16

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Ogłoszenie mam, zapisaną stronę internetową. Z tą umową było mi na rękę bo nie chciałem go teraz opłacać, robić przegląd itd.
Dziwi mnie cała ta sytuacja bo ten sklep istnieje kilkanaście lat, ma dobre opinie na Facebooku, a tu taki numer. No chyba że gość też się pomylił i odda mi kasę
No oby to nie była lekcja bo nie chce takich drogich nauczek

17

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Pojedź pogadaj i już, najlepiej z kimś, że tak powiem postronnym kto podejdzie do tematu bez emocji.

18

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Ktoś mi jeszcze radził bym sprawdził kompresje w serwisie i takie sprawy bo ona mimo 80tys może być na przykład świeżo po remoncie i można ją wtedy zostawić tymbardziej, że niewiele za nią dałem. Co myślicie?

19 Ostatnio edytowany przez kb2244 (2019-01-06 00:18:29)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Aa i nie pojade tam drugi raz bo to koszt 300zł na paliwo, więc tymbardziej pewnie się nie zgodzi on tego odebrać, a tak bym chciał bym nie był łącznie 600 do tyłu

20

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Boże spraw, abym trafiał na takich kupujących sprzedając mój obecny samochód....... BRAK SŁÓW

21

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Z ciekawości zerknąłem na licznik w mojej WRce, licznik fabryczny, co prawda 450, ale na liczniku mam niecałe 8 tyś. i przed siódemką jest zero i licznik przebiegu nie odlicza po przecinku co 100 metrów jak licznik trip,  więc na 100% masz na zegarze 80tyś, niestety.

22 Ostatnio edytowany przez kb2244 (2019-01-06 12:41:22)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Mi też brak słów, dałem sie wyjebac ładnie, zobaczymy czy coś sie uda zrobic, mam jednego świadka, przelew na jakieś konto, no i może odciski jego palców na wizytówce która mi dał :d
Ja pier.ole jeszcze sie nie moge zalogowac do banku, on mógł coś zrobic? Płaciłem z jego komputera bo nie miałem gotówki przy sobie
Edit : dobra, aż taki szpec chyba nie jest, udało mi sie zalogowac i pobrałem strone z wykonaniem przelewu, dane sie zgadzają z gościem który prowadzi ten sklep wiec nie jest źle

23 Ostatnio edytowany przez Karolo (2019-01-06 13:26:19)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Umowę podpisales, wad ukrytych nie było, licznik widziałeś. Moim zdaniem możesz go pocałować w lewy pośladek. Jak masz świadka to już coś. Dzwoń i się dogaduj, jak nie to do sądu i to jak najszybciej.

No i druga strona medalu: co to za sklep, żeby nikt się nie naciął?

24

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Umowy nie podpisałem, licznik widziałem, ale dwie osoby z tego sklepu zapewniały, że jest to 8 tysięcy i na to mam świadka.
A ja uwierzylem zamiast samemu sprawdzić czy idą metry

25

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Do sądu nie ma co iść bo bekniesz za sfałszowanie umowy. Jedynie po dobroci lub pogodzić się z faktem.

26

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Jedynie mogę go straszyć napisaniem złej opinii na Facebooku, nie wiem czy to wystarczy

27

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

a jak maszyna chodzi?

benzyna

28

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Przecież gość jest na wygranej pozycji. Jak nie pójdzie na żaden układ, to bij się w pierś, jeździj i licz na to, że nic innego nie wyjdzie.

Napiszesz mu złą opinie? I co Ci to da? Przecież on Ci prawnie tego motocykla nie sprzedał.
Przelew? Wykręci się, że pomógł w załatwieniu.
Przebieg? Przecież nie jest cofany, a licznik widziałeś przy kupnie. Nic przed Tobą nie ukrył.

Zamiast się ciskać na sprzedawcę, lepiej popracuj nad sobą, żeby takich sytuacji unikać.

PBM

29

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

no i powiedz ile za nią dałeś? :)

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

30 Ostatnio edytowany przez kb2244 (2019-01-06 16:42:45)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Nic się nie cisne bo wiem, że mnie załatwił i jedynie w jego rękach jest to czy mi odda.
Ale opinie mimo wszystko jak się.nie uda to napisze bo może w przyszłości komuś to pomoże jak będzie sprawdzał przebieg. Nie wiem jak chodzi bo było mało paliwa i chciałem ją musowo zapalić w domu i chyba zapowietrzyłem więc narazie nie pali(oby tylko przez to)
6tysięcy. Gdyby to był przebieg 8tyś to byłaby okazja, ale z takim to już nie bardzo :d

Tekst nie oddaje tego z jakimi emocjami pisze, a nie są one przesadnie wybuchowe ;)