46

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

katemowski napisał/a:

sprzedawaj i kupuj lc4, żona będzie zadowolona

raczej nie będzie bo nie ma tam wysokiego zbiornika paliwa na ktorym lubi trzymać ręce:)

MT-07

47

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

A co chcesz kupić teraz jeśli można wiedzieć?

48

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

DT125r

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

49

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Dodam, że wr250x nie są produkowane od 2011 roku więc znaleźć ten model w wersji supermoto jest ciężko.

[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-wr-250x-kat-a1-b-supermoto-CID5-IDzLbL3.html[/url]  tu dla porównania jest jakaś biedna oferta konkurencji na chińskiej tandecie :/

Moja rada - jak ktoś szuka, to niech bierze wu-erę od nashmana i się cieszy z zadbanej sztuki za grosze. Przynajmniej sprzęt jest ciekawie zrobiony i zarejestrowany normalnie na kat. A2 a nie jakieś wałki z A1 jak wyżej - czytaj problemy z badaniami technicznymi, policją oraz ubezpieczeniem w razie kolizji czy wypadku  (takie info dla małolatów ;) )

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

50

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

ecetera napisał/a:

A co chcesz kupić teraz jeśli można wiedzieć?

Ta wiedza nie jest akurat tutaj nikomu potrzebna, to moja prywatna sprawa co kupię.

MT-07

51

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Tyle stron porad i wywodów, rozmyślań i dochodzeń, zaprzeczeń i wyrzeczeń, wszystko po to żeby dojść do tego jedynego w swoim rodzaju motocykla.. A potem go po prostu opierdzielić? Liczyłem na inne zakończenie tej historii :D
Nie podzielisz się co teraz kupisz? ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

52

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

xtremix napisał/a:

Dodam, że wr250x nie są produkowane od 2011 roku więc znaleźć ten model w wersji supermoto jest ciężko.

[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-wr-250x-kat-a1-b-supermoto-CID5-IDzLbL3.html[/url]  tu dla porównania jest jakaś biedna oferta konkurencji na chińskiej tandecie :/

Moja rada - jak ktoś szuka, to niech bierze wu-erę od nashmana i się cieszy z zadbanej sztuki za grosze. Przynajmniej sprzęt jest ciekawie zrobiony i zarejestrowany normalnie na kat. A2 a nie jakieś wałki z A1 jak wyżej - czytaj problemy z badaniami technicznymi, policją oraz ubezpieczeniem w razie kolizji czy wypadku  (takie info dla małolatów ;) )

Nie miarodajne porównanie dla mnie w ogóle to ze jakiegoś dzieciaka poniosło z cena to żaden przykład. Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

53

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Dziś kupuje nowe moto a wiec ze sprzedażą wuerki mi się nie spieszy, może się sprzedawać przez rok.
No i cena wuerki rośnie do 16000zl bo to są motocykle wręcz niemożliwe do kupienia już a bardzo trwałe i to co napisał Xtremix to święta prawda!

MT-07

54

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!!! HURA aaa!!!

55

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

nashman_supermoto napisał/a:

No i cena wuerki rośnie do 16000zl

dawaj do 19000

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

56

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Pierwsze ogłoszenie gdzie ktoś podnosi cenę  :D Mając 15 tysiakow, dolozylbym kilka i kupił coś 2-3 letniego. Ale to moje zdanie.

Freeride 350

57

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Czy ktoś może dać mu bana?

58

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

JacekL napisał/a:

Pierwsze ogłoszenie gdzie ktoś podnosi cenę  :D Mając 15 tysiakow, dolozylbym kilka i kupił coś 2-3 letniego. Ale to moje zdanie.

Niby co? Chyba kpisz. Za 17-20 tysi nie kupisz żadnego 2-3 letniego sm.

MT-07

59 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2019-05-16 10:24:23)

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Tel wysłał za dużo postów wiec do skasowania

MT-07

60 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2019-05-16 10:24:49)

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

.

MT-07