16

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Tak tak, ale ''and another one for spares only'' znaczy, że już coś tam nie działa. Jak walnie akurat to samo co w drugim (a najczęściej jest to jakaś sprężyna) no to baj baj.

EXC 525 in progress

17

Dziku poprostu przyznaj się , że zły jesteś bo właśnie okazało się , że swoje za tanio sprzedałeś :P

18

Nie, ja i tak na nim zarobiłem, ale naprawdę ładowanie kasy w używany sprzęt bez przyszłości uważam za bezsens. Swoje sprzedałem dlatego, że właśnie nie ma części. RFS-a też kupiłem tanio w zajebistym stanie z częściami które już odsprzedałem po zajebistej cenie. Gdyby nie tamta oferta, to miałbym coś 2008+ albo i EXC 500.

EXC 525 in progress

19

Wiekszosc awarii obstawiam przez zly montaz i pozniejszy brak serwisu :-)

Aprilia SXV 450

20

Ja też, ale akurat antyhop przenosi obciążenia i ta sprężyna lubi se pęcnąć, stąd też występuje jako zamiennik. A raczej już nie występuje.

EXC 525 in progress

21 Ostatnio edytowany przez levis (2019-01-21 20:56:51)

ja u siebie w samochodzie mam dwumasę opartą o podobną sprężynę. Obecnie ma przebieg 300 tyś i ciągle jak nowa. Te sprężyny pękają, jak się źle zamontuje sprzęgło i musi ona pracować w zakresie, do którego nie została zaprojektowana...

Aprilia SXV 450

22

No fajnie, że porównujesz antyhopa do dwumasy. Masz też szczęście - jeździsz Apką, która się nie psuje, masz też dwumas z 300 tysięcznym przebiegiem jak nówex. Po wpisaniu w google zapytania o pękniętą sprężynę pierwszy wynik to forum Aprilii, więc prawidłowy montaż masz pewnie w jednym palcu ;) Napisz na co trzeba uważać, przyda się.

EXC 525 in progress

23

Dalej szukacie antyhopa do 525? Bo możliwe że będę miał lada moment do sprzedania.

Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry.
LC4 640 badziewie, do badziewia.

24

Daj znać kolego jak byś miał do sprzedania.