61

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Geras napisał/a:

Czy ktoś może dać mu bana?

Bana? A niby za co? Nie pisz w tym temacie nic co nie ma z nim związku bo bana możesz Ty dostać prędzej.

MT-07

62

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Nie wiem o co się tu spinać. Chce sprzedać za 16 kto mu broni, chcieć można wszystko ;)

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

63

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Nie miarodajne porównanie dla mnie w ogóle to ze jakiegoś dzieciaka poniosło z cena to żaden przykład. Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Ja i błąd? :) Proszę kolejny egz, tyle ze R: [url]https://tinyurl.com/y2nr8efg[/url]

Co wcale nie zmienia faktu, że to dość rzadko spotykane i pożądane motocykle nie wymagające tyle zabiegów co Wr250F. Do tego o wiele lepsze moim zdaniem niż niż popularna DRZ (też miałem - sprzedałem, kupiłem po tym Yamahę i nie żałuję, silnik mniejszy ale bardziej żywotny). KTMy, Huski, Bergi, Bety itp mnie nie kręcą, wolę sprawdzone pancerne konstrukcje a nie wieczne grzebanie w cylindrach, korbach itd.

Nashamn, napisz jeszcze jaki rocznik i przebieg ma ta Twoja wra, popytam znajomych, może któryś odkupi.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

64

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

nashman_supermoto napisał/a:

Niby co? Chyba kpisz. Za 17-20 tysi nie kupisz żadnego 2-3 letniego sm.

Koledze o rower chodziło :O

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

65

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

nashman_supermoto napisał/a:

Bana? A niby za co? Nie pisz w tym temacie nic co nie ma z nim związku

za całokształt :(

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

66

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Xtremix jak zwykle mądrze i rozsądnie prawi.
Rocznik 2009 a przebieg 32000 ale zrobiony na krótszych przełożeniach wiec realnie pewnie będzie ok 20000km (poprzedni właściciel nie założył korektora licznika uwzględniającego zmienione przełożenie).

MT-07

67

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

nashman_supermoto napisał/a:
JacekL napisał/a:

Pierwsze ogłoszenie gdzie ktoś podnosi cenę  :D Mając 15 tysiakow, dolozylbym kilka i kupił coś 2-3 letniego. Ale to moje zdanie.

Niby co? Chyba kpisz. Za 17-20 tysi nie kupisz żadnego 2-3 letniego sm.

Nie SM - bo prawdopodobnie nie kupiłeś SM, ale coś na czym można jeździć we dwójkę jak ludzie :D
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xj-yamaha-xj6-diversion-kufer-super-stan-600-maly-przebieg-8255km-ID6BTurJ.html#ad50c117c7[/url]
Pierwsze lepsze - nie szukałem specjalnie - może ulep - nie wiem

Freeride 350

68

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Nie wnikam, nie interesują mnie ogłoszenia ja mam od znajomego salonowy moto w stanie dosłownie igła. Kupił w salonie, mało jeździł, serwisował w ASO.

MT-07

69

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Nashman, też nie wnosisz nic tym postem do tematu :) nikogo to nie obchodzi w dziale sprzedam

70

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Karolo napisał/a:

Nashman, też nie wnosisz nic tym postem do tematu :) nikogo to nie obchodzi w dziale sprzedam

Ależ ja tylko odpowiadam na ich niemądre i nieprzemyślane  wywody.

MT-07

71

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Jeśli kupiłeś/na dniach kupujesz moto, to po co sprzedajesz? Czasem se sam polatasz po tych Twoich schodach i będzie fun :) Żonę nauczysz jeździć czy coś.

EXC 525 in progress

72

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Dziku napisał/a:

Jeśli kupiłeś/na dniach kupujesz moto, to po co sprzedajesz? Czasem se sam polatasz po tych Twoich schodach i będzie fun :) Żonę nauczysz jeździć czy coś.

W sumie to jest taki pomysł żeby zostawić teraz obie maszyny. I pewnie tak zrobię i zobaczę po która częściej i z większa przyjemnością sięgam.

MT-07

73

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Zostaw, nie będziesz żałował. Pojeździsz wrką trochę, techniki nabierzesz i sprzedasz to nowe moto co kupiłeś teraz a wrka zostanie :D

WR250X -> Husaria 701

74

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

shonek napisał/a:

Zostaw, nie będziesz żałował. Pojeździsz wrką trochę, techniki nabierzesz i sprzedasz to nowe moto co kupiłeś teraz a wrka zostanie :D

no być może i tak będzie jak napisałeś :)

MT-07

75

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Celuje że ten temat będzie miał z 46 stron .