31

Odp: Majster128 - kontakt

hacker33 napisał/a:

To nie jest pierwsze takie poszukiwanie Majstra który przetrzymuje silnik.

dawaj coś więcej, to od razu będzie mniej spekulacji.

RMX 450Z

32

Odp: Majster128 - kontakt

levis napisał/a:

te silniki lc4, to jakaś rakietowa technologia, że żaden normalny serwis motocyklowy sobie z nim nie poradzi ?

chodzi mi o to, czy ma jakieś haczyki, tricki jak np. silnik SXV, przez co, różni się od takiego silnika np z DRZty?

Jak jest takie zainteresowanie, to chyba rzucę robotę i będę tylko silniki składał :P


każdy jak to określasz "normalny" serwis motocyklowy powinien sobie z przysłowiowym palcem w dupie pojawić również z silnikiem w SXV, to też żadna rakietowa technologia. Jednak nie przez przypadek jeden mechanik się specjalizuje w autach francuskich, a drugi w grupie VAG.

33

Odp: Majster128 - kontakt

No nie wiem, SXV to silnikowo taki włoski Husaberg.

EXC 525 in progress

34

Odp: Majster128 - kontakt

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-rmz-450-bez-glowicy-przywlaszczona-przez-moto-korn-CID5-IDzj9Ii.html[/url]

Ktoś chetny?

35

Odp: Majster128 - kontakt

tomc napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-rmz-450-bez-glowicy-przywlaszczona-przez-moto-korn-CID5-IDzj9Ii.html[/url]

Ktoś chetny?

można to zarejestrować?

RMX 450Z

36

Odp: Majster128 - kontakt

Bez kwitu...

37

Odp: Majster128 - kontakt

JacekL napisał/a:
TheWanted868 napisał/a:

Dziwię się bo zamierzam wyj**c parę dobrych tysięcy i chce to oddać komuś w dobre ręce, BTW macie w razie czego jeszcze kogos polecić z okolic Krakowa?

Mieszkasz okolice Dębna  - koło Brzeska? Jak coś to mam mechanika zajebistego. Tani nie jest,  ale lepszego na okolice nie ma.

Chodzi ci o GP Racer w Brzesku czy o kogoś innego?

Husqvarna SM610S

38

Odp: Majster128 - kontakt

jjacks napisał/a:
JacekL napisał/a:
TheWanted868 napisał/a:

Dziwię się bo zamierzam wyj**c parę dobrych tysięcy i chce to oddać komuś w dobre ręce, BTW macie w razie czego jeszcze kogos polecić z okolic Krakowa?

Mieszkasz okolice Dębna  - koło Brzeska? Jak coś to mam mechanika zajebistego. Tani nie jest,  ale lepszego na okolice nie ma.

Chodzi ci o GP Racer w Brzesku czy o kogoś innego?

Nie, w Lusławicach koło Zakliczyna  koleś ogarnia.

Freeride 350

39

Odp: Majster128 - kontakt

Znalazłeś tego majstra?

Kamil robił mi dwie głowice, mierzył kilka cylindrów i spawał kilka rzeczy. Zawsze konkretnie, kontakt czy telefoniczny czy Internetowy - bez problemu. Jego prace też spoko. Kiedyś pociekł mi amor, było miesiąc po gwarancji, ale miał mało godzin nastukane, zrobił na reklamacji. Ja bym złego słowa o nim nie powiedział. Dziwne.

40

Odp: Majster128 - kontakt

Też mam tylko pozytywne doświadczenia jak kolega Zabro. Wyjaśniło się ?

41

Odp: Majster128 - kontakt

Sprawe zglosilem, niebiescy cos tam mielą. On napisal jakiegos smiesznego maila, ze robi i raz udalo sie dodzwonic.

W skrocie sezon sie zaczal a sprzet stoi. Jestem w lesie.

42

Odp: Majster128 - kontakt

JacekL napisał/a:
jjacks napisał/a:
JacekL napisał/a:

Mieszkasz okolice Dębna  - koło Brzeska? Jak coś to mam mechanika zajebistego. Tani nie jest,  ale lepszego na okolice nie ma.

Chodzi ci o GP Racer w Brzesku czy o kogoś innego?

Nie, w Lusławicach koło Zakliczyna  koleś ogarnia.

Oddałem silnik temu co polecales, jeszcze nic zbytnio nie wiem co z silnikiem poza częściami jakie są potrzebne ale kontakt bez problemu, konkretnie

640
Scooter - Too gay for real motorbike

43 Ostatnio edytowany przez tomc (2019-05-09 14:37:13)

Odp: Majster128 - kontakt

Głowica wróciła! Po 7,5 miesiąca, kilkudziesięciu telefonach i maili oraz interwencji policji.

https://images92.fotosik.pl/178/59052d2b717fb1f4gen.jpg

Wróciła w całości, naprawiona... Zobaczymy czy będzie działać. Mam taką nadzieje.

MOTO-KORN - NIE POLECAM

44

Odp: Majster128 - kontakt

A powód opóźnienia?

RMX 450Z

45 Ostatnio edytowany przez JacekL (2019-05-09 15:25:51)

Odp: Majster128 - kontakt

TheWanted868 napisał/a:
JacekL napisał/a:
jjacks napisał/a:

Chodzi ci o GP Racer w Brzesku czy o kogoś innego?

Nie, w Lusławicach koło Zakliczyna  koleś ogarnia.

Oddałem silnik temu co polecales, jeszcze nic zbytnio nie wiem co z silnikiem poza częściami jakie są potrzebne ale kontakt bez problemu, konkretnie

Ktm 350?
Jak zapłacisz to napisz mi ile i pojadę po swoją prowizję  :D

Freeride 350