16

Odp: Majster128 - kontakt

Albo do proboszcza... ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

17

Odp: Majster128 - kontakt

Żonkil napisał/a:

Albo do proboszcza... ;)

Oby tam nie dowiedział się nic :D

Freeride 350

18

Odp: Majster128 - kontakt

A nie warto po prostu się ruszyć i pojechać samemu lub ewentualnie we 3? Zazyczyc sobie pieniążki za odbiór głowicy lub naklepac i wziąć co swoje o ile jeszcze nie sprzedane? To nie kosztuje 100zl...

19

Odp: Majster128 - kontakt

Coś kojarzę ze starszych postów, że Majster rzadko bywa w domu. Częściej we Wrocławiu czy gdzieś na uczelni.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: Majster128 - kontakt

Właśnie się przymierzam oddać lc4 do majstra, Jak stoi z opiniami, zrobi porządnie?

640
Scooter - Too gay for real motorbike

21

Odp: Majster128 - kontakt

TheWanted868 napisał/a:

Właśnie się przymierzam oddać lc4 do majstra, Jak stoi z opiniami, zrobi porządnie?

Kolega śmie żartować, bądź po prostu nie czyta poprzednich postów.
Nie znam typa, aczkolwiek bazując na powyższych wiadomościach widać: Istenieje ryzyko iż Sz. P. Majster wziął i się zawinął, lub 'weźmi moto na warsztat i wyparuje'.

IMHO, lepiej byłoby poczekać na rozjaśnienie sprawy z wątku przed podjęciem decyzji odstawienia maszyny do wyżej wymienionego.

A jak znam życie to biedny chłop zarobiony, nie miał chęci/czasu złapać się za robotę bo a to sesja a to biba... :P

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

22 Ostatnio edytowany przez TheWanted868 (2019-03-13 16:15:13)

Odp: Majster128 - kontakt

Właśnie też mi się tak wydaje, gość ma stronkę, siedzi typowo cross enduro I reklamuje się na forum to ryzykowal by tak reputacja zwłaszcza że zna się jego nazwisko a to już naprawdę dużo daje if you know what I mean, mi osobiście jak napisałem jakoś w sierpniu odpowiedz miałem po jednym dniu więc trochę mnie to dziwi

640
Scooter - Too gay for real motorbike

23

Odp: Majster128 - kontakt

Co tu się dziwić. Nie ma co spekulować, poczekać aż się sprawa wyjaśni i tyle. Napiszemy 30 stron brudów i potem się będzie ciągnęło. Może wpadł jakiś czynnik losowy i tyle.

RMX 450Z

24

Odp: Majster128 - kontakt

Dziwię się bo zamierzam wyj**c parę dobrych tysięcy i chce to oddać komuś w dobre ręce, BTW macie w razie czego jeszcze kogos polecić z okolic Krakowa?

640
Scooter - Too gay for real motorbike

25

Odp: Majster128 - kontakt

TheWanted868 napisał/a:

Dziwię się bo zamierzam wyj**c parę dobrych tysięcy i chce to oddać komuś w dobre ręce, BTW macie w razie czego jeszcze kogos polecić z okolic Krakowa?

Mieszkasz okolice Dębna  - koło Brzeska? Jak coś to mam mechanika zajebistego. Tani nie jest,  ale lepszego na okolice nie ma.

Freeride 350

26

Odp: Majster128 - kontakt

To nie jest pierwsze takie poszukiwanie Majstra który przetrzymuje silnik.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

27 Ostatnio edytowany przez TheWanted868 (2019-03-14 08:10:34)

Odp: Majster128 - kontakt

JacekL napisał/a:
TheWanted868 napisał/a:

Dziwię się bo zamierzam wyj**c parę dobrych tysięcy i chce to oddać komuś w dobre ręce, BTW macie w razie czego jeszcze kogos polecić z okolic Krakowa?

Mieszkasz okolice Dębna  - koło Brzeska? Jak coś to mam mechanika zajebistego. Tani nie jest,  ale lepszego na okolice nie ma.

JacekL zgadza się Brzesko Tarnów okolice mi znajome ;) być może pieniądze nie graja aż takiej roli to chętnie sprawdzę kogo tam masz :D

640
Scooter - Too gay for real motorbike

28

Odp: Majster128 - kontakt

[url]https://m.facebook.com/profile.php?id=799966823667802&ref=content_filter[/url]

Freeride 350

29

Odp: Majster128 - kontakt

te silniki lc4, to jakaś rakietowa technologia, że żaden normalny serwis motocyklowy sobie z nim nie poradzi ?

chodzi mi o to, czy ma jakieś haczyki, tricki jak np. silnik SXV, przez co, różni się od takiego silnika np z DRZty?

Jak jest takie zainteresowanie, to chyba rzucę robotę i będę tylko silniki składał :P

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

30 Ostatnio edytowany przez TheWanted868 (2019-03-14 09:28:17)

Odp: Majster128 - kontakt

JacekL napisał/a:

[url]https://m.facebook.com/profile.php?id=799966823667802&ref=content_filter[/url]

Dzięki byku będę pytał

levis napisał/a:

te silniki lc4, to jakaś rakietowa technologia, że żaden normalny serwis motocyklowy sobie z nim nie poradzi ?

chodzi mi o to, czy ma jakieś haczyki, tricki jak np. silnik SXV, przez co, różni się od takiego silnika np z DRZty?

Jak jest takie zainteresowanie, to chyba rzucę robotę i będę tylko silniki składał :P

Raczej konstrukcja prosta ale jestem laik w takich sprawach i to ktm więc nie wiem jakie niespodzianki czekają

640
Scooter - Too gay for real motorbike