1 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2019-05-15 09:35:00)

Temat: WR250X zadbana i doinwestowania

Z wielkim żalem sprzedam moją Yamahę WR250X. Potrzebuję jednak moto do jazdy we dwoje z żoną. Wuerka została doposażone przeze mnie w:
- kierownica alu ZETA czerwona
- wydech LeoVince
- krótkie czarne klamki
- sterownik paliwa FMF
- filtr powietrza K&N
- nowe opony Power RS
- odpowietrzniki lag
- exup eliminator
- nowy napęd (łańcuch RK, przełożenia 12/45 na których wstaje z gazu na koło na 2 biegu)
- manetki Progrip
- ultra lekki akumulator LiFePo4
- małe lusterka Zefal
- węże ochronne na tłumik
- crash pady osi kół
i pare innych o których zapomniałem tu napisac.

Dodatkowo w moto usunąłem zwężkę w airboxie (flipper mod) oraz dopalanie spalin (AIS remove) a także wykonałem konwersję na koła bezdetkowe i skróciłem przedni błotnik. Dodaję podnośnik sm i całe pudełko oryginalnych części typu tłumik, sety pasażera, klamki, lusterka Barracuda, detki, oryginalne mocowanie kierownicy.

Nie jestem do końca przekonany czy chce sprzedać bo moto jest dopieszczone i jeździ świetnie, ale potrzebuje gotówki na motocykl bardziej nadający się na trasy z żoną.
Cena 15000zł.
Więcej zdjęć mogę wysłać na maila.

[url]https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55512103_1175849382588769_6513316169217212416_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=81eed51bf0fab1dac3abf6ee55bedf5a&oe=5D0823C3[/url]

MT-07

2

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

To nie jest strona z licytacjami. Podaj swoją cenę jak ktoś będzie zainteresowany to się odezwie, Proste.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

10k dam

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Hmm sam nie wiem. Dużo wlozylem wiec myśle ze 17000zl to uczciwa cena. I tak sporo tracę

MT-07

5

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Hmm sam nie wiem. Dużo wlozylem wiec myśle ze 17000zl to uczciwa cena. I tak sporo tracę

MT-07

6

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Nieeeeeeee..... Nie wierzę..... Kolejne 2 tematy przed nami na 30 stron... Jeden to sprzedam wr, drugi to kupię 'coś'. Nashman - a mówiliśmy, że supermoto to nie motocykl dla Ciebie jak wybrzydzałeś toś był mądrzejszy... Jeszcze z kobitka jak chcesz jeździć.... Teraz trzeba stracić na wr i to dużo i wyrzucić kasę na kolejne moto i zrobić je pod siebie... Masakra...

7

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

No to prawda Karolo, nie ma lekko. Trudne decyzje - łatwe życie, łatwe decyzje - trudne życie.

MT-07

8

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Ładna, ale kasa włożona w moto nigdy się nie zwraca :/

EXC 525 in progress

9

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Weź ją rozbierz, sprzedaj tak jak kupiłeś a resztę na aukcje. Nie zarobisz na 100%, ale może mniej stracisz.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Nie bardzo mam teraz czas na rozbieranie i wystawianie gratów osobno na sprzedaż wiec wole już zejść z ceny i no jednak trochę stracić - 16000 będzie dobra cena?

MT-07

11

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

A obstawiałem że pewnie po sezonie zmieni, a tu nawet sezonu nie było xD

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

12

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Stary już jestem i jednak jakieś wygłupy mnie już nie kręcą i chce kupić wygodne i spokojne moto.

MT-07

13

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

Smiechlem xD
Ale powodzenia w sprz :)
Supermoto i jazda we dwoje... chyba że na dwa supermoto albo z jakąś poderwana dupeczka na kocyk na piknik xD

14

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

A ile razy to w temacie pojawiło się stoppie i wheelie, jestem zawiedziony :(

15

Odp: WR250X zadbana i doinwestowania

nashman kup żonie WRkę i będziecie latać we dwoje :D

CRF450R - trying to handle the beast