotu z Szubina na Żnin.

72

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

jachu1111 napisał/a:

Aha to pewnie znam. Ciekawe kto to .Kurde nic sensownego nie ma w moim budżecie .  Czekam do Października to pewnie Ty i kolega założycie brudasy i ogień w pola . :-). Ja sobie zawsze trenuje jazdę na kole na starym pasie wylotu z Szubina na Żnin.

DRZ zostaje na sm caly rok z tego co wiem, ja na jesień brudasy. Gdzie to konkretnie jest? Też bym po próbował

KTM EXC 525 SUPERMOTO

73 Ostatnio edytowany przez jachu1111 (2019-08-23 22:35:58)

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Jak wyjeżdżasz z Szubina w kierunku Żnin Mijasz orlen dalej prosto i przed samą obwodnicą jest dosłownie z 400 m  starek nitki asfaltu tam zawsze ktoś lata na kole lub Pali kapcie . Będę tam pewnie też Chwilę w niedzielę koło 11.30 lub 13.30

74

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

Kasztan dawaj jutro tak na 12  z kolegą na s5 odcinek Szkocja Kołaczkowo Polatamy tam na kole trochę jest nowy asfalt  wylany i też pieknie się tam lata .

75

Odp: BYDGOSZCZ TERROR Okolice

jachu1111 napisał/a:

Kasztan dawaj jutro tak na 12  z kolegą na s5 odcinek Szkocja Kołaczkowo Polatamy tam na kole trochę jest nowy asfalt  wylany i też pieknie się tam lata .

Nie dam rady, robie elektryke w 525

KTM EXC 525 SUPERMOTO