16

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Tak tak, ale ''and another one for spares only'' znaczy, że już coś tam nie działa. Jak walnie akurat to samo co w drugim (a najczęściej jest to jakaś sprężyna) no to baj baj.

EXC 525 in progress

17

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Dziku poprostu przyznaj się , że zły jesteś bo właśnie okazało się , że swoje za tanio sprzedałeś :P

18

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Nie, ja i tak na nim zarobiłem, ale naprawdę ładowanie kasy w używany sprzęt bez przyszłości uważam za bezsens. Swoje sprzedałem dlatego, że właśnie nie ma części. RFS-a też kupiłem tanio w zajebistym stanie z częściami które już odsprzedałem po zajebistej cenie. Gdyby nie tamta oferta, to miałbym coś 2008+ albo i EXC 500.

EXC 525 in progress

19

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Wiekszosc awarii obstawiam przez zly montaz i pozniejszy brak serwisu :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

20

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Ja też, ale akurat antyhop przenosi obciążenia i ta sprężyna lubi se pęcnąć, stąd też występuje jako zamiennik. A raczej już nie występuje.

EXC 525 in progress

21 Ostatnio edytowany przez levis (2019-01-21 20:56:51)

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

ja u siebie w samochodzie mam dwumasę opartą o podobną sprężynę. Obecnie ma przebieg 300 tyś i ciągle jak nowa. Te sprężyny pękają, jak się źle zamontuje sprzęgło i musi ona pracować w zakresie, do którego nie została zaprojektowana...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

22

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

No fajnie, że porównujesz antyhopa do dwumasy. Masz też szczęście - jeździsz Apką, która się nie psuje, masz też dwumas z 300 tysięcznym przebiegiem jak nówex. Po wpisaniu w google zapytania o pękniętą sprężynę pierwszy wynik to forum Aprilii, więc prawidłowy montaż masz pewnie w jednym palcu ;) Napisz na co trzeba uważać, przyda się.

EXC 525 in progress

23

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Dalej szukacie antyhopa do 525? Bo możliwe że będę miał lada moment do sprzedania.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

24

Odp: Kupie antyhopping ktm rfs

Daj znać kolego jak byś miał do sprzedania.